Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czekając na ciąże..

15 maj 2011 - 20:55:22

a ja mialam okres do 3 miesiaca ciazy:)

Czekając na ciąże..

24 maj 2011 - 14:08:04

My sie staralismy prawie 1,5 roku wiec...wiecej cierpliwosci zycze i mniej stresu.Odpusc sobie i nie wywieraj sama na sobie presji,a wtedy organizm "zaskoczy".Powodzenia

Czekając na ciąże..

24 maj 2011 - 14:14:15

wiem co czujesz my po ponad 2 latach doczeklismy sie malenstwa:)a przed ciaza nie bralam zadnych anty.
powodzenia

Czekając na ciąże..

24 maj 2011 - 14:15:03

Cytat
KasiaJ992
Cytat
Nasia_1989
dlatego nigdy nie wezmę do ust tabletek anty
dokładnie....

to zależy,ja jakieś 3 lata brałam doustnie tabletki antykoncepcyje,odstawiłam i po 4 miesiącach zaszłąm w ciąże :) nie ma reguły :) teraz jestem w 6 miesiącu ciązy :)
grunt to być dobrej myśli,nie stresować się tym tak dogłębnie.Wrzućcie na luz a napewno się uda ,bo 4 miesiące tak naprawdę to nie jest długo.Tak jak dziewczyny piszą starają się dużo dłużej i nic także życzę wytrwałości :)

zweryfikowana
Posty: 2.111
Ostrzeżenia: 1/5

Czekając na ciąże..

24 maj 2011 - 14:15:21

Cytat
KasiaJ992
Cytat
Nasia_1989
dlatego nigdy nie wezmę do ust tabletek anty
dokładnie....

zweryfikowana
Posty: 1.860
Ostrzeżenia: 2/5

Czekając na ciąże..

24 maj 2011 - 14:25:27

Moja koleżanka przez jakiś czas brała tabletki, odstawiła i zaszła w ciążę zaraz po odstawieniu. Poroniła w 3 miesiącu, lekarz kazał jej odczekać kilka miesięcy i znowu spróbować. Dziś jest w 8 miesiąc ciąży. Więc może Ty też troszkę dłużej poczekaj, nie myśl o tym bo psychika dużo wpływa to organizm. Będzie dobrze, głowa do góry:)

Czekając na ciąże..

24 maj 2011 - 14:30:50

Cytat
myrpla
Kobietom się wydaje, że wszystko da się idealnie zaplanować. Najpierw walą antykoncepcyjne środki a później nagle im się zachciewa dziecka i liczą na to, że odstawią chemię i za miesiąc albo dwa zajdą w ciąże.
Niestety jak się człowiek naszpikuje tymi świństwami to musi poczekać aż się organizm przestawi na inne funkcjonowanie i oczyści.


... ,,naszpikuje świnstwami" ? Ludziom wydaje sie , ze w wiekszosci kobiet , ktore biorą tabletki anty to zazywaja je tylko dla przyjemnosci! ;/ A czesto jest tak , ze zazywaja tak, jak w moim przypadku z powodu dolegliwosci : np :przeszywajacych bolow menstruacyjnych, braku okresu , wydluzajacego sie okresu, obfitosci miesiaczek przekraczajacych norme, ,,skokow" i zmian hormonalnych itp Nie mozna mierzyc wszystkich jedna miara!

Czekając na ciąże..

24 maj 2011 - 14:44:33

wlazkotek

Myślałaś o pójściu do psychologa? Po przeczytaniu tego, co napisałaś w całym wątku, mam wrażenie, że pełno w Tobie różnych strachów, obaw, niesłusznego poczucia winy, niepewności i ogólnie napięcia nerwowego, że coś/ktoś Ci mocno dokopał kiedyś i stąd to wszystko. Nad zbyt wieloma rzeczami się zastanawiasz, zbyt wieloma przejmujesz, a podejrzewam, że na większość nie masz wpływu. Więc może warto to z siebie wyrzucić? Myślę, że jeśli nawet nie pomoże Ci to w osiągnięciu celu (ciąży), to i tak poczujesz się lepiej i to już pozytywnie na Ciebie wpłynie :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bociankowe ?:)