Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ZAŁAMANA!!POMOCY!!:(

06 mar 2013 - 15:39:56

Ciężka sprawa, niedziwie się że czasem już nie wyrabiasz. Dla mnie zachowanie Twojej rodziny jest chore..

ZAŁAMANA!!POMOCY!!:(

06 mar 2013 - 15:45:33

zaczylam czytac i pomyslalam tylko byle nie kazaliby ci usunac no i sie doczytalam tego... strasznie mi przykro myslalam ze wszystkie takie sytuacje kiedy ambicje rodzicow wazniejsze od dziecka to bajka ale widze ze jednak sie zdarza a jak dziecko nie spelnia wymagan to wynocha... nie wiem jak ci pomoc a jak mozesz polepszyc swoja sytuacje ale zycze ci wszystkiego najlepszego i szczesliwego rozwiazania, najwazniejsze teraz jest to ze widzisz komu najbardziej na tobie zalezy i mam nadzieje ze to docenisz

ZAŁAMANA!!POMOCY!!:(

06 mar 2013 - 15:51:42

Nie martw si,ę tak bardzo! glowa do góry,niektore kobiety sa w jeszcze gorszej sytuacji.Mieszkają razem z alkoholikiem ,są poniżane,nie mają co jeść bo mąż przepija.Ty masz chłopaka,jego rodzinę ,ktora Cię wspiera,więc zobaczysz jak dziecko się urodzi -będzie dobrze.Odchowasz je ,a potem pomyślisz o pracy,spełnisz swoje marzenia.Zobacz, obejrzyj się dokoła siebie-mieszkasz z ludzmi ,którzy Cię kochają.Ty także okaż im trochę serca-niech widzą że jesteś im wdzięczna za to że masz rodzinę.Wtedy i Twój chłopak będzie bardziej Ci oddany.Pozdrowienia!

ZAŁAMANA!!POMOCY!!:(

06 mar 2013 - 15:52:11

Może mnie większość potępi za te słowa ,ale ...
Z każdej tragedii, nawet tej największej trzeba wyciągnąć TYLKO i wyłącznie pozytywne strony . A uwierz mi,że i ty je masz.. Dowód ? Twój chłopak cię kocha, jego rodzina cię przyjęła . mimo ze jak to sama napisałaś nie ma wiele miejsca, ale nie wyrzucili cię . Chłopak się od ciebie nie odwrócił . masz gdzie mieszkać , ma cię kto wspierać . NIE JESTEM SAMA . i ważne żebyś o tym pamiętała .
Fakt ,że twoi rodzice nie postąpili fair, bo nie wyobrażam sobie w przyszłości żebym miala wyrzucić własne dziecko z domu ,nawet gdyby miało 15lat i oznajmiło mi ze jest w ciązy . Nikt tego nie planuje , ono bardziej potrzebuje nas samych i wsparcia niz krytyki... Wiem ,że ci zależy na rodzicach , i im na pewno tez . Są w szoku bo planowali ci przyszłość , spróbuj ty to naprawic. wiem,że będzie cięzko ale spróbuj . Oni nie dzwonią , to ty zadzwoń , powiedz ze tęsknisz ze ich kochasz... Powiedz ze wiesz ze zawiodłaś,ale będziesz teraz mamą i to ONI powinni cię wspierać bo nosisz pod sercem ich wnuka .
Na pewno będziesz wspaniałą matką .
Powodzenia na pewno ci się przyda i głowa do góry MUSI BYĆ DOBRZE ;)

ZAŁAMANA!!POMOCY!!:(

06 mar 2013 - 15:58:51

podziwiam Cię że nie zgodziłaś się na aborcję rodziców bym zaskarżyła bo uczysz się i oni mają obowiązek Cię utzrymywać pomyśl w tym kierunku... po zasiłek też się wybierz bo zawsze warto:P poradzisz sobie pomyśl o tym maleństwie jakie będzie cudowne! rodziców masz okropnych kiedyś pożałują ale Twoja siostra to okrpona osoba niewyobrażam sobie jak ona mogła Cię usunąć z fb:( ale nie ważne głowa do góry dasz radę jesteś dobrym człowiekiem i karma wraca zapamiętaj to ! chłopaka masz cudownego to nastąpio wczesniej ale jak to sie mówi predzej czy później i tak byś wyszła za mąż i miała dzieci :) jest jeden plus będziesz młodą sexowną mama i tych plusów jest cała masa zobaczysz .... musisz msleć pozytywnie nie możesz się załamywać bo nie wiem czy wiesz TY wpadając w depresje naraższ swoje dziecko na nią są przypadki że dzieci rodzą sie z depresją ... trzymam za Ciebie kciuki ! jak coś pisz na priv i pamiętaj nie jesteś sama !

