Obecnie rozmawiamy o:

Meble na wymiar Warszawa

gorący temat

Meble

godzinę temu

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Chciałabym kupić rożek dla mojego dziecka, które niebawem przyjdzie na świat. Niestety w sklepie zwątpiłam, rożek zwykły, rożek z usztywnianym tyłem.... który lepszy?? na pewno macie z tym doświadczenie??? będę wdzięczna za odpowiedź



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-03 10:30 przez moderator.

ja miałam i taki i taki i wolałam zwykły dla mnie był wygodniejszy

LEKKO USZTWYNIANY NAJLEPSZE SA Z KOKOSOYM WYPELNIENIEM ;-)
Nie kupuj rozkow,ktore sa wypepnione pianka,puchem czy innymi smieciami-szybko ci sie ' zeszmaca"

ja zakupilam i uzywalam moze 4 razy, a mialam zwykly i sie sprawdzil

ja nie mialam i watpie zeby sie przydał .

Zdecydowanie z usztywnianym tyłem.

My mieliśmy z wkładem z kokosa, dla zdrowia dziecka taki miał byc najlepszy, po czym w szpitalu pielęgniarki kazały sie wkładu pozbyć natychmiast. Szczerze to uzylismy go kilka razy, chyba dla zasady a potem poszedł w odstawkę i służył jako kołderka.
Chwilowo dzieci nie planuje, ale zastanowiłabym się czy kupować tym razem rożek...

Pozdrawiam i życzę szcześliwgo rozwiązania :)

ja kupilam a nie uzywalam...jak juz o twardy bo jak chcesz miekki to mozna zastapic go kocem i zawinac jak w miekki rozek:/
dla mnie kompletnie nie byl potrzebny mam nowy jak chcesz pisz na priv wysle fotki.ani razu nie uzyty w foli jest

Zwykły rożek najlepszy :) wygodny dla mamy i dzidziusia a plecki i główkę i tak musisz podtrzymać:) myślałam że usztywniony lepszy i też kupiłam z wkładem z kokosa - nie zdał egzaminu, rozprułam i wyrzuciłam ten wkład ze środka po tygodniu.

dziękuje :) zdecydowałam się na zwykły :) już kupiłam , sądze że bede miała lepsze wyczucie w trzymaniu mojego dzidziusia , a potem moze się przyda jako kołderka ,pozdrawiam i DZIĘKUJE :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-29 14:43 przez laropademango.

ja mam zwykle ale go nie uzywam, robie rozek z kocyka :))

zweryfikowana
Posty: 1.298
Ostrzeżenia: 1/5

nie mam dziecka, ale jak moja siostra urodziła, to wolałam Zuzę w zwykłym rożku nosić, wygodniej było i poręczniej;)

Ja miałam taki z lekko usztywnianym tyłem z wypełnieniem z kokosa:)
Używałam do dosyć długo,około 2 miesięcy:)

przy pierwszym dziecku kupowałam zwykły i używałam go może kilka razy - szybko dziecko z tego wyrasta, więc teraz nie kupowałam w ogóle - jak wyżej zawijałam w kocyk ;p

na pierwsze 3 miesiace zdecydowanie ten usztywiony ale wkladka kokosowa jedynie
pozniej obejdzie sie bez rozka nawet :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wakacje zajęcia dla dzieci?