Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 3/5

Tak aby nie było potem w przedszkolu połowy dzieci o tym samym imieniu:)

Ja nie zgadzam sie z tym że imię wpływa na osobowosc. Np nie dam córce Kasia bo wszystkei Kaśki jakie znam to france :p albo nie dam Ola bo ładne ale źle mi sie kojarzy z niefajną sąsiadką wujka bla bla. Ale gdybyś przełamała złe skojarzenia i dała tak swojemu dziecku to gwarantuje że od tej pory będzie się kojarzyło najlepiej na świecie :)

nie rozumiem .
daję dziecku na imię tak jak mi pasuje , nie zwracam uwagi na to że ma na imię tak sąsiadka.
ze w przedszkolu połowa dzieci tak ma , ale za nim trafi do tego przedszkola to najpierw muszę je urodzić i dać imię , ja nie wiem i nie będę wiedział jakie imiona są w przedszkolu to totalna bzdura.

Aleksandra :0) zdecydowanie

Dla dziewczynki podoba mi się imię Ewa, jakbmy miala córcię to bym ja tak nazwala. Synkowi dałam na imie Paweł i wg mnie najpiękniejsz imie na swiecie :)

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

Zdecydowanie Matylda :)

W domu mam trzech chłopaków, ale gdybym miała dziewczynkę, to na pewno byłaby Zosia.

Zosia też mi się bardzo podoba, ale podobno to najpopolarniejsze imię 2018 roku :) dodając do tego moje dośc powszednie nazwisko, to byłby ultra popularny mix :P

Aleksandra piękne imie jak dla dziewczynki

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Psycholog-Łódź