Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

Hiszpania

51 minut temu

Wakacje w Hiszpanii.

54 minut temu

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Roleta okienna

dzisiaj o 13:13

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Adam :) bardzo podoba mi się to imię ;))

Ales nie. Lepij Aleksaner jak tu kolezana wczesniej wspomniała. ;D Adam lepsze chyba ;]

wszystkie ladne,bo to sa 3 z kilku moich ulubionych imiom,ktore wybralabym dla swojego syna (w przyszlosci oczywiscie:) ale najbardziej chyba bylabym za filipem:)

Cytat
Myszka06
chyba najlepsze zeby sie zdrowe urodzilo:), poza tym sa ksiązki z imionami:)

spoko ale koleżanka jest w 9 miesiącu ciąży to chyba normalne, że ma wątpliwości co do imienia i chciałaby je rozwiać???? Ma czekać do porodu potem się zastanawiać na imieniem??

osobiście radziłabym Adaś. Alan takie jakieś dziwne, Filipów jest teraz mnóstwo. A Adaś słodko brzmi i jak będzie dorosły Adam to tak dostojnie moim zdaniem. Sama jestem w ciązy i będę się zastanawiać miedzy Adasiem a Borysem bo kocham rosyjskie imiona, no chyba że będzie dziewczynka :)

nie chce byc podla ale takie rzeczy powinnas wiedziec sama ;p jak dziecko zapyta kiedys kto mu wybral imie mama czy tata to powiesz ze dziewczyny z forum?? ;p a tak swoja droga kiedys ktos bardzo madry powiedzial ze inteligentni ludzie daja dzieciom proste imioniona nie wymyslne ;p a Filip bardzo ladnie ;p

Cytat
martischa
Cytat
Myszka06
chyba najlepsze zeby sie zdrowe urodzilo:), poza tym sa ksiązki z imionami:)

spoko ale koleżanka jest w 9 miesiącu ciąży to chyba normalne, że ma wątpliwości co do imienia i chciałaby je rozwiać???? Ma czekać do porodu potem się zastanawiać na imieniem??

osobiście radziłabym Adaś. Alan takie jakieś dziwne, Filipów jest teraz mnóstwo. A Adaś słodko brzmi i jak będzie dorosły Adam to tak dostojnie moim zdaniem. Sama jestem w ciązy i będę się zastanawiać miedzy Adasiem a Borysem bo kocham rosyjskie imiona, no chyba że będzie dziewczynka :)


Ale ja nie chcę ALAN tylko ALEK. ALEK to zdrobnienie od ALEKSY...można też skracać ALEKS.



A na ALEKSANDER mówiliby OLEK a nie ALEK:(
Cytat
urwisek24
nie chce byc podla ale takie rzeczy powinnas wiedziec sama ;p jak dziecko zapyta kiedys kto mu wybral imie mama czy tata to powiesz ze dziewczyny z forum?? ;p a tak swoja droga kiedys ktos bardzo madry powiedzial ze inteligentni ludzie daja dzieciom proste imioniona nie wymyslne ;p a Filip bardzo ladnie ;p


Wiadomo, że sama wybiorę,,,przecież nie proszę abyście wybrały imię dla mojego dziecka tylko pytam, które z tych trzech Wam się podoba najbardziej.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-22 22:44 przez Martolina1983.

moi rodzice nazwali mnie Adrianna ale mi sie to nie bardzo widzi ;p jakie zdrobnienia znacie od tego imienia bo ada to tak po chlopsku ;p
podoba wam sie to imie?

zweryfikowana
Posty: 538
Ostrzeżenia: 1/5

ada no to juz dalas,
ad?
ade(z angielskiego EJD:p)
DUSIA
DUŚKA ?:)

niezweryfikowana
Posty: 234
Ostrzeżenia: 1/5

Adrianna to najpiękniejsze imię, okrutnie mi się podoba. ;d

Adrianna jest ok ! A na pewno lepsze niż nudna Anna...

imieniami? chyba raczej imionami :/
polski jest trudny ale chyba nie, aż tak:/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

proszę o pomoc