Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

TK MAXX opinie o sklepie

13.10 o 14:29

Slimtox opinie

29.01 o 13:58

Etiaxil opinie

21.07 o 15:16

dieta grejpfrutowa

6.02 o 8:44

calominal opinie

30.01 o 21:06

Aktywne użytkowniczki

Baby on board.

25 cze 2011 - 09:35:29

Jestem w drugim miesiacu ciąży. I bardzo źle moj organizm na tą ciążę reaguje..
Palilam papierosy 4 lata, dowiedzialam się o dziecku i rzucilam z dnia na dzien..
Jednak dowiedzialam się będąc w drugim miesiącu, ściślej mowiac.. kilka dni temu. Czy moglam zaszkodzic dziecku?
Opinie są podzielone, jedni mowia, ze moglam, a inni ze palili w swojej ciąży cały jej okres i dziecku nic się nie stało. Wolę jednak dmuchać na zimne...


Przykro mi to stwierdzic, ale kompletnie nie jestem gotowa na dziecko..
I dupa blada z tym wszystkim, czuję jakby cale zycie mi uciekalo miedzy palcami...
W dodatku z ojcem dziecka rozstalam się miesiąc temu, kiedy jeszcze nie wiedzialam.. Po 2,5roku znajomosc.
:/


Baby on board.

25 cze 2011 - 09:37:21

Ja też w ciąży paliłam, bardzo tego żałuję. Mojemu nic się nie stało. :)

Baby on board.

25 cze 2011 - 09:39:01

I wiele osób tak mówi.. A teraz próbowalam zapalic, wzielam 3 machy i bierze mnie od razu na wymioty. Może rzucę od razu po ciąży, jaka oszczędność :)

Baby on board.

25 cze 2011 - 09:43:10

Moja przyjaciółka też paliła w ciąży i po. I nic się nie dzieje ;)

Baby on board.

25 cze 2011 - 09:44:15

Ale jakoś przecież nikotyna musi wpływać na płód, skoro dla nas jest także szkodliwa, dla takiego maleństwa tym bardziej! :(

Baby on board.

25 cze 2011 - 09:45:04

Ja tak jak Ty jestem w drugim miesiącu, ale ogromnie się cieszę, jak będziesz chciała pogadać to zapraszam na priv:) Ja nie paliłam nigdy, ale moja siostra paliła dwie całe ciąże, a dzieciaki zdrowe jak ryby i piękne;)

Baby on board.

25 cze 2011 - 09:47:30

moja mama palila w ciazy a zyje :D i mam sie dobrze... ale skoro zbiera ci sie na wymioty to nie bedziesz juz palic wiec problem z glowy ;)

Baby on board.

25 cze 2011 - 09:47:57

Cytat
usiadzwygodnie
Jestem w drugim miesiacu ciąży. I bardzo źle moj organizm na tą ciążę reaguje..
Palilam papierosy 4 lata, dowiedzialam się o dziecku i rzucilam z dnia na dzien..
Jednak dowiedzialam się będąc w drugim miesiącu, ściślej mowiac.. kilka dni temu. Czy moglam zaszkodzic dziecku?
Opinie są podzielone, jedni mowia, ze moglam, a inni ze palili w swojej ciąży cały jej okres i dziecku nic się nie stało. Wolę jednak dmuchać na zimne...


Przykro mi to stwierdzic, ale kompletnie nie jestem gotowa na dziecko..
I dupa blada z tym wszystkim, czuję jakby cale zycie mi uciekalo miedzy palcami...
W dodatku z ojcem dziecka rozstalam się miesiąc temu, kiedy jeszcze nie wiedzialam.. Po 2,5roku znajomosc.
:/
Moja siostra w ciąży tez próbowała rzucić palenie, ale lekarz(!!!) powiedział, że jak ma tak na to reagować to lepiej niech już pali. Chodziła strasznie nerwowa, a twierdził, że owszem papierosy to nic zdrowego, ale szkodzi też dziecku tymi nerwami.
Ja jestem w 9 miesiącu ciąży. Jestem z moim 5 lat i mimo, że to było zaplanowane dziecko na początku miałam takie samozdanie jak Ty. Że za wcześnie może jednak, że życie ucieka mi przez palce.

Wystarczyło, że poczułam jak mój Kacperek się rusza,, Jak co rano kopie, Moje nastawienie zmieniło się w 100 %:)

Baby on board.

