Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

zakupy internetowe

10 minut temu

Budowa domu

14 minut temu

Projekt wnętrza

48 minut temu

usługi stomatologiczne

51 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 2/5

Jedzenie na wynos

18 gru 2018 - 09:23:57

Dzień dobry, lubię sobie coś podjeść wieczorkiem przed TV. Tym razem szukam jakiejś dobrej knajpy z sushi. Polecicie mi sprawdzone miejsce z dowozem na terenie Trójmiasta?

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 1/5

Jedzenie na wynos

19 gru 2018 - 10:34:26

A na Pyszne.pl nie ma niczego? Tam najprościej byłoby poszukać.

Jedzenie na wynos

27 gru 2018 - 14:26:37

mozna i na pyszne ale oni maja drogą dostawę

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 1/5

Jedzenie na wynos

15 sty 2019 - 13:35:08

A niekoniecznie. Wszystko zależy od konkretnego lokalu.

Jedzenie na wynos

20 mar 2019 - 12:31:20

Przeciez praktycznie wszystkie lokale ktore dowożą w twojej okolicy są pewnie na pyszne i pizzaportalu, z dokladnie takimi samymi cenami.

Jedzenie na wynos

15 maj 2020 - 12:09:32

Tez mi sie zawsze wydawalo, ze dostawa na pyszne i przez samodzielne zamowienia jest ta sama.

Jedzenie na wynos

01 cze 2020 - 15:43:33

Cytat
Bella_28
Tez mi sie zawsze wydawalo, ze dostawa na pyszne i przez samodzielne zamowienia jest ta sama.

Na glovo np. dostawa jest chyba wyzsza, ale oni maja czesto kupony na darmową.

Jedzenie na wynos

11 lis 2020 - 11:14:01

Warto teraz wspomóc restauratorów zamawiając jedzenie na wynos. We Wrocławiu kupuję posiłki na zamówienie w restauracji Rodzinnej na ulicy Osobowickiej <moderacja-spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-11 10:47 przez moderator.

Jedzenie na wynos

11 mar 2021 - 08:21:41

Moim zdaniem najlepszy catering we Wrocławiu ma Browar restauracyjny PROST! W ofercie posiada smaczne dania, które chętnie jedzą moje dzieci. Fantastyczne rozwiązania dla rodziców, którzy pracują do późna i jednocześnie chcą, aby ich dziecko jadło zdrowe i tradycyjne dania obiadowe. Ceny za cały zestaw są okazyjne i dodatkowo dostępne są dwie opcje dań głównych i zup :). Dzieciom dajemy rozpiskę na cały tydzień i następnie wybierają te dania, które bardziej przypadają do gustu. Menu tygodniowe stale jest aktualizowane i znajduje się pod tym adresem: <moderacja-spam>. Kolejnym ciekawym rozwiązaniem ze strony Browaru PROST są cateringi świąteczne, np. <moderacja-spam>, gdzie znajdziemy: sałatkę jarzynową, bigos, białe kiełbasy i tradycyjny żurek! Chociaż z tej opcji nie skorzystam, to i tak uważam, że warto wiedzieć!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-11 10:47 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

napoje energetyczne