Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ALEKSANDRA- olusia, olcia ,olenka, ;) ola
Matylda- matyldzia?? mati??

chodzi o zdrobnienia...imię matylda bardzo ładne ale troszke ciezko zdrobnic...

powodzenia przy porodzie- zeby było szybko sprawnie...;) i gratulacje!!

Aleksandra,bo ma wiele zdrobnień:Olcia,Oluś,Oleńka,Ola a Matylda to jak zdrobnisz:)Tyldka:)O święta Matyldo!Takie udziwnione to imię.Ale najważniejsze,aby Tobie pasowało:-)Pozdrawiam serdecznie!

Cytat
01rudzia
Mi się bardzo podoba Matylda imię z charakterem:-) Wokoło jest całe mnóstwo Amelii, Oliwii, Wiktorii i Nadii. Aleksandra ładne imię ale prawdę mówiąc będziecie wołać Ola co już nie jest takie ładne a Matylda rewelacja!!
NIE UWAŻAM,ŻE NADIA JEST IMIENIEM POSPOLITYM:-(MOJA CÓRCIA MA TAK NA IMIĘ...PÓŁTORA ROKU TEMU W OGÓLE NIE BYŁO NADII,ALBO MALUSIO.
DO TEMETU...MATYLDA KOJARZY MI SIĘ Z KRÓWKĄ.ALEKSANDRA PIĘKNIE BRZMI,NOI OLCIA-ŚLICZNIE.:-)

Byle nie Joanna bo mój stary z matki ma ubaw ;P woła... "jooo anna, jooo wiesiek - tyż ze wsi!" :)))))))))))))

Btw. moja koleżanka ma Matyldę i woła na nią Tylka :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-02-13 12:34 przez MoNutka.

podobaja mie sie wybrane przez Ciebie imiona, ale Aleksandra zdrobniona czyli ola juz nie.... ja wybralabym matylde. takie slodkie:)

sama jestem Aleksandra podoba mi sie ale jeśli mi ktos i mowi Ola to sie Wkurzam ;D

Z tych dwóch to wolałabym już Aleksandra:)Ja mam Paulinkę:)

Aleksandra ładniejsze :)

Ja bym nie nazwała swojego dziecka Matylda (jakoś tak groźnie brzmi;)) Z tych dwóch jeśli miałabym wybrać to Aleksandra.

Julia, Liliana, Martyna, Pola ... :-) Mi się podobają te imiona - są teraz modne i oryginalne.

Aleksandra! tylko i wyłącznie (: piękne imię...

Jeśli zastanawiasz się pomiędzy Matyldą a Aleksandrą wybrałabym to drugie. Matylda niezbyt ładnie brzmi i tak jakoś dziwnie się kojarzy :-) A Ola - bardzo ładnie. :-)

Matylda super!Ja mam Gabrielę,jak byłam w ciąży też myślałam o Aleksandrze,ale teraz jest ich bardzo dużo.MATYLDA-TAK.

Cytat
01rudzia
Mi się bardzo podoba Matylda imię z charakterem:-) Wokoło jest całe mnóstwo Amelii, Oliwii, Wiktorii i Nadii. Aleksandra ładne imię ale prawdę mówiąc będziecie wołać Ola co już nie jest takie ładne a Matylda rewelacja!!

popieram:) Matylda to piękne imię:)
Powodzenia!

zweryfikowana
Posty: 2.578
Ostrzeżenia: 1/5

Nie lubię oklepanych imion więc wybrałabym Matyldę

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Odstawianie od piersi.-POMOCY!!!