Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bociankowe ?:)

17 maj 2011 - 13:41:54

Witajcie dziewczyny ; ) Jak wiadome w Polsce impreza typu " Bociankowe " jest rzadko spotykana,jednak interesuję mnie coś takiego by zrobić w tym kierunku .. Jestem w 7 miesiącu ciąży i rozmyślam nad takim przyjęciem . Jakie jest wasze zdanie na ten temat ? czy chciałybyście przyjść na taką imprezę czy raczej znalazłybyście wymówkę ? :)

Bociankowe ?:)

17 maj 2011 - 13:43:28

a co to w ogóle jest, pierwsze słyszę

Bociankowe ?:)

17 maj 2011 - 13:45:54

Jeśli byłaby to dla mnie bliska osoba to przyszłabym,żeby cieszyć się razem z nią w tych ostatnich tak ważnych dniach :)
Moja bratowa jest co prawda dopiero w 11 tygodniu,ale za kilka miesięcy też chce coś takiego zrobić :)

Bociankowe ?:)

17 maj 2011 - 13:46:04

czy ty mówisz o baby shower? myślę ze w polsce sie to nie sprawdzi w usa to jest popularne tam bez mala kazda przyszła matka ma takowe przyjęcie niestety w polsce może być odebrano jako próba"wymuszenia "drobiazgu dla maluszka a tak na marginesie o ile mi wiadomo to organizuja to przyjaciólki przyszłej matki no ale co kraj to obyczaj szkoda że polska wciąż naśladuje karykaturalnie zmieniając nazwy ;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-17 13:47 przez chili27.

Bociankowe ?:)

17 maj 2011 - 13:54:58

Słyszałam ,że "Bociankowe" miała nasz polska gwiazda .Urządziła takie przyjęcie pod taką nazwą ;d

Bociankowe ?:)

17 maj 2011 - 13:58:25

fajny pomysł:) ale tez myśle że to powinien robić kto inny a nie przyszła mama...ja bym się sama nie napraszal żeby inni do mnie przychodzili:) nawet nic takiego nie przyszło mi do głowy:P

Bociankowe ?:)

17 maj 2011 - 14:03:23

idea bociankowego jest taka że zasypuje sie jeszcze nienarodzone dziecko prezentami i jak dla mnie a sama jestem w ciązy byłoby dziwnie zaparaszać ludzi po to by obsypali mnie drobiazgami ;/ no ale jak uważasz

Bociankowe ?:)

17 maj 2011 - 14:06:34

zalosne, wymuszanie prezentow przed a potem po urodzeniu?

niezweryfikowana
Posty: 1.415
Ostrzeżenia: 1/5

Bociankowe ?:)

17 maj 2011 - 14:12:26

yyyyyyy....

Bociankowe ?:)

17 maj 2011 - 14:16:06

a Ty w ogóle wiesz co to jest ? czy chcesz to bo miała to polska gwiazda?

Bociankowe ?:)

17 maj 2011 - 16:14:25

wiem co to jest ale nie chodzi mi o prezenty ,tylko takie spotkanie , przygotowanie znajomych do tego .miłe spędzenie czasu !
wy polacy to tylko o prezentach gadacie :D to żałosne

Bociankowe ?:)

17 maj 2011 - 16:18:40

Cytat
roxibrzeg
wiem co to jest ale nie chodzi mi o prezenty ,tylko takie spotkanie , przygotowanie znajomych do tego .miłe spędzenie czasu !
wy polacy to tylko o prezentach gadacie :D to żałosne

skoro nie chodzi o prezenty to nie możesz po prostu się spotkać z przyjaciółmi? musisz urządzać bociankowe?

Bociankowe ?:)

17 maj 2011 - 16:22:11

w miejscu, gdzie mieszkam jest cos takiego jak pępkowe :) w zaleznosci - jesli nowy tatus zadecyduje ze to meski wieczor to faceci siedza i opijaja bobasa, a jesli spotykamy sie parami - to oczywiscie prezenty dla mamy i dzidziusia :) ja lubie te imprezy :)

Bociankowe ?:)

17 maj 2011 - 16:23:03

po co przygotowywac znajomych?????????? Ty sie lepiej przygotuj bo to orka na ugorze :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ciaza w wieku 20 lat?