Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

2 minuty temu

sprawdzony stomatolog

6 minut temu

sklep detailingowy

30 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dzbanki filtrujące, używacie?

07 lip 2018 - 23:22:04

ja kupiłam Dafi w media markt promocja chyba za 30 zł + 2 filtry. jestem zadowolona :D filtr 10 zł, bardziej się opłaca niż wodę kupować

Dzbanki filtrujące, używacie?

08 lip 2018 - 12:20:58

Dzbanek można kupić najtańszy,nie musi być z wyświetlaczem lub innymi bajerami.Jak w czajniku zaczyna się osadzać kamień,to wówczas wymieniamy filtr i już.Najważniejszy jest filtr.Mam dzbanki na okrągłe i prostokątne filtry,używam ich naprzemiennie i stwierdzam,że lepsze są prostokątne ale tylko dlatego,że są większe i na dłużej wystarczają i niekoniecznie te najdroższe, gdzie płaci się za firmę.Nie dajmy się zwariować,trzeba poszukać w necie na allegro i można kupić 2 lub 3 w cenie 1 Brity i jakości takiej samej.Po co przepłacać?

Dzbanki filtrujące, używacie?

15 lip 2018 - 14:08:17

Opłaca się kupować takie dzbanki. Ja mam do dafi, i zaoszczędziłam pieniądze przez to że nie kupuję tyle wód.

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 1/5

Dzbanki filtrujące, używacie?

26 lis 2018 - 09:23:04

Też mam Dafi. I używam takich dzbanków już od kilku lat, w ogóle nie kupuję wody butelkowanej.

Dzbanki filtrujące, używacie?

04 sty 2019 - 13:10:17

Używam dzbanka filtrującego już 2 lata Aquaphor, który zakupiłam w sklepie konesso. Nie wyobrażam sobie zrobić kawy czy herbaty bez filtrowania wody. Zmniejsza jej twardość i usuwa związki które mogą być niebezpieczne dla naszego zdrowia.

Dzbanki filtrujące, używacie?

04 sty 2019 - 15:16:51

Hej! Wiecie może, gdzie w dobrej cenie można kupić wkłady do butelek Dafi? :)

Dzbanki filtrujące, używacie?

06 sty 2019 - 09:40:35

Jak sla mnie roznica kest ogromna. Uzywajac wody z dzbanka Brita nie mam kamienia w czajniku :) smak wody jest zdecydowanie lepszy.

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 1/5

Dzbanki filtrujące, używacie?

15 sty 2019 - 13:31:15

Ja mam zamiark upić sobie dzbanek filtrujący też do pracy. Póki co zużywam tu sporo butelek.

Dzbanki filtrujące, używacie?

27 lut 2019 - 15:08:15

Używam dzbanka, ale mam zamiar dokupić jeszcze butelkę z filtrem.

Dzbanki filtrujące, używacie?

19 mar 2019 - 13:16:32

U mnie woda z sieci jest na tyle dobra, ze nie potrzebuje zadnych filtrow.

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 1/5

Dzbanki filtrujące, używacie?

12 cze 2019 - 13:01:28

U mnie niby też... Ale ja to dla spokoju używam dzbanka.

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 4/5

Dzbanki filtrujące, używacie?

17 lip 2019 - 14:48:07

A te butelki - one coś dają?

Dzbanki filtrujące, używacie?

02 paź 2022 - 10:03:01

Jak najbardziej jest to bardzo fajne rozwiązanie i ja jeszcze chcę powiedzieć, że również same butelki Dafi z nadrukiem są niezwykle interesujące. Czytałam o nich w https://www.caprea.com.pl/fenomen-butelek-dafi-z-nadrukiem/ i myślę, że takie kwestie warto jest znać.

Dzbanki filtrujące, używacie?

11 sty 2023 - 01:05:36

Ja osobiście zakupiłam ten dzbanek filtrujący https://allegro.pl/oferta/dzbanek-filtrujacy-philips-3l-cyfrowy-wyswietlacz-12377715666 zobaczcie. Nie do zastąpienia. Jestem mega zadowolona, kupiłam taki sam mojej mamie i też się cieszy, że go ma. Ma nawet wyświetlacz cyfrowy na pokrywie z góry. Pokazuje wszystko czytelnie i wiadomo przynajmniej kiedy czas zmienić filtr. Warto mieć takie coś w domu, zajmuje mało miejsca, a daje bardzo dużo :) korzystajcie z takich rzeczy, jak możecie, naprawdę, pozdrawiam :)

Dzbanki filtrujące, używacie?

12 sty 2023 - 13:05:57

Ja również używam dzbanka. Mam ten z dafi i jestem mega zadowolona. :D Sporo kamienia w wodzie, a mam nawyk picia wody z kranu, więc tak! zdecydowanie trzeba się zaopatrzyć :d :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Przetwory z pigwy