Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Hybrydy SEMILAC opinie

7.04 o 12:10

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Jak zrobić loki?

24.02 o 23:39

Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 532
Ostrzeżenia: 1/5

przekonać do dziecka??

05 maj 2011 - 15:23:55

sam musi chcieć i powie Ci kiedy będzie gotowy i czy w ogóle chce. U mnie jest na odwrót mój A. co raz częściej gada o dzieciach, jak ogląda jakiś film gdzie jest bejbik to aż mu się oczy błyszczą i chodzi za mną i gada że już by chciał. Ja w sumie tez już bym chciała, ale patrząc na to że jeszcze studiuję, nie mam pracy odpowiedniej to mu mówie póki co że jeszcze trochę, żeby choć skończyła studia i znalzła jakąś prace. Jak kocha to poczeka:) I Ty tez poczekaj nie ma co zmuszac do bycia rodzicem:)

przekonać do dziecka??

05 maj 2011 - 15:23:56

ja mam Ł i bardzo byśmy oboje chcieli, niestety finanse..

przekonać do dziecka??

05 maj 2011 - 15:24:32

Haha to ja mam inny problem mnie mój zachęca do tego abym wkońcu była w ciąży :D
Mam 21l w sumie chciałabym ale kasowo nie damy rady chwilowo....

przekonać do dziecka??

05 maj 2011 - 15:25:10

moim zdaniem nic na sile, za jakis czas pewnie sam sie zgodzi ;)

przekonać do dziecka??

05 maj 2011 - 15:25:29

Cytat
cihuutka
Haha to ja mam inny problem mnie mój zachęca do tego abym wkońcu była w ciąży :D
Mam 21l w sumie chciałabym ale kasowo nie damy rady chwilowo....

wymianka xD haha

przekonać do dziecka??

05 maj 2011 - 15:27:38

musicie być obydwoje gotowi. niestety musisz uszanować jego decyzję nawet jesli bardzo chcesz dziecka

zweryfikowana
Posty: 1.019
Ostrzeżenia: 1/5

przekonać do dziecka??

05 maj 2011 - 15:31:41

Jezeli nie chce, to nie masz prawa Go zmuszać.
To, że Ty jesteś gotowa i uważasz, że On też jest, nie oznacza, że rzeczywiście jest.

przekonać do dziecka??

05 maj 2011 - 15:33:55

Cytat
patoolkaXD
Jezeli nie chce, to nie masz prawa Go zmuszać.
To, że Ty jesteś gotowa i uważasz, że On też jest, nie oznacza, że rzeczywiście jest.

jest gotowy w kazdym sensie oprucz psychiki chyba ;p
ale to on tak uważa, ja widze to inaczej..

przekonać do dziecka??

05 maj 2011 - 15:34:01

A macie czasem tak (pytam o kobiety/dziewczyny bedące w związku partnerskim (nie małzeństwo) że raz Wam się "chce" już dzieciaczka a poźniej odwrotnie, że na sama myśl włosy staja dęba? Bo ja własnie tak mam i nie wiem czy jestem normalna :/ Raz mam taka euforię jak mysle o tymm, ze mogłabym miec juz dzidzie, uczyć ją, karmic, bawić się, a za drugim razem pomysle, jaki to zapierdziel, trzeba byc orgarniętym, nie zaniedbywac, że mogę cos stracić bezpowrotnie.... a muszę przyznac, że sama o siebie czasem nie "zadbam" w sensie niezdrowo jem, nie posprzatam na czas, zawsze odkladam coś na później, jestem niezorganizowana... dodam, że mam 24 lata (w grudniu już 25) i ogolnie rzecz biorąc do dziecka mi sie nie pali, szczeze to jestem zbyt dużą egoistka i wątpie, czy byłabym dobrą mamą:x

przekonać do dziecka??

05 maj 2011 - 15:34:50

Widocznie jeszcze nie dojrzał do tego. W żadnym wypadku go nie zmuszaj-to może się nie ciekawie skończyć.Bądź cierpliwa ;)

przekonać do dziecka??

05 maj 2011 - 15:34:59

to nie kwestia gotowosci materialnej, chociaz to rowniez istotny punkt, a dojrzalosci psychicznej do pelnienia roli rodzica.

przekonać do dziecka??

05 maj 2011 - 15:37:59

Cytat
signorina88
to nie kwestia gotowosci materialnej, chociaz to rowniez istotny punkt, a dojrzalosci psychicznej do pelnienia roli rodzica.

wiem :)

przekonać do dziecka??

05 maj 2011 - 15:41:23

Musi być gotowy. Nie możesz nikogo zmuszać do takiej odpowiedzialności. Każdy dojrzewa w innym czasie. Mężczyźni zazwyczaj później choć to nie jest regułą (mój jest ode mnie młodszy o rok i to on mnie przekonuje do dziecka od dwóch lat, ale też jesteśmy dużo starsi). Jesteście jeszcze młodzi, więc trochę trudno oceniać co Twoim mężczyzną kieruje, ale jeśli wciąż nie dojrzeje do tej decyzji za jakieś 2-3 lata to może warto porozmawiać co jest przyczyną i czy chce mieć z Tobą dziecko.

przekonać do dziecka??

05 maj 2011 - 15:49:24

Cytat
02bezkitu11
Cytat
hannahxunicorn
Aj nie wiem jak Ci pomóc bo ja coś czuje, że u mnie bedzie na odwrót... Moj facet bedzie juz chcial a ja jeszcze nie hehe.
Jesteście jeszcze młodzi(jak dla mnie stanowczo za młodzi na dziecko, ale ja taki dziwak troche jestem...) I rozumiem Twojego faceta, że jeszcze nie jest gotowy :P Bo ja osobiscie nie moge sobie wyobrazić abym za 3 lata miała już mieć dziecko :P
Nie powinnaś go namawiać i ciagle gadać o dziecku, jak on sie nie czuje gotowy to nic nie da:P A chyba lepiej abyscie mieli dziecko jak on naprawde poczuje, że tego chce prawda? Bo kiepsko by było gdybys zaszła a on by nie chciał... mógłby pozniej uciekac od odpowiedzialności, wystraszyc sie albo w ogóle czuć się nieszczęśliwy a przecież nie o to chodzi.
I zeby Ci broń boże nie przyszło do głowy kombinować z antykoncepcją by sprowokować wpadke :P

tabletek nie biore wiec luzik :) raczej stosunek przerywany...
ee to chyba sie Twój facet droczy bo jakby serio jeszcze sie nie czuł gotowy to by sie nie zgodziła na taka metode która nie ejst zadną antykoncepcją hehe :P

przekonać do dziecka??

05 maj 2011 - 15:53:03

Myślę,żej jeżeli zaszłabyś już w ciąże to szalał by ze szczęścia i już dawno zapomniał o tym ,że "nie jest gotowy na dziecko" . Takie moje zdanie :)
Pomozecie?:)


http://forum.szafa.pl/9/3500057/milosc-czy-tylko-seks-2-.html

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dziewczynaka z dwiema glowami