Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wakacje zajęcia dla dzieci?

02 maj 2011 - 14:49:13

Mój synek (9lat) ma dziewczynę (lat 7) z szkoły amerykańskiej ktora nie mówi po polsku chciałabym żeby mogli
chodzić na jakieś zajęcia lub obozy razem czy wiecie może o jakiś zajęciach sportowo rekreacyjnych lub obozach dla anglojęzycznych
dzieci?

Pozdrawiam

Lil

Wakacje zajęcia dla dzieci?

13 maj 2011 - 20:35:58

Czytając tytuł wątku sądziłam, że będziemy rozmawiać o zajęciach lub wyjazdach zorganizowanych dla dzieci. Kolonie albo obozy. Nie bardzo rozumiem jak 9letnie dziecko może mieć dziewczynę???
Chcesz dziecku zapewnić atrakcje, to wyślij je na kolonie tematyczne, zgodne z jego zainteresowaniami.

Wakacje zajęcia dla dzieci?

13 maj 2011 - 20:37:55

hehe ma "dziewczynę" :P
jeny aż się boję jak moje córki zaczną chodzić do szkoły ;)

Wakacje zajęcia dla dzieci?

14 maj 2011 - 11:56:23

Już się martwiłam, że tylko ja mam problem ze zrozumieniem tego wątku. :) Ale może autorka doprecyzuje o co jej chodzi?

Giga a ile lat maja Twoje dziewczynki?

zweryfikowana
Posty: 1.283
Ostrzeżenia: 2/5

Wakacje zajęcia dla dzieci?

14 maj 2011 - 12:01:20

ja jakoś rozumiem wszystko. Autorka wątku ma syna, ten syn ma dziewczynę z Anglii która nie mówi po polsku i chce znaleźć jakieś kolonie lub obozy dla anglojęzycznych dzieci. Nie wiem czego wy nie rozumiecie. Ja niestety nie pomogę...

Wakacje zajęcia dla dzieci?

14 maj 2011 - 13:58:30

Nie rozumiemy, jak dziecko w wieku 9 lat może mieć dziewczynę w wieku 7 lat. Pewnie koleżankę? Z która może się wspólnie bawią albo uczą?

Wakacje zajęcia dla dzieci?

14 maj 2011 - 14:01:16

Wymiana jakas?

Wakacje zajęcia dla dzieci?

14 maj 2011 - 14:07:48

Cytat
Lalunka
Nie rozumiemy, jak dziecko w wieku 9 lat może mieć dziewczynę w wieku 7 lat. Pewnie koleżankę? Z która może się wspólnie bawią albo uczą?
No a o co innego może chodzić? Szukacie nie wiadomo czego :)

Wakacje zajęcia dla dzieci?

15 maj 2011 - 21:36:35

Zastanawiamy się nad sensowną odpowiedzią dla koleżanki :) Ja mam obcykane wyjazdy na kolonie i obozy językowe :)

Wakacje zajęcia dla dzieci?

17 maj 2011 - 21:53:47

Przepraszam szafiarki za chaotyczny watek. Napisałam ze ma dziewczyne bo oni sie tak nawzajem nazywaja . Lienka pochodzi z Chin i mowi tylko po angielsku
a strasznie chca razem gdzies jechac na oboz lub chodzic na jakies zajecia razem w wakacje bo " zyc bez siebie nie mogą".

Wakacje zajęcia dla dzieci?

20 maj 2011 - 21:46:34

Hm, ja bym posłała dzieci na obóz językowy. Twój Syn będzie miał okazję nauczyć się angielskiego a ona nie będzie miała problemu z komunikacją. Tylko zastanawiam się, czy nie będzie to zbyt daleki wyjazd na takie dzieci.

Zadzwoń do biura BUT i zapytaj, czy mają ofertę na wyjazd dla obojga dzieci - wiem, ze specjalizują się w pierwszych koloniach dla najmłodszych.

Wakacje zajęcia dla dzieci?

20 maj 2011 - 21:49:01

słodkie ^^ "ma dziewczynę" - oh szafiarki, takie jesteście wyniosłe, a nie pamiętacie swoich pierwszych miłości z przedszkola?!

niestety nie znam takich kursów... ale podbijam, DLA MIŁOŚCI! :D

Wakacje zajęcia dla dzieci?

20 maj 2011 - 21:52:31

boże padłam

Wakacje zajęcia dla dzieci?

20 maj 2011 - 21:53:32

też miałam chłopaka przez pierwsze 3 lata szkoły podstawowej :) a Wy dziewczyny nie zapominajcie o swoich 'szkolnych miłościach'

nie znam takich kursów ale podbijam dla podtrzymania wątku :)

Wakacje zajęcia dla dzieci?

20 maj 2011 - 21:59:21

Wpisz w google kolonie, obozy językowe i wyskoczy Ci mnóstwo ofert.
Swoją drogą nie wiem drogie szafowiczki czemu się oburzacie? Dlaczego chłopiec nie miałby mieć dziewczyny?
Nie miałyście szkolnych pierwszych miłości?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wypowiedz się;)