Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wiktoria! najpiękniejsze z imion, ewentualnie Oliwia

Aleksandra ładne imie.. Matylda dziwnie brzmi:D (smiesznie)

Wątek jest stary, moderatorki wspaniałomyślnie zrobiły zbiorczy z czyjegoś wątku i teraz każdy odpowiada na pierwszy post:/

Mnie się Matylda podoba strasznie, ale mojemu chłopakowi nie, jak będziemy mieć kiedyś córkę to będzie Agata, jak syn to Adam. Przynajmniej na razie tak myślimy.

ja zawsze miałam słabość do Anny, Wiktorii..

matylda mi sie troche z krowa kojarzy,bo taka piosnka czy wierszyk byl,a alex jest super, tzn ola :)

Nie jest to prawdą. W Polsce można nadać dziecku nietypowe, zagraniczne imię. Zależy to od USC.Nikt już dawno nie przestrzega zasady, iż imię żeńskie ma być zakończone na literę a. Moja córka urodziła się w Polsce i ma na imię Nadine. Bez żadnego problemu ją zarejestrowali w USC. Imię piękne polecam :)

Ja równiez mam podobny dylemat, a za 2 tygodnie rozwiązanie. Jedno z wybranych imion to też Aleksandra, inne opcje to Weronika (tak chce mąż), Julia, Maja (tak chce starsza córcia)

Jeżeli miałabym wybierać już z tych dwóch to wybrałabym Matylda ale mi ogólnie podoba się imię Lilianna :)

Matylda jest takie ciężkie i kojarzy mi się ze starszymi osobami ale Aleksandra, czy nawet Ola jest ładne :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-10 20:42 przez she22.

MATYLDA!!! jest przepiękne!!!

Odpowiadacie na wątek dziewczyny z 2009 r no ale cóż ;) Czytajcie daty i popatrzcie na jeden z ostatnich postów czy aby ktoś inny nie zadał pytania odnośnie imienia dla dziecka.

Cytat
marzenacz85
Ja równiez mam podobny dylemat, a za 2 tygodnie rozwiązanie. Jedno z wybranych imion to też Aleksandra, inne opcje to Weronika (tak chce mąż), Julia, Maja (tak chce starsza córcia)

Wybrałabym Aleksandra. Bardzo ładne. Weronika mi się nie podoba a Julia i Maja to są tak oklepane imiona że co drugie dziecko na placu zabaw tak ma na imię ;)

carens dziękuję za zauważenie mojego wątku w całym wątku



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-10 21:01 przez marzenacz85.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dzisiaj zmarła moja Mama