25 cze 2011 - 09:48:07

No ciut mi lepiej po waszych informacjach.. To co zaoszczędzę na fajkach, wydam na pampersy :)

Cytat
sylwia8908
Cytat
usiadzwygodnie
Jestem w drugim miesiacu ciąży. I bardzo źle moj organizm na tą ciążę reaguje..
Palilam papierosy 4 lata, dowiedzialam się o dziecku i rzucilam z dnia na dzien..
Jednak dowiedzialam się będąc w drugim miesiącu, ściślej mowiac.. kilka dni temu. Czy moglam zaszkodzic dziecku?
Opinie są podzielone, jedni mowia, ze moglam, a inni ze palili w swojej ciąży cały jej okres i dziecku nic się nie stało. Wolę jednak dmuchać na zimne...


Przykro mi to stwierdzic, ale kompletnie nie jestem gotowa na dziecko..
I dupa blada z tym wszystkim, czuję jakby cale zycie mi uciekalo miedzy palcami...
W dodatku z ojcem dziecka rozstalam się miesiąc temu, kiedy jeszcze nie wiedzialam.. Po 2,5roku znajomosc.
:/
Moja siostra w ciąży tez próbowała rzucić palenie, ale lekarz(!!!) powiedział, że jak ma tak na to reagować to lepiej niech już pali. Chodziła strasznie nerwowa, a twierdził, że owszem papierosy to nic zdrowego, ale szkodzi też dziecku tymi nerwami.
Ja jestem w 9 miesiącu ciąży. Jestem z moim 5 lat i mimo, że to było zaplanowane dziecko na początku miałam takie samozdanie jak Ty. Że za wcześnie może jednak, że życie ucieka mi przez palce.

Wystarczyło, że poczułam jak mój Kacperek się rusza,, Jak co rano kopie, Moje nastawienie zmieniło się w 100 %:)


Nawet nie wiesz jak cholernie Ci zazdroszczę Twojego podejścia i tego, ze masz faceta. Mój facet ma tak paskudny charakter, ze nawet się do tego dziecka nie przyzna.. A jeszcze nic nie wie! Czuję stos problemow związanych z jego osobą i dlatego tez miedzy innymi jestem tym wszytskim tak strasznie dobita.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-25 09:50 przez usiadzwygodnie.

Baby on board.

25 cze 2011 - 09:50:25

moja siostra też całą ciąże fuchciła papierochy, na szczęście nic się dziecku nie stało, a ty chyba przesadzasz, jak ten twój się dowie o dziecku na pewno wróci ;)

Baby on board.

25 cze 2011 - 09:50:52

Cytat
usiadzwygodnie
No ciut mi lepiej po waszych informacjach.. To co zaoszczędzę na fajkach, wydam na pampersy :)
Trz wszystko zaczniesz przeliczać na pampersy;p:D

Baby on board.

25 cze 2011 - 09:52:23

Cytat
czowiekiemjestem
moja siostra też całą ciąże fuchciła papierochy, na szczęście nic się dziecku nie stało, a ty chyba przesadzasz, jak ten twój się dowie o dziecku na pewno wróci ;)


Aktualnie jest w Francji, pracuje tam i ma tam byc jeszcze 3 miesiące. Od miesiaca z nim nie rozmawiam, po prostu.. Znienawidzilismy się. I nie wyobrazam sobie teraz ze zadzwonię do niego i powiem "Hej Kochanie, bedziemy mieli dziecko, zarabiaj tam dla nas na emigracji, bo wózek trzeba kupić ladny!" :(

Baby on board.

25 cze 2011 - 09:52:31

mnie w ciazy odzrucilo od fajek..smierdzialy mi i mdlilo mnie na ich widok...cora ma juz dwa lata prawie a ja dalej nie pale :D

Baby on board.

25 cze 2011 - 09:54:18

Cytat
lybka90
mnie w ciazy odzrucilo od fajek..smierdzialy mi i mdlilo mnie na ich widok...cora ma juz dwa lata prawie a ja dalej nie pale :D


Dokladnie tak! Smierdza, mdli mnie! Okropienstwo!

niezweryfikowana
Posty: 850
Ostrzeżenia: 1/5

Baby on board.

25 cze 2011 - 09:58:32

może zapytaj lekarza, czy nagłe rzucenie może bardziej zaszkodzić :) Powodzenia :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak oduczyć spania z rodzicami???