Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

polecany dentysta

14 minut temu

elektryka sklep

20 minut temu

wakacje last minute

35 minut temu

Budowa domu

59 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 3/5

Tak aby nie było potem w przedszkolu połowy dzieci o tym samym imieniu:)

Ja nie zgadzam sie z tym że imię wpływa na osobowosc. Np nie dam córce Kasia bo wszystkei Kaśki jakie znam to france :p albo nie dam Ola bo ładne ale źle mi sie kojarzy z niefajną sąsiadką wujka bla bla. Ale gdybyś przełamała złe skojarzenia i dała tak swojemu dziecku to gwarantuje że od tej pory będzie się kojarzyło najlepiej na świecie :)

nie rozumiem .
daję dziecku na imię tak jak mi pasuje , nie zwracam uwagi na to że ma na imię tak sąsiadka.
ze w przedszkolu połowa dzieci tak ma , ale za nim trafi do tego przedszkola to najpierw muszę je urodzić i dać imię , ja nie wiem i nie będę wiedział jakie imiona są w przedszkolu to totalna bzdura.

Aleksandra :0) zdecydowanie

Dla dziewczynki podoba mi się imię Ewa, jakbmy miala córcię to bym ja tak nazwala. Synkowi dałam na imie Paweł i wg mnie najpiękniejsz imie na swiecie :)

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

Zdecydowanie Matylda :)

W domu mam trzech chłopaków, ale gdybym miała dziewczynkę, to na pewno byłaby Zosia.

Zosia też mi się bardzo podoba, ale podobno to najpopolarniejsze imię 2018 roku :) dodając do tego moje dośc powszednie nazwisko, to byłby ultra popularny mix :P

Aleksandra piękne imie jak dla dziewczynki

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Psycholog-Łódź