Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

godzinę temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Matylda! piękne imie:) Aleksandra oklepane

zweryfikowana
Posty: 1.174
Ostrzeżenia: 1/5

aleksandra zawsze mozna zmienic na ola olusia a to ladnie brzmi a matylda powazne i ciagle bedzie tylko matylda

A mnie podoba się Oleńka. ładne imię i dla małej dziewczynki i później dla nastolatki i dorosłej.

zweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 2/5

Treść posta została usunięta automatycznie

No cóż...dzięki bardzo za opinie. Wywnioskowałam jednak że Aleksandra jest imieniem pewnym, a Matylda nie wiadomo jak bedzie odbierane za kilka lat. Podoba mi się bardzo ale intuicja podpowiada mi że Aleksandra bedzie rozsądniejszym imieniem :)

jeżeli już, to chyba Aleksandra.
jedne z najczęściej spotykanych imion, ale jeszcze jakoś da się zdrobnić.
czy Olunia, czy Oleńka, Ola.
a Matylda ? .
strasznie zimne.
na malucha : ' Matyldo, chodź do mamy ? '
dla mnie w ogóle, za poważne.
oryginalniejsze, ale zdecydowanie nie.

Aleksandra chyba ładniejsze można ładnie zdrabiać a Matylda - Matyldka?

Szczerze mówiąc to mi się żadne nie podoba, Viktoria piękne imię,ale gdybym miała wybrać to napewno wybrała bym Aleksandra,ponieważ Matylda kojarzy mi się z psem i mortadelą ;) .Ale wybór należy tylko i wyłącznie do Ciebie.Przede wszystkim moje gratulacje !! Pozdrawiam serdecznie.

Na małą Matylde można mówić Matylka, Matyluś, Matyldzia, Mati, Matuś są rózne zdrobnienia :)

Zdecydowanie Aleksandra.

Moim zdaniem Matylda - imię nieczęsto spotykane, oryginalne - ja takie właśnie lubię.
Kiedy zobaczysz już swoją córeczkę, będziesz wiedziała, jak ją nazwać ;)

ja miałam zostać Tereską ale dzieki Bogu mama w odpowiednim czasie powiedziała nie. a pomyśl czy nie lepiej byłoby dać córce dwóch imion. w przyszłości mogłaby samam decydowac jak woli zeby na nią mówić.

Chyba Ola, chociaż w sumie i to i to jakeiś niespecjalne dla mnie ;( Gratuluję ;**

Ja mam na imię Aleksandra i średnio je lubię, jeśli już to skrót Alex, więc wybrałabym Matyldę. Pozdrawiam, dużo zdrowia dla Ciebie i Twojej córeczki.

A Aleksandra na drugie :):):)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Odstawianie od piersi.-POMOCY!!!