Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Meble

wczoraj o 19:04

Sypialnia tapeta

wczoraj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

a może:

Amelka
Oliwia
Roksana

mi amanda kojarzy sie z ..... prostytutka:) bez obrazy ale takie jakis mam skojarzenie glupie :):)
nikola i wiktoria najladniejsza albo jescze scarletta lub nikoletta :):)

Moja córka będzie się nazywać albo Iza, albo Laura

a synuś Aleksander ( z woli ojca :P ) lub Natan z woli mojej... ciekawe kto wygra.

Cytat
devileek_2008
Cytat
monika1984175
ja swojej córci dałam dwa imiona Olimpia Wiktoria



Piękne imię!!! ;-) Olimpia- bardzo się mi podoba;P
dzięki,
Olimpia - Imię pochodzenia grackiego od nazwy góry Olimp, gdzie mieszkał bóg Zeus. Kobieta tak nazwana posiada duże uzdolnienia artystyczne, a przy systematycznym rozwijaniu talentu może dojść do wirtuozerii. Jest bardzo wrażliwa na rytm i kolor. Jest zawsze zajęta, bowiem sama wyszukuje sobie pracę. Jej ambicje twórcze nieco pozostawiają w cieniu dom i rodzinę. Ma z tego powodu nieraz kłopoty, które jednak zwykle kończą się pozytywnie. Lubi dobrze i modnie się ubierać, wystawiać syte obiady i kosztowne uczty. Ceni wszelkie wygody życiowe. Otacza się przyjaciółmi i jest przez nich lubiana.

Wiktoria - Kobieta o tym imieniu jest wszechstronnie utalentowaną osobą zwłaszcza w dziedzinie nauk humanistycznych. W wielu dziedzinach życia zwycięża, dzięki swej pracowitości, zaparciu w dążeniu do celu i uporowi jaki ją cechuje. Jest niewiastą o wielkiej intuicji, ustabilizowanych przekonaniach religijnych, autorytatywnym charakterze i mocnym postanowieniu służenia społeczności. Jest tolerancyjna, skłonna uznawać racje innych. Posiada duże umiejętności przystosowania się do nowego otoczenia i innych warunków. Wiele przebywa na łonie natury. Miłość traktuje jako na wyższe uczucie.

a mi podobają się staromodne imiona... może Łucja, Antonina, Gabriela, Jadwiga, Michalina. Bardzo ładne są zdrobnienia do tych imion (no może pomijając Łucję) ; ]

Przemyśl dobrze imie dla swojego dziecka, gdyż ono bedzie mu towarzyszyc cale zycie. Pamietaj ze jest tez czasowa moda na pewne imiona.. tak jak obecnie na Oliwie, Wiktorie, Julie, Amelie...i imiona starego typu.. np Zuzanna, Antonina, Zofia itp itd...
Jak wiekszosc rodzicow pewnie chcesz by twoje dziecko mialo imie oryginalne. I tu...przytocze historie znajomego tatusia ktorego corcia trafila do przedszkola... a tam nagle sześć dziewczynek o imieniu Oliwia...I wielki dylemat jak je odrozniac i co zrobic zeby nie czuly sie tym skrzywdzone....?

Pomijam juz imiona., o ile to bylo imie bo tak wywnioskowalysmy z kolezankami,...jakby z kosmosu....ostatnio uslyszane..szescioletni chlopiec o imieniu Madox.?

o właśnie.. Łucja to też śliczne imię.

Maja, Dorota, Michalina, Kornelia..

heh nigdy nie lubiłam swojego imienia "Roksana" ale teraz zaczyna mi się podobać ;)

Mi bardzo podobają się imionka:
Natasza
Anita
Olga
Aurelia
Paula
Nastia (dzięki za pomysł!)
Julita
Amanda nie bardzo do mnie przemawia, ale najważniejsze, by imię pasowało do nazwiska. Radzę też poczttać o znaczeniu imion, może Cię natchnie?

ze starszych imion podobają mi się Marysia i Basia

zdecydowanie Natasza !!! to przepiękne imię !!!!!!!!!!!!!!! :-)))

daj córce normalne imie takie przez które nie bedzie musiala sie wstydzic,ludzie naaogladaja sie seriali i pozniej wymyslaja dziwactwa.Ja dalam synowi imie Kacper chodź kazdy zachwycial sie Kevinem lub Denisem.Popatrzcie lata poźniej by wasze dziecko nie mialo do was pretensji o to jakie imie daliscie...ludzie wariuja..czy nasze polskie imiona juz wychodza z mody ? teraz pelno gdzie nie spojrzysz jest jesicka amanda nicola i takie tam a angelika juz bokiem wychodzi..piekne imiona sa jak Ola,Adaś,martyna...

Jak dla mnie to Nadia :)) Dałam tak na imię mojej córeczce :) Śliczne imię :) a jeśli miałabym wybierać między tymi dwoma to Nastia bo Amanda jest okropne :!!!

Laura jest śliczne i Joanna

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

proszę o pomoc