Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ja bym dała Aleksandra :) Kojarzy mi się z taką pełną energii i ambitną osobą :)

Ani matylda ani Aleksandra ,ale o wiele lepiej jest ALEKSANDRA :)
ogólie mi sie imie żeńskie podobają tak jak : JULIA :ddd Wiktoria, Izabella

Zgodzę się z tym, że imię trzeba wybierać do nazwiska. Mi się bardzo podobają imiona z ~anna na końcu - Adrianna, Marianna, Zuzanna itp., marzy mi się mała Zuzka :) Ale narzeczonemu się nie podoba :/

Jeśli chodzi o zagraniczne imiona to uważam, że powinny zostać tam, skąd pochodzą ;)

wybierając z tych dwóch imion to lepsza jest Aleksandra

A jak się Wam widzi imię Milena?

Jak dla mnie Aleksandra. Wszyscy piszą, że Matylda bo niespotykane, moja koleżanka ma niespotykane imię bo Michelle (czyt. miszel).

Cytat
stokrotka2718
A jak się Wam widzi imię Milena?
mi się nie podoba, za to podoba mi się imię Lena :)

z mężem nie chcemy jeszcze znać płci dziecka, wolimy poczekac do samego końca. jednak szukamy cały czas ładnych imion. Myśleliśmy, że jak będzie dziewczynka to Antosia albo Marcelka, a jak chłopiec to Patryk albo Gabryś. Które imiona Wam się podobają? :)

zweryfikowana
Posty: 824
Ostrzeżenia: 1/5

Moja córeczka będzie miała na imię BERENIKA;)

My dla syna planujemy Leon (choć narzeczony marzy o Arkadiuszu... niech se marzy ;)), a dla córki Janina/Jana (żeby zdrabniało się na Janka/Janeczka - po naszych babciach, poza tym bardzo nam się podoba)
Jak wasze odczucia? :))

Cytat
szafiarenka_mama
z mężem nie chcemy jeszcze znać płci dziecka, wolimy poczekac do samego końca. jednak szukamy cały czas ładnych imion. Myśleliśmy, że jak będzie dziewczynka to Antosia albo Marcelka, a jak chłopiec to Patryk albo Gabryś. Które imiona Wam się podobają? :)

Marcela - ładnie, a męskie Gabriel brzmi bardzo dostojnie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-19 11:52 przez chomi.

Matylda, prosze nie rob tego! :) Ja sobie wybralam takie imie na trzecie (inspiracja "Leonem Zawodowcem";) i teraz lape sie za glowe, co ja mialam w glowie ze takie imie wybralam :D Jak krowa na polu ;p

Cytat
ktomz
Matylda, prosze nie rob tego! :) Ja sobie wybralam takie imie na trzecie (inspiracja "Leonem Zawodowcem";) i teraz lape sie za glowe, co ja mialam w glowie ze takie imie wybralam :D Jak krowa na polu ;p
Dziecko z pierwszego posta ma już ponad 4 lata, więc chyba rada się nie przyda :P

Cytat
fajnakropka
Cytat
ktomz
Matylda, prosze nie rob tego! :) Ja sobie wybralam takie imie na trzecie (inspiracja "Leonem Zawodowcem";) i teraz lape sie za glowe, co ja mialam w glowie ze takie imie wybralam :D Jak krowa na polu ;p
Dziecko z pierwszego posta ma już ponad 4 lata, więc chyba rada się nie przyda :P

hahahah :D prawda !

Cytat
LitlleGoldDress
Jak dla mnie Aleksandra. Wszyscy piszą, że Matylda bo niespotykane, moja koleżanka ma niespotykane imię bo Michelle (czyt. miszel).
Jak niespotykane? Przeciez to Michalina

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Instynkt macierzyński