Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ciaza w wieku 20 lat?

06 kwi 2012 - 13:49:09

Cytat
Hooney_M
Ja zaszłam w ciążę mając 18 lat.

Do tych które zaraz zaczną najeżdżać,że jestem tępą kura domową,która do niczego w życiu nie dojdzie:
Mam własny dom,studiuję,pracuję i radzimy sobie z mężem bez niczyjej pomocy. Co prawda mamy kredyt na głowie,ale jestem dumna z tego,że w tak młodym wieku tak świetnie sobie poradziłam.
Wolę to niż siedzieć na garnuszku u rodziców do 30-stki...

Podpisuje sie pod tym,
ja mam lat 21 i jestem w drugiej ciazy.
Pierwszego synka urodzilam majac 16 lat. Od samego poczatku jestesmy samodzieli, nikt nam nie pomaga, nie daje nawet złotowki.
Rowniez studiuje i pracowałam do momentu zajscia w ciaze:)

ciaza w wieku 20 lat?

06 kwi 2012 - 13:49:21

Ponadto chciałam zaznaczyć, że uprawianie sexu zawsze niesie za sobą ewentualną ciążę. Jeśli ktoś jest na tyle dojrzały albo głupi to zależy, żeby się kochać. To powinien również z pełną odpowiedzialnością zająć się wychowaniem Swojego dziecka. No i przede wszystkim kochać się z facetem, z którym ciąża nie będzie tragedią a darem.

ciaza w wieku 20 lat?

06 kwi 2012 - 13:51:58

Cytat
Endorfina18
nie widze w tym nic złego :) lepiej 20 niż 30 !

a ja uważam odwrotnie, lepiej 30 niż 20

ciaza w wieku 20 lat?

06 kwi 2012 - 13:52:53

Jeju, ja to bym coś napisała, ale się powstrzymam, bo jeszcze moja siostrzyczka zobaczy... ;]

ciaza w wieku 20 lat?

06 kwi 2012 - 14:05:14

Cytat
extrashopping
Ponadto chciałam zaznaczyć, że uprawianie sexu zawsze niesie za sobą ewentualną ciążę. Jeśli ktoś jest na tyle dojrzały albo głupi to zależy, żeby się kochać. To powinien również z pełną odpowiedzialnością zająć się wychowaniem Swojego dziecka. No i przede wszystkim kochać się z facetem, z którym ciąża nie będzie tragedią a darem.

tez popieram. tylko dziwia mnie wlasnie wypowiedzi niektórych dziewczyn które pisza ze one by nie mogly byc matkami w wieku 20 lat itp bo skoro tak pisza to pewnie nie maja partnerów nigdy nie uprawiały seksu no bo przeciez wiedza z czym to sie wiąże. Nawet przy antykoncepcji. Pisza ze 24-28 lat i dopiero wtedy czyli mam rozumiec ze do tego czasu zero kontaktu seksualnego bo przeciez tez moga wpasc i co to bedzie.

ciaza w wieku 20 lat?

06 kwi 2012 - 14:09:05

dobra dziewuchy, wątek był założony rok temu,dziś zagraża nam reforma emerytalna wiec niema zmiłuj. Robimy bachorki ;D każda bez względu na wiek.

ciaza w wieku 20 lat?

06 kwi 2012 - 14:27:28

Moje zdanie:Ja mam 21lat.Od 1,5 roku zaręczona a w sierpniu wychodzę za mąż, mam kochającego faceta i ciepły dom..choć ON bardzo chciałby mieć już bobaska to ja chciałabym poczekać,jeszcze te 2latka.
A gdyby los chciał żebym była mamą teraz, dziecko byłoby dla mnie wszystkim!(Pewnie nawet byłoby ważniejsze niż mąż:D)
Do własnej rodziny jestem dobrze przygotowana bo od 12 roku życia opiekuję się w pełni moją młodszą siostrą od jej narodzin. Z resztą, od najmłodszych lat pracowałam w domu za mamę - Życie układa różne scenariusze.

Tym samym kontrastując - moja równoletnia sąsiadka jeszcze żyje myślą:
'Dałeś Boże dziś, daj i jutro'.Wydaje mi się że 20latka, 20latce nierówna.

ciaza w wieku 20 lat?

08 kwi 2012 - 20:28:06

Boże rzeczywiście tragedia jak 20 latka jest w ciąży!!! Lepiej 20 niż 13 albo 14. Zastanówcie się co wy w ogóle piszecie bo śmieszne to jest!! mam 20 lat i 5 miesięczna córeczkę. Chcieliśmy dziecko i nie była to wpadka. Dziecko ma się albo z wyboru albo z głupoty. Więc nie oceniajcie wszystkich 20 latek jedną miarką.

Cytat
malgosia91k
Cytat
Hooney_M
Ja zaszłam w ciążę mając 18 lat.

Do tych które zaraz zaczną najeżdżać,że jestem tępą kura domową,która do niczego w życiu nie dojdzie:
Mam własny dom,studiuję,pracuję i radzimy sobie z mężem bez niczyjej pomocy. Co prawda mamy kredyt na głowie,ale jestem dumna z tego,że w tak młodym wieku tak świetnie sobie poradziłam.
Wolę to niż siedzieć na garnuszku u rodziców do 30-stki...

Podpisuje sie pod tym,
ja mam lat 21 i jestem w drugiej ciazy.
Pierwszego synka urodzilam majac 16 lat. Od samego poczatku jestesmy samodzieli, nikt nam nie pomaga, nie daje nawet złotowki.
Rowniez studiuje i pracowałam do momentu zajscia w ciaze:)
popieram was dziewczyny:) gorąco was pozdrawiam:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-08 20:30 przez xxxaagulaxxx1992.

ciaza w wieku 20 lat?

27 lis 2012 - 18:40:09

Gdybym teraz miala zajsc w ciąże to bym urodziła w wieku 21... ;) bedziemy sie starac mam nadzieje ze się uda za którymś razem... ;)nie jestesmy małżeństwem...jestesmy ze sobą lat 4

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ciąża 18 lat