Obecnie rozmawiamy o:

hala magazynowa

gorący temat

Zapalenie pęcherza

6 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

tak,tak,przeczytalam,dziekuje:)

witam słuchajcie dziewczyny mój synek ma 3 miesiące i wcina serki aż mu się uszy trzęsą wiec ja uwarzam ż jezeli dziecku nic nie jest to spokojnie można podawać serek do jedzenia. a wiem coś o tym bo już trójke dzieci wychowałam i są zdrowiutkie jak rybki

Maluszkom na mleku modyfikowanym rozszerza się dietę po 4 miesiącu ,a niemowlakom na piersi po 6 miesiącu.Możesz podawać po trochu marchewkę, ziemniaka,jabłko (marchewka lubi uczulać)są już gotowe słoiczki od 4 mies.a także kaszki mleczno-ryżowe , ryżowe
A co do danonków jak już któraś o nich wspomniała to radze nie spiesz się, one są dla dzieci od 3 roku życia ,lepiej w pózniejszym czasie podać np. jogurt naturalny:))

Mój Olek ma 3,5 miesiąca leci na cycku caly czas i specjalnie zapytalam swojej lekarki kiedy mu mogę zaczac cos podawac. powiedziala ze w sumie to moge juz mu powoli zaczac wprowadzac i patrzec czy nic nie jest, zaczynajac od jabluszka i powolusku wprowadzac dalsza diete, i od jakiegos tygodnia wcina juz papeczki i nic mu nie jest wrecz jest przeszczesliwy

Cytat
justar078
Mój Olek ma 3,5 miesiąca leci na cycku caly czas i specjalnie zapytalam swojej lekarki kiedy mu mogę zaczac cos podawac. powiedziala ze w sumie to moge juz mu powoli zaczac wprowadzac i patrzec czy nic nie jest, zaczynajac od jabluszka i powolusku wprowadzac dalsza diete, i od jakiegos tygodnia wcina juz papeczki i nic mu nie jest wrecz jest przeszczesliwy



hehe nawet nie mów, bo panna mądralinska od WHO zaraz Cie zjedzie i kompetencje Twojego pediatry jak to zrobiła w moim przypadku hehe

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak to jest w ciąży