Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

6 minut temu

dieta organizacja

20 minut temu

przestrzeganie diety

37 minut temu

zalety diety pudełkowej

52 minut temu

skuteczna dieta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

thermomix opinie czy warto kupić?

19 gru 2017 - 11:02:40

Pytanie głównie do dziewczyn które dużo gotują, pieką: thermomix opinie czy warto kupić? temat powraca do mnie od dobrych paru lat. Głównie przed świętami:) macie thermomixa? a może któryś z tych podóbek: lidlomix lub biedronkomix? polecacie?

thermomix opinie czy warto kupić?

19 gru 2017 - 11:41:10

Cytat
nbbo
Pytanie głównie do dziewczyn które dużo gotują, pieką: thermomix opinie czy warto kupić? temat powraca do mnie od dobrych paru lat. Głównie przed świętami:) macie thermomixa? a może któryś z tych podóbek: lidlomix lub biedronkomix? polecacie?
jak masz kupować kup oryginalny, przyjaciele dostali jako prezent slubny, bardzo sobie chwalą :) uzywają cały czas i ciagle testują nowe przepisy ostatnio robiła bulion suszony :)

thermomix opinie czy warto kupić?

19 gru 2017 - 11:45:14

mam kolezanke która ma termomixa i mówi ze to ułatwienie jak chesz cos zrobic na szybko ale nic nie zastapi normalnego gotowania. my kupilismy multikookera i jest spoko do mies genialny natomiast do ciast taki sredni.

thermomix opinie czy warto kupić?

19 lip 2018 - 18:00:01

Dużo osób sobie chwali. Moi rodzice dostali w prezencie i mama jest szczęśliwa, chętnie tez bym przygarnęła thermomixa, ale droooogi

thermomix opinie czy warto kupić?

19 lip 2018 - 19:25:22

ja mam wersje z Lidla czy Aldiego i jest bomba, a kosztuje 5x mniej

thermomix opinie czy warto kupić?

06 sie 2018 - 19:05:34

Też słyszałam opinie że te z lidka są spoko i nie ma co przepłacać.

thermomix opinie czy warto kupić?

09 paź 2018 - 08:28:20

A co to w ogóle jest za produkt?

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

thermomix opinie czy warto kupić?

09 paź 2018 - 10:16:13

spokojnie można kupić podóbkę

niezweryfikowana
Posty: 82
Ostrzeżenia: 15/5

thermomix opinie czy warto kupić?

18 gru 2018 - 08:57:38

Czytałam sobie tym urządzeniu i nawet zastanawiałam się aby sobie go kupić.... Postanowiłam jednak sobie odpuścić z uwagi na jego wysoką cenę.... Nie stać by mnie troche było na taki sprzet i jednak znam wiele innych lepszych sposobów wydania kasy....

Za to kupiłam sobie urządzenie do gotowania sous vide.Dzieki temu można przygotować bardzo zdrowe długo gotowane mięsko.... Proficook




Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-02-26 21:17 przez moderator.

thermomix opinie czy warto kupić?

04 sty 2019 - 13:02:53

Thermomix świetna sprawa, ale jedynie oryginał. Ponoć w tym ,,podróbkach'' bardzo szybko tępią się noże i później ciężko z dostępnością jakichkolwiek części. Moja koleżanka ma i zawsze wyczaruje w nim coś wspaniałego! Też już na niego zbieram :)

thermomix opinie czy warto kupić?

04 sty 2019 - 15:19:07

Ja kupiłam i myślałam, że będę używała cały czas... jednak w międzyczasie przyszła mi zajawka na takie prawdziwe gotowanie i w sumie rzadko go wyciągam... Zastanawiam się czy nie sprzedać, bo sporo miejsca na blacie zajmuje :P

niezweryfikowana
Posty: 260
Ostrzeżenia: 3/5

thermomix opinie czy warto kupić?

12 maj 2019 - 13:37:12

Moim zdaniem tak, ja używam naprawdę non stop go praktycznie. Ale mozna iśc przecież na prezentacje i zobaczyć jak ten sprzęt działa i wtedy dopiero zdecydować. Ja tak w Kielcach byłam u takiej Pani Justyny Ciesiun :) tam zobaczyłam jakie są funkcje, możliwości i dopiero decydowałam

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 1/5

thermomix opinie czy warto kupić?

30 maj 2019 - 09:18:42

Ja kiedyś miałam taki z lidla czy jakiegoś takiego marketu i niewiele używałam. Na początku dość sporo, ale po pewnym czasie schowałam do szafy i leżał tam rok nieużywany, więc oddałam przyjaciółce, bo ona chciała kupić

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 4/5

thermomix opinie czy warto kupić?

17 lip 2019 - 14:50:59

A przepisy, które są tam wgrane są ok,ekonomiczne? Co robicie gdy macie więcej gości?

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 3/5

thermomix opinie czy warto kupić?

17 lip 2019 - 22:56:51

Ściema i tyle, zamowicie to samo z chin za polowe ceny

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Fast food dla dziecka