Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Sklep internetowy

44 minut temu

Biznes

48 minut temu

tabernakula sklep

godzinę temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dzbanki filtrujące, używacie?

07 lip 2018 - 23:22:04

ja kupiłam Dafi w media markt promocja chyba za 30 zł + 2 filtry. jestem zadowolona :D filtr 10 zł, bardziej się opłaca niż wodę kupować

Dzbanki filtrujące, używacie?

08 lip 2018 - 12:20:58

Dzbanek można kupić najtańszy,nie musi być z wyświetlaczem lub innymi bajerami.Jak w czajniku zaczyna się osadzać kamień,to wówczas wymieniamy filtr i już.Najważniejszy jest filtr.Mam dzbanki na okrągłe i prostokątne filtry,używam ich naprzemiennie i stwierdzam,że lepsze są prostokątne ale tylko dlatego,że są większe i na dłużej wystarczają i niekoniecznie te najdroższe, gdzie płaci się za firmę.Nie dajmy się zwariować,trzeba poszukać w necie na allegro i można kupić 2 lub 3 w cenie 1 Brity i jakości takiej samej.Po co przepłacać?

Dzbanki filtrujące, używacie?

15 lip 2018 - 14:08:17

Opłaca się kupować takie dzbanki. Ja mam do dafi, i zaoszczędziłam pieniądze przez to że nie kupuję tyle wód.

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 1/5

Dzbanki filtrujące, używacie?

26 lis 2018 - 09:23:04

Też mam Dafi. I używam takich dzbanków już od kilku lat, w ogóle nie kupuję wody butelkowanej.

Dzbanki filtrujące, używacie?

04 sty 2019 - 13:10:17

Używam dzbanka filtrującego już 2 lata Aquaphor, który zakupiłam w sklepie konesso. Nie wyobrażam sobie zrobić kawy czy herbaty bez filtrowania wody. Zmniejsza jej twardość i usuwa związki które mogą być niebezpieczne dla naszego zdrowia.

Dzbanki filtrujące, używacie?

04 sty 2019 - 15:16:51

Hej! Wiecie może, gdzie w dobrej cenie można kupić wkłady do butelek Dafi? :)

Dzbanki filtrujące, używacie?

06 sty 2019 - 09:40:35

Jak sla mnie roznica kest ogromna. Uzywajac wody z dzbanka Brita nie mam kamienia w czajniku :) smak wody jest zdecydowanie lepszy.

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 1/5

Dzbanki filtrujące, używacie?

15 sty 2019 - 13:31:15

Ja mam zamiark upić sobie dzbanek filtrujący też do pracy. Póki co zużywam tu sporo butelek.

Dzbanki filtrujące, używacie?

27 lut 2019 - 15:08:15

Używam dzbanka, ale mam zamiar dokupić jeszcze butelkę z filtrem.

Dzbanki filtrujące, używacie?

19 mar 2019 - 13:16:32

U mnie woda z sieci jest na tyle dobra, ze nie potrzebuje zadnych filtrow.

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 1/5

Dzbanki filtrujące, używacie?

12 cze 2019 - 13:01:28

U mnie niby też... Ale ja to dla spokoju używam dzbanka.

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 4/5

Dzbanki filtrujące, używacie?

17 lip 2019 - 14:48:07

A te butelki - one coś dają?

Dzbanki filtrujące, używacie?

02 paź 2022 - 10:03:01

Jak najbardziej jest to bardzo fajne rozwiązanie i ja jeszcze chcę powiedzieć, że również same butelki Dafi z nadrukiem są niezwykle interesujące. Czytałam o nich w https://www.caprea.com.pl/fenomen-butelek-dafi-z-nadrukiem/ i myślę, że takie kwestie warto jest znać.

Dzbanki filtrujące, używacie?

11 sty 2023 - 01:05:36

Ja osobiście zakupiłam ten dzbanek filtrujący https://allegro.pl/oferta/dzbanek-filtrujacy-philips-3l-cyfrowy-wyswietlacz-12377715666 zobaczcie. Nie do zastąpienia. Jestem mega zadowolona, kupiłam taki sam mojej mamie i też się cieszy, że go ma. Ma nawet wyświetlacz cyfrowy na pokrywie z góry. Pokazuje wszystko czytelnie i wiadomo przynajmniej kiedy czas zmienić filtr. Warto mieć takie coś w domu, zajmuje mało miejsca, a daje bardzo dużo :) korzystajcie z takich rzeczy, jak możecie, naprawdę, pozdrawiam :)

Dzbanki filtrujące, używacie?

12 sty 2023 - 13:05:57

Ja również używam dzbanka. Mam ten z dafi i jestem mega zadowolona. :D Sporo kamienia w wodzie, a mam nawyk picia wody z kranu, więc tak! zdecydowanie trzeba się zaopatrzyć :d :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Przetwory z pigwy