Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Liliana :)
Aleksandra ładnie, ale Ola juz niekoniecznie. Z tych dwóch wybralabym Matyldę :)

Cytat
marzenacz85
carens dziękuję za zauważenie mojego wątku w całym wątku

Nie ma sprawy ;) Szkoda że większość czyta tylko pierwszy post nie patrząc nawet na datę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-10 21:03 przez carens.

Oosobiście jak bym miala wybrać to zadnego z tych imion Laura jest bardzo ladnym imieniem i rzadko spotykanym no ale to juz nie moj wybor ja tylko zaproponowalam swoja sugestie ;)

ojej :) Teraz spojrzałam na datę założenia wątku a tu 2009 rok :D Ciekawe jak ma na imię to dziecko ;)

Marzenacz85 - moja corka ma Maja bo imiona dla dzieci wybrane mialam już w wieku 14 lat, pech chcial, ze imię to stalo się bardzo popularne jak ona się rodzila i w rezultacie ma 4 inne Maje w grupie w przedszkolu. Julia również jest już oklepane, tak samo jak Zuzie, Wiktorie i Oliwie. Weronika z kolei mnie osobiscie zle się kojarzy.

Postawilabym więc na Aleksandre lub pomyslala jeszcze nad jakims innym ;)

Mnie bardzo podoba się Liliana, Nina, Luiza i Alicja.

Jak na mój gust to trzeba unikać imion popularnych w danym okresie bo później w jednej klasie mamy 5 kubusiów:)Jestem zwolennikiem raczej imion orginalnych:)

niezweryfikowana
Posty: 122
Ostrzeżenia: 2/5

..a może Basia?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-23 10:56 przez moderator.

Mój facet chciałby dać dziecku na imię Saul. WTF

Ani jedno ani drugie mi się nie podoba lecz jak miałabym wybierać to Matylda. Na świecie co druga to Ola, Patrycja, Kasia, Monika itd a Matylda to bardziej oryginalne imię ze względu na to iż rzadko jest spotykane. Teraz w modzie jest nadawanie nietypowych imion dla dzieci a jeśli chodzi o chłopców to coraz częściej spotykam się z tym iż do mody wracają stare imiona typu : Jan, Ryszard itd ale też i właśnie te rzadziej słyszane imiona jak Oliwier. Aleksandra to zbyt nudne imię jak dla mnie i znam ich mnóstwo a zawsze możesz dać jej tak na drugie

Cytat
_CytrynQa_
Ani jedno ani drugie mi się nie podoba lecz jak miałabym wybierać to Matylda. Na świecie co druga to Ola, Patrycja, Kasia, Monika itd a Matylda to bardziej oryginalne imię ze względu na to iż rzadko jest spotykane. Teraz w modzie jest nadawanie nietypowych imion dla dzieci a jeśli chodzi o chłopców to coraz częściej spotykam się z tym iż do mody wracają stare imiona typu : Jan, Ryszard itd ale też i właśnie te rzadziej słyszane imiona jak Oliwier. Aleksandra to zbyt nudne imię jak dla mnie i znam ich mnóstwo a zawsze możesz dać jej tak na drugie

Tu się muszę nie zgodzić, bo owszem Kasiek jest mnóstwo sama znam chyba z 6 ,Olek też ale Patrycja to nie takie częste imię sama mam tak na imię i w żadnej klasie ani przedszkolu nie było Patrycji:) Rocznik jestem 92 ale córki brata chodzą do szkoły i mówią o koleżankach to jakaś Oliwa, Wiktoria, Klaudia, Kasia ale o Patrycji nie słyszałam:)

Jak mój chrześniak był chrzczony, to jego imię w ogóle nie było popularne (męska wersja imienia mojej babci), a teraz ciągle je słyszę (m.in. syn kolegi, sąsiada, brata ciotecznego). Wkurzające to trochę, ale cóż poradzić. To samo z dziewczynkami. Same Hanie, Alicje, Aleksandry, Maje.Ale w sumie lepsze to niż modne wcześniej Nikole i Dżesiki.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 5/5

A mnie się podobają imiona na I: Inga, Ida, Iga ;) albo Milena też jest bardzo ładne;)

Cytat
niki225
Jak na mój gust to trzeba unikać imion popularnych w danym okresie bo później w jednej klasie mamy 5 kubusiów:)Jestem zwolennikiem raczej imion orginalnych:)

Zgadzam się w 100%. Mój syn ma 10 lat i nosi imię Oliwier, jest jedyny o tym imieniu w szkole w swoim roczniku ( są 3 klasy ), za to Kubusiów jest tyle, że każdy mówiąc o którymś dodaje od razu nazwisko :/ masakra

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 6/5

Aleksandra brzmi ładne, ale w życiu codziennym zazwyczaj są oschłe. :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-28 08:39 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wakacje z 14 miesięcznym dzieckiem