Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 847
Ostrzeżenia: 9/5

Maszynka do mielenia mięsa

25 wrz 2021 - 12:18:46

Zastanawiam się od jakiegoś czasu czy sobie kupić takie urządzenie. Zniechęca mnie tylko jego wilekość. Czy ktoś ma taka maszynke? Czy warto?

niezweryfikowana
Posty: 568
Ostrzeżenia: 9/5

Maszynka do mielenia mięsa

27 wrz 2021 - 09:53:22

My dostaliśmy maszynkęw prezencie ślubnym i to był jeden z lepszych prezentów. Mielimy suche bułki na bułkę tartą, trzemy ziemniaki na placki ziemniaczane, ostatnio tarłam marchewkę i mieliłam orzechy do ciasta marchewkowego. Najczęściej jednak używam do mielenia mięsa. Kupujemy wołowinę prosto z ubojni, mielę, porcjuję, zamrażam i mam na później do spaghetti czy klopsików.

Od siebie polecam maszynki firmy Zelmotor https://zelmotor.com/produkty/mielenie/ . Dobre wykonanie i będzie to zakup na wiele lat.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-09-29 07:55 przez andraa.

Maszynka do mielenia mięsa

27 wrz 2021 - 15:08:18

Ja bym nie mogła się obejść bez takiej maszynki w domu, dla mnie to wygoda i wolę sobie w domu sama zmielić mięso niż w sklepie. I też mielę w niej np ziemniaki na babkę,czy placki. Polecam maszynki z firmy Zelmer,nie jest duża.

Maszynka do mielenia mięsa

27 lis 2021 - 23:11:08

W domu mam robot planetarnego marki Kenwood i do tego dokupioną przystawkę maszynkę do mielenia mięsa. Cieszę się, że mam jeden sprzęt główny, a nie 15 różnych. Polecam takie rozwiązanie.

Maszynka do mielenia mięsa

21 lut 2022 - 21:04:14

Większośc maszynek jest chyba tak czy inaczej skłaadana, wiec wielkosc to nie problem ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jakie przydatne sprzęty domowe