Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

skuteczna dieta

20 minut temu

produkty do domu online

godzinę temu

Prostowanie włosów

dzisiaj o 7:12

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

odparzenia u niemowlaka

07 kwi 2011 - 09:51:38

moj ma niecałe 2 mc i od poczatku smarowałam nivea lub sudokremem zrobiły mu sie takie odpatzrnia ze kupiłam w aptece alantan zasypke to złagodzilo (zeszło zaczerwienienie i krostki,) a teraz uzywam tylko i wyłącznie zwykłej mąki ziemniaczanej i narazie problemów brak !

odparzenia u niemowlaka

07 kwi 2011 - 09:53:55

tak moja corcia miala taki sam problem poszlam z nią do lekarza dostalam masc robioną na recepte kosztowala tak okolo 5 lub 6 zl qale super nawet spory pojemniczek i wystarczy mi na ponad rok czasu i jezeli tylko widzialam ze cos sie dzieje z pupą to smarowalam i przechodzilo świetny byl wiec polecam ic z malym do lekarza po co ma sie męczyc..pozdrawiam

odparzenia u niemowlaka

07 kwi 2011 - 09:55:47

ja tam od urodzenia mąką ziemniaczaną zasypuję i zereo odparzeń.

odparzenia u niemowlaka

07 kwi 2011 - 09:56:41

zmien papersy lub chusteczki nawilzane

odparzenia u niemowlaka

07 kwi 2011 - 09:58:43

Tormentiol jest dobry i dosyc tani,maka ziemniaczana.
I staraj sie nie uzywac teraz mokrych chusteczek tylko myj go woda,chusteczki podrazniaja skorke,mialam to samo jak moj synek byl maly.
I wietrz pupe.

odparzenia u niemowlaka

07 kwi 2011 - 09:59:50

a to może też być od diety - nie wiem czy karmisz albo jak duże już jest dziecko. Ale ja pamiętam, że moja córka takie coś miała od cytrusów :)

odparzenia u niemowlaka

07 kwi 2011 - 10:01:42

zapytaj pediatrę o robioną maść, mojemu synkowi pomogło

odparzenia u niemowlaka

07 kwi 2011 - 10:05:46

Moja córka długo miała takie krosteczki później z tych krosteczek robiły się ranki wietrzenie smarowanie nic nie pomogło ale poszłam do lekarza okazało się że to na tle alergicznym chociaż używamy oryginalnych Pampersów:( ale przepisał nam maść robioną /5 zł/ z podwójną dawką witamy A +E i jeszcze tam parę składników . Kazał smarować tak żeby odizolować nią pampersa od skóry... rewelacja po dwóch dniach ani śladu i teraz non-stop biorę receptę na tą maść i jak tylko się coś pojawia - to i moment znika :) Jak chcesz mogę ci podać składniki może i ty poprosisz lekarza dodam że to nie tylko przy stanach alergicznych .... pisz na priv

odparzenia u niemowlaka

07 kwi 2011 - 10:07:14

krochmal sprobuj alantan

odparzenia u niemowlaka

07 kwi 2011 - 10:11:49

Mój Synek miał to samo lekarz kazał smarować clotrimazolum i przeszło po kilku dniach koszt ok 3 zł w aptece.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

proszę o pomoc doświadczone mamy - rożek dla dziecka :)