Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ja trzy miesiace temu urodzilam synka ktory mial byc corka:) i mial miec na imie Sandra:) ale mysle ze Matylda jest ladnym imieniem biarac pod uwage ze znowu wchodza w mode imiona z dawnych lat... ale czy ta moda jest juz na tyle rozszerzona ze nie skrzywdzi sie dziecka.... Szczerze imie naprawde bardzo ladne.. ale ja chyba bym sie troche wstydzila gdybym teraz takie miala... ale to jest tylko moje zdanie...

Cytat
aschia
ja trzy miesiace temu urodzilam synka ktory mial byc corka:) i mial miec na imie Sandra:) ale mysle ze Matylda jest ladnym imieniem biarac pod uwage ze znowu wchodza w mode imiona z dawnych lat... ale czy ta moda jest juz na tyle rozszerzona ze nie skrzywdzi sie dziecka.... Szczerze imie naprawde bardzo ladne.. ale ja chyba bym sie troche wstydzila gdybym teraz takie miala... ale to jest tylko moje zdanie...

Dokładnie tak. Zgadzam się. ALEKSANDRA jest pewniejsze i z pewnością bez szkody dla dziecka ;)

zdecydowanie Aleksandra:)

Ja bym była za Alkesandrą i to nie tylko z tego względu ze ja mam tak na imie:P poprostu z doswiadczenia wiem że to imie ma wiele mozliwości zdrobnień można mowić: ola, oleńka, olcia, olka, olusia, itp:) no bo Matylda... jak powiedzieć na malutka dziewczynkę Matyldusiu? według mnie nie brzmi to dobrze. pozatym moda na Aleksandre nigdy nie przeminie to imie ponadczasowe jest:p

Matylda to piekne imie:))) odkad pamietam bardzo podobalo mi sie to imie, do tego stopnia, ze chce nazwac tak swoje dziecko:] niestety facetowi, ktory jest potencjalnym tatusiem mojego dziecka nie podoba sie ono. No i impas;) Ale Ty wybierz Matylde:)) Dziewczyn o imieniu Aleksandra jest za duzo;)

Mi się osobiście podobają rzadkie imiona. Matylda jak najbardziej. Gdybym miała dziewczynkę (a mam 2 synków Miłosza i Tobiasza) to dałabym jej Aurelia.

Teraz to pewnie dopiero masz mętlik w głowie :)

Aleksandra bardzo pospolite imię ...(moje ;d)..jednak wybrałabym Matylda ...

Ja też dałabym Aleksandra, bo do dziś wypominam rodzicom swoje imię mimo, że nie jest aż tak strasznie udziwnione ;)
A Twój mąż co na oba imiona sądzi?

Mąż zastanawia sie tak samo jak ja. Przez cały czas była Aleksandra a teraz pojawiła sie ta Matylda...

zweryfikowana
Posty: 394
Ostrzeżenia: 1/5

MATYLDA jest bardziej niespotykane,no i fajniejsze jak dla mnie :)

a mi sie najbardziej podoba Martynka :) ale jak bym miala wybierac to Matylda :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Odstawianie od piersi.-POMOCY!!!