Obecnie rozmawiamy o:

Projekt wnętrza

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

38 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Restauracje Warszawa

06 gru 2021 - 20:33:26

hej, szukam fajnych i przede wszystkim sprawdzonych miejsc w Warszawie, gdzie można dobrze zjeść a oprócz tego klimat miejsca jest nietypowy ii przyjemny. Często z rodziną chodze do restauracji Akademia i o podobne klimaty mi chodzi :) Z góry dziekuje za polecenia

Restauracje Warszawa

25 sty 2022 - 22:39:18

Cytat
Paulina8412
hej, szukam fajnych i przede wszystkim sprawdzonych miejsc w Warszawie, gdzie można dobrze zjeść a oprócz tego klimat miejsca jest nietypowy ii przyjemny. Często z rodziną chodze do restauracji Akademia i o podobne klimaty mi chodzi :) Z góry dziekuje za polecenia

Polecam Bubbles Warszawa - tu również jest bardzo nietypowo i przyjemnie! Umiarkowane ceny, dobra obsługa i świetna lokalizacja. A przy tym świetnej jakość bąbelki idealnie dobrane do każdej z potraw :)

Restauracje Warszawa

14 lut 2022 - 08:18:45

to co prawda nie w Warszawie, ale odkrycie niesamowite, więc się podziele :) jak bedziecie na śląsku to koniecznie odwiedźcie tą restaurację w Zabrzu... to jak oni robią placki ziemniaczane to jakiś kosmos! wrzucam linka do sprawdzena :) Tygel Zabrze

Restauracje Warszawa

14 mar 2022 - 12:46:27

Restauracja U Wieniawy w Warszawie, to moim zdaniem jedno z lepszych miejsc do odwiedzenia i zjedzenia smacznych dań. U nich jest serwowana kuchnia Polska, wszystko świeże i najwyższej jakości.

Restauracje Warszawa

16 mar 2022 - 20:30:21

Ja polecam zdrową krowę, mają najlepsze burgery

niezweryfikowana
Posty: 74
Ostrzeżenia: 2/5

Restauracje Warszawa

27 kwi 2022 - 21:47:25

Jedną z moich ulubionych restauracji jest Creme de la Creme na świętego Wincentego. Dojazd bardzo łatwy i warto się wybrać na prawą stronę Wisły do nich na pizze :) Lokal ma fajny klimat, ale to przede wszystkim jedzenie zachęca do odwiedzin. Jadłam u nich już tyle razy i za każdym razem jestem pod wrażeniem ich kuchni.

niezweryfikowana
Posty: 355
Ostrzeżenia: 6/5

Restauracje Warszawa

14 paź 2022 - 11:04:52

Dziękuję za polecenie - na pewno coś wybiorę z tych miejsc.


_____________________________________
https://www.santmat.pl/rozwody-warszawa/

Restauracje Warszawa

20 sty 2023 - 10:57:31

ja moge polecic to to pho

niezweryfikowana
Posty: 274
Ostrzeżenia: 4/5

Restauracje Warszawa

30 sie 2023 - 16:24:37

Świetna jest restauracja Bilbao w Centrum, oferuje ona nie tylko pyszną, zróżnicowaną kuchnię hiszpańską, ale także bar z sangrią dla tych, którzy szukają smacznego napoju alkoholowego. Obsługa jest przyjazna, a atmosfera przyjemna, dzięki czemu jest to idealne miejsce na wieczorne wyjście.

Restauracje Warszawa

30 sie 2023 - 20:20:47

Nie mam jednej ulubionej restauracji. Lubię testować różne i zamawiam z dowozem na stronie roomservice. Dziś np. jadłam pyszną włoską pizzę, a kilka dni temu orientalne danie.

niezweryfikowana
Posty: 164
Ostrzeżenia: 3/5

Restauracje Warszawa

20 wrz 2023 - 12:21:12

Warszawa to miasto pełne kulinarnej różnorodności, ale jedną z restauracji, która szczególnie mnie zachwyciła, jest Bursztynowa Bistro https://www.bursztynowabistro.pl/ To miejsce łączy w sobie wyjątkowe smaki serów z elegancką atmosferą. Jeśli jesteście w Warszawie i poszukujecie restauracji, która dostarczy niezapomnianych doświadczeń kulinarnych, koniecznie sprawdźcie Bursztynową. To prawdziwa perełka w świecie restauracyjnych doznań

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gdzie trzymacie warzywa?