Obecnie rozmawiamy o:

złota łazienka

gorący temat

Zapalenie pęcherza

52 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 2/5

Jedzenie na wynos

18 gru 2018 - 09:23:57

Dzień dobry, lubię sobie coś podjeść wieczorkiem przed TV. Tym razem szukam jakiejś dobrej knajpy z sushi. Polecicie mi sprawdzone miejsce z dowozem na terenie Trójmiasta?

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 1/5

Jedzenie na wynos

19 gru 2018 - 10:34:26

A na Pyszne.pl nie ma niczego? Tam najprościej byłoby poszukać.

Jedzenie na wynos

27 gru 2018 - 14:26:37

mozna i na pyszne ale oni maja drogą dostawę

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 1/5

Jedzenie na wynos

15 sty 2019 - 13:35:08

A niekoniecznie. Wszystko zależy od konkretnego lokalu.

Jedzenie na wynos

20 mar 2019 - 12:31:20

Przeciez praktycznie wszystkie lokale ktore dowożą w twojej okolicy są pewnie na pyszne i pizzaportalu, z dokladnie takimi samymi cenami.

Jedzenie na wynos

15 maj 2020 - 12:09:32

Tez mi sie zawsze wydawalo, ze dostawa na pyszne i przez samodzielne zamowienia jest ta sama.

Jedzenie na wynos

01 cze 2020 - 15:43:33

Cytat
Bella_28
Tez mi sie zawsze wydawalo, ze dostawa na pyszne i przez samodzielne zamowienia jest ta sama.

Na glovo np. dostawa jest chyba wyzsza, ale oni maja czesto kupony na darmową.

Jedzenie na wynos

11 lis 2020 - 11:14:01

Warto teraz wspomóc restauratorów zamawiając jedzenie na wynos. We Wrocławiu kupuję posiłki na zamówienie w restauracji Rodzinnej na ulicy Osobowickiej <moderacja-spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-11 10:47 przez moderator.

Jedzenie na wynos

11 mar 2021 - 08:21:41

Moim zdaniem najlepszy catering we Wrocławiu ma Browar restauracyjny PROST! W ofercie posiada smaczne dania, które chętnie jedzą moje dzieci. Fantastyczne rozwiązania dla rodziców, którzy pracują do późna i jednocześnie chcą, aby ich dziecko jadło zdrowe i tradycyjne dania obiadowe. Ceny za cały zestaw są okazyjne i dodatkowo dostępne są dwie opcje dań głównych i zup :). Dzieciom dajemy rozpiskę na cały tydzień i następnie wybierają te dania, które bardziej przypadają do gustu. Menu tygodniowe stale jest aktualizowane i znajduje się pod tym adresem: <moderacja-spam>. Kolejnym ciekawym rozwiązaniem ze strony Browaru PROST są cateringi świąteczne, np. <moderacja-spam>, gdzie znajdziemy: sałatkę jarzynową, bigos, białe kiełbasy i tradycyjny żurek! Chociaż z tej opcji nie skorzystam, to i tak uważam, że warto wiedzieć!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-11 10:47 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

napoje energetyczne