ZAŁAMANA!!POMOCY!!:(

06 mar 2013 - 16:01:34

Kochana, nie pakujcie się w ślub jeszcze, zrobicie to jak staniecie na nogi. Póki co jako matka samotnie wychowująca dziecko dostaniesz dodatkowe pieniążki nie pamiętam z czego to ale dostaniesz. Co mogę zaproponować.. Niech chłopak jedzie za granicę teraz jak wakacje idą na jakąś sezonówkę, przywiezie kase i dacie radę;) A jak mała podrośnie zawijajcie się stąd:) Chyba, że macie kogoś za granicą, to fajnie byłoby gdyby dziecko urodziło się w Szkocji (tam wiem że dostaje się mieszkanko) lub Anglii (jest duże rodzinne, dlategoteż tam mnożą się za przeproszeniem jak koty. Póki co - powodzenia:)

ZAŁAMANA!!POMOCY!!:(

06 mar 2013 - 16:14:51

Szczerze współczuję i mam nadzieję , że twoje życie się ułoży i będziesz szczęsliwą i dobrą mamusią :*

ZAŁAMANA!!POMOCY!!:(

06 mar 2013 - 16:18:56

miałam 19 lat kiedy zaszłam w ciąże. mojego chłopaka a teraz męża znałam miesiąc. jak zareagowali rodzice o mojej ciąży? mama udawała swoją wścieklość a tak naprawde to strasznie się cieszyła. z tata było gorzej. nie chciał ze mną rozmawiać przez 4 miesiące. pogodziliśmy sie, jak pojechałam na swieta bożego Narodzenia... teraz mój tata nie widzi swiata poza swoja wnuczką. no teraz to już dwiema wnuczkami. ale na wiadomość o drugiej ciąży zniósł trochę lepiej... nie martw się niczym... zwłaszcza w tym stanie... poprostu to przeczekaj. jeśli nie odwezwą się do rozwiązania. zadzwon do rodziców jak tylko urodzisz i czekaj na wizytę w szpitalu:-) będzie dobrze:-)

ZAŁAMANA!!POMOCY!!:(

06 mar 2013 - 16:19:43

Ludzie, to wątek z sierpnia 2011. To dziecko ma już ponad rok ,a wy dalej jej radzicie co robić :/

ZAŁAMANA!!POMOCY!!:(

06 mar 2013 - 16:20:39

ta laska juz pewnie dziecko do przedszkola prowadza. post troche stary



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-06 16:22 przez Animam_debeo.

ZAŁAMANA!!POMOCY!!:(

06 mar 2013 - 16:21:00

skoro rodzice cie wyrzucili z domu mozesz ich podac do sadu o alimenty:D

ZAŁAMANA!!POMOCY!!:(

06 mar 2013 - 16:24:09

Cytat
dominisiaa9215
Może mnie większość potępi za te słowa ,ale ...
Z każdej tragedii, nawet tej największej trzeba wyciągnąć TYLKO i wyłącznie pozytywne strony . A uwierz mi,że i ty je masz.. Dowód ? Twój chłopak cię kocha, jego rodzina cię przyjęła . mimo ze jak to sama napisałaś nie ma wiele miejsca, ale nie wyrzucili cię . Chłopak się od ciebie nie odwrócił . masz gdzie mieszkać , ma cię kto wspierać . NIE JESTEM SAMA . i ważne żebyś o tym pamiętała .
Fakt ,że twoi rodzice nie postąpili fair, bo nie wyobrażam sobie w przyszłości żebym miala wyrzucić własne dziecko z domu ,nawet gdyby miało 15lat i oznajmiło mi ze jest w ciązy . Nikt tego nie planuje , ono bardziej potrzebuje nas samych i wsparcia niz krytyki... Wiem ,że ci zależy na rodzicach , i im na pewno tez . Są w szoku bo planowali ci przyszłość , spróbuj ty to naprawic. wiem,że będzie cięzko ale spróbuj . Oni nie dzwonią , to ty zadzwoń , powiedz ze tęsknisz ze ich kochasz... Powiedz ze wiesz ze zawiodłaś,ale będziesz teraz mamą i to ONI powinni cię wspierać bo nosisz pod sercem ich wnuka .
Na pewno będziesz wspaniałą matką .
Powodzenia na pewno ci się przyda i głowa do góry MUSI BYĆ DOBRZE ;)
Co za bzdura.. ma się płaszczyć przed kimś kto powinien jej okazać wsparcie i kochać bezgranicznie?! Wypnij się na nich... Idź do psychologa(są też za darmo) jeśli wiesz, że możesz potrzebować pomocy. Nikt nigdy nie ma prawa powiedzieć Ci, że jesteś DZ... to świadczy tylko i wyłącznie o Twoich rodzicach jak bardzo sa niedojrzali i toksyczni!

ZAŁAMANA!!POMOCY!!:(

06 mar 2013 - 16:24:19

Powiem Ci tak, skoro rodzice grają z Tobą w ten sposób nie pozostawaj im dłużna. Złóż pozew do sądu o alimenty, skoro się uczysz muszą Cię utrzymywać, jeżeli nie będą płacić to do komornika i on wyciągnie od nich te pieniądze. Ty też musisz z czegoś żyć. Współczuję Ci bo doskonale wiem co znaczy brak rodziców, sama poszłam na swoje jak miałam nie całe 18 lat tylko u mnie była trochę inna sytuacja. Jeżeli chodzi o inne pomoce jakie Ci się należą na pisz na prv to jeszcze co nieco mogę Ci doradzić. Pozdrawiam

ZAŁAMANA!!POMOCY!!:(

06 mar 2013 - 16:26:08

WĄTEK Z 2011 ROKU. CZY WY JESTEŚCIE ŚLEPE????



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-06 16:26 przez loritbg.

ZAŁAMANA!!POMOCY!!:(

06 mar 2013 - 16:26:46

Cytat
andzias
Współczuję rodziców i całej sytuacji. Ciesz się, ze masz dach nad głową. ludzi, którzy ci pomogli i ukochanego przy boku. po burzy zawsze jest słońce. Więcej optymizmu i głowa do góry. Wszystko się ułoży :) Życzę powodzenia :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Instynkt macierzyński