Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9

MŁODE PRZYSZŁĘ I OBECNE MAMY

09 kwi 2013 - 21:18:12

Chociaz watek jest z 2011r to ja zaczne od innej str bo nie ze swojego przykładu. Osobiscie nie mam jeszcze dziecka. Mam kolezanke ktora ma 23 lata i ma juz 4 dzieciakow (same dziewczynki) i jakos sobie daje rade. A szkole tez robi. W wieku 19-20 lat kiedys to bylo normalne miec juz meza i dziecko wiec dlaczego niby teraz tak nie ma byc :) Ale wiekszosc osob to krytykuje a to nic zlego jak sobie młodzi rodzice radza i jak chca miec to malenstwo :) Gratulacje wszystkim przyszlym i obecnym mamuską :)

MŁODE PRZYSZŁĘ I OBECNE MAMY

19 kwi 2013 - 11:17:33

cześć i czołem! dołączam do wątku, ponieważ jestem przyszłą mamą w 6 miesiącu ciąży :) pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy serdecznie :)

MŁODE PRZYSZŁĘ I OBECNE MAMY

20 kwi 2013 - 22:55:22

ja mam 21 lat i mam 3 miesiecznego synka :) i jestem bardzo zadowolona z tego ze zaszlam w ciazy i ze to mnie przytrafilo.. a jkezeli ktos mysli ze nie da rady to jest w wielkim bledzie,ja tak myslalam i fakt ciezko bylo prze miesiac pierwszy ale nie zaluje a tym bardziej ze ma sie rodzine i czy mama czy siostra zawsze pomoze przy wychowaniu dzidzi ja od poniedzialku ide do pracy a od wrzesnia do szkoly rowniez i jak nie dam malego do złobka to bedzie zostawac mama z malym a ja przy wyplacie sie odwdziecze :P

Cytat
szafiarenka_mama
cześć i czołem! dołączam do wątku, ponieważ jestem przyszłą mamą w 6 miesiącu ciąży :) pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy serdecznie :)
hej hej!!! jak tam mija ciaza?? co bedziesz miec?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-20 22:57 przez michasia24081992.

MŁODE PRZYSZŁĘ I OBECNE MAMY

12 maj 2013 - 01:08:40

Hej. Ja zaraz będę miała 20 lat (fuu staruch ;) i mam 8-miesięcznego synka. Jest najlepszym co mi się w życiu trafiło. Poniekąd był planowany poniekąd był wpadkom. Ale serio. Macierzyństwo jest najwspanialsze i nie przekreśla świetlanej przyszłości jak się niektórym zdaje.

MŁODE PRZYSZŁĘ I OBECNE MAMY

12 maj 2013 - 01:24:39

mam 22 lata i mam 9 miesięczną córeczkę ;)
uważam, że macierzyństwo to najpiękniejsza rzecz jaka mogła mnie spotkać ;)

zweryfikowana
Posty: 1.211
Ostrzeżenia: 1/5

MŁODE PRZYSZŁĘ I OBECNE MAMY

12 maj 2013 - 02:25:20

Cytat
paulinka89krakow
uwazaj bo jak masz 20 lat to na tym portalu zostaniesz potraktowana jako nienormalna ze chcesz miec w tym wieku dziecko oczywiscie przez niektore dziewczyny


ja mam 21 lat i mam prawie 3 meisieczna coreczke i ciaza byla PLANOWANA a nie WPADKA jak niektore "dziewczyny" stwierdzily nic nie wiedzac o mnie

jesli bedziesz miala z kim zostawic dzieciaczka dasz rade pogodzic wszystko ;)

również mam 20 lat:) moja niunia mieszka w brzuszku- jestem w 5 miesiacu ciaży:) nasza dzidzia była planowana już bardzo dawno -niestety pierwszą ciażę poroniłam - również nie była wpadką, a w pierwszą ciążę zaszłam w wieku 18 lat:)- noo prawie 19.

życzę powodzenia w staraniach:) -jesli sie kochacie i wiecie ,ze dacie radę utrzymać maluszka to gratuluję decyzji :) bo to jednak poważna decyzja;)

MŁODE PRZYSZŁĘ I OBECNE MAMY

08 sie 2013 - 01:00:59

gratuluję wam zdrowym dzieciaczków, ale większość osób niekoniecznie tutaj z tego wątku chce mieć dziecko,bez ślubu w bardzo młodym wieku, a potem okazuje się, że zostają same z tymi dziećmi, bo facet powiedział goodbay.. a dziecko potrzebuje matki i ojca dla prawidłowego rozwoju.. więc przemyślajcie swoje decyzje, żeby później nie było nieszczęśliwych dzieci. To nie jest wredny post co napisałam, ale widzę dookoła co się dzieje, że 99% młodych niezamężnych mam same wychowują dzieci i udają, że są szczęśliwe, pamiętajcie, że żaden wujek, dziadek albo ciocia babcia nie zastąpią dziecku mamy i taty.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-07 20:58 przez asall.

MŁODE PRZYSZŁĘ I OBECNE MAMY

16 wrz 2013 - 10:05:21

Ja niestety nie mam tego samego zdania. Tzn mimo iż mam 23 lata nie jestem gotowa na dziecko. Studiuje, pracuje, mój chłopak też, ale jedyne co nam koliduje to finanse. Żeby móc mieć dziecko potrzebny jest zastrzyk gotówki, aby dziecko miało godne życie i abym nie musiała zastanawiać się co mu do garnka włożyć.

MŁODE PRZYSZŁĘ I OBECNE MAMY

17 lut 2014 - 23:20:48

Mój synek kończy w tym miesiącu półtorej roku, ja właśnie skończyłam trzeci semestr studiów dziennych, na co dzień ponadto zajmuję się domem. Mama, żona, pani domu i studentka ;)

MŁODE PRZYSZŁĘ I OBECNE MAMY

17 lut 2014 - 23:29:38

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-17 23:30 przez kleidungen.

MŁODE PRZYSZŁĘ I OBECNE MAMY

17 lut 2014 - 23:32:19

Cytat
Hooney_M
Ja urodziłam w wieku 19,zresztą już wiele razy opisywałam to tutaj na Szafie:)
Nie twierdzę,że dziecko było planowane-bo nie było. Na początku to był wielki szok,ale teraz jestem najszczęśliwszą mamą na świecie:)

Studiuję,pracuję,zajmuję się domem i córeczką. Właśnie niedawno wprowadziliśmy się do nowego domu i wszystko się świetnie układa!:)
Macierzyństwo w tak młodym wieku to nie wyrok,mnie to tylko zmobilizowało:)

Można być szczęśliwą mamą,a do tego spełniać się w innych rolach,rozwijać się,pracować itp:)

popieram i szacunek dla takich kobiet, ze potrafią tyle rzeczy na raz, a inne gdacza, że musze same siedziec całymi dniami w domu z dzieckiem i jak im ciezko...

Ja mam 22 tez chciałabym dziecko, w przyszłym roku robie mgr, mam nadzieje ze po nim uda mi się spełnic ;)

MŁODE PRZYSZŁĘ I OBECNE MAMY

17 lut 2014 - 23:42:03

Znam to...ja pierwszą ciążę poroniłam w wieku 18 lat, a drugą 2 miesiące temu..;(
Mam 21 lat, chciałabym bardzo dzidzię, ale mój partner uważa,że powinniśmy poczekać trochę z tym jeszcze.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dzisiaj zmarła moja Mama