Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Restauracje Warszawa

06 gru 2021 - 20:33:26

hej, szukam fajnych i przede wszystkim sprawdzonych miejsc w Warszawie, gdzie można dobrze zjeść a oprócz tego klimat miejsca jest nietypowy ii przyjemny. Często z rodziną chodze do restauracji Akademia i o podobne klimaty mi chodzi :) Z góry dziekuje za polecenia

Restauracje Warszawa

25 sty 2022 - 22:39:18

Cytat
Paulina8412
hej, szukam fajnych i przede wszystkim sprawdzonych miejsc w Warszawie, gdzie można dobrze zjeść a oprócz tego klimat miejsca jest nietypowy ii przyjemny. Często z rodziną chodze do restauracji Akademia i o podobne klimaty mi chodzi :) Z góry dziekuje za polecenia

Polecam Bubbles Warszawa - tu również jest bardzo nietypowo i przyjemnie! Umiarkowane ceny, dobra obsługa i świetna lokalizacja. A przy tym świetnej jakość bąbelki idealnie dobrane do każdej z potraw :)

Restauracje Warszawa

14 lut 2022 - 08:18:45

to co prawda nie w Warszawie, ale odkrycie niesamowite, więc się podziele :) jak bedziecie na śląsku to koniecznie odwiedźcie tą restaurację w Zabrzu... to jak oni robią placki ziemniaczane to jakiś kosmos! wrzucam linka do sprawdzena :) Tygel Zabrze

Restauracje Warszawa

14 mar 2022 - 12:46:27

Restauracja U Wieniawy w Warszawie, to moim zdaniem jedno z lepszych miejsc do odwiedzenia i zjedzenia smacznych dań. U nich jest serwowana kuchnia Polska, wszystko świeże i najwyższej jakości.

Restauracje Warszawa

16 mar 2022 - 20:30:21

Ja polecam zdrową krowę, mają najlepsze burgery

niezweryfikowana
Posty: 74
Ostrzeżenia: 2/5

Restauracje Warszawa

27 kwi 2022 - 21:47:25

Jedną z moich ulubionych restauracji jest Creme de la Creme na świętego Wincentego. Dojazd bardzo łatwy i warto się wybrać na prawą stronę Wisły do nich na pizze :) Lokal ma fajny klimat, ale to przede wszystkim jedzenie zachęca do odwiedzin. Jadłam u nich już tyle razy i za każdym razem jestem pod wrażeniem ich kuchni.

niezweryfikowana
Posty: 355
Ostrzeżenia: 6/5

Restauracje Warszawa

14 paź 2022 - 11:04:52

Dziękuję za polecenie - na pewno coś wybiorę z tych miejsc.


_____________________________________
https://www.santmat.pl/rozwody-warszawa/

Restauracje Warszawa

20 sty 2023 - 10:57:31

ja moge polecic to to pho

niezweryfikowana
Posty: 274
Ostrzeżenia: 4/5

Restauracje Warszawa

30 sie 2023 - 16:24:37

Świetna jest restauracja Bilbao w Centrum, oferuje ona nie tylko pyszną, zróżnicowaną kuchnię hiszpańską, ale także bar z sangrią dla tych, którzy szukają smacznego napoju alkoholowego. Obsługa jest przyjazna, a atmosfera przyjemna, dzięki czemu jest to idealne miejsce na wieczorne wyjście.

Restauracje Warszawa

30 sie 2023 - 20:20:47

Nie mam jednej ulubionej restauracji. Lubię testować różne i zamawiam z dowozem na stronie roomservice. Dziś np. jadłam pyszną włoską pizzę, a kilka dni temu orientalne danie.

niezweryfikowana
Posty: 164
Ostrzeżenia: 3/5

Restauracje Warszawa

20 wrz 2023 - 12:21:12

Warszawa to miasto pełne kulinarnej różnorodności, ale jedną z restauracji, która szczególnie mnie zachwyciła, jest Bursztynowa Bistro https://www.bursztynowabistro.pl/ To miejsce łączy w sobie wyjątkowe smaki serów z elegancką atmosferą. Jeśli jesteście w Warszawie i poszukujecie restauracji, która dostarczy niezapomnianych doświadczeń kulinarnych, koniecznie sprawdźcie Bursztynową. To prawdziwa perełka w świecie restauracyjnych doznań

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gdzie trzymacie warzywa?