Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Noworodek-do mam

01 cze 2011 - 00:01:56

cieniutki kocyk albo flanelowa pieluszka taka mięsista

Noworodek-do mam

01 cze 2011 - 00:03:18

Cytat
anusiapp
Dziewczyny maluszek ma dwa tyg, więc nie zabrałabym takiego dziecka na spacer w samych bodach na krótki rękaw i bez czapeczki, bez przesady to jest maleństwo... moim zdaniem dobrze ubierasz, i cieniutki kocyk na brzuszek nie zaszkodzi... niech maluszek rosnie zdrowo :)

sąsiadka moich teściów rodziła w Anglii i jak przyjechała w kwietniu do Polski z dzieckiem bez czapeczki to też wszyscy zbulwersowani, ze jak tak można. A ona powiedziała, że tam mnóstwo osób nie zakłada czapeczek i dzieci są zdrowe a pogoda wiadomo - tam jest chłodniej. Z resztą każda matka pozna jak dziecku będzie za zimno czy za ciepło a najgorsze co może być to przegrzać dziecko. Jak jest upał i nie ma wiatru to dla dziecka czapka jest katorgą.

Noworodek-do mam

01 cze 2011 - 00:07:10

2 tyg dziecko sie wyziebi w samych body i bez czapki.... nawet przy 40stopniach.... bo nie reguluje cieploty ciała:) sama rodziłam w sierpniu... i przez 1 mies dzieciatko trzeba ubierac cieplej...- przynajmniej tak mowiła połozna



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-01 00:07 przez mai0815.

Noworodek-do mam

01 cze 2011 - 00:07:51

swoją córeczkę ktora urodziła się rok temu (akurat dzis ma urodziny) w takie upały ubierałam w body i skarpetki oczywiscie czapeczkę tez no i przykrywałam jakimś lekkim kocykiem bądź pieluszką

Noworodek-do mam

01 cze 2011 - 12:12:44

dziękuję za porady...przydadzą się

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

bezpieczenstwo dziecka jest najwazniejsze