Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

thermomix opinie czy warto kupić?

19 gru 2017 - 11:02:40

Pytanie głównie do dziewczyn które dużo gotują, pieką: thermomix opinie czy warto kupić? temat powraca do mnie od dobrych paru lat. Głównie przed świętami:) macie thermomixa? a może któryś z tych podóbek: lidlomix lub biedronkomix? polecacie?

thermomix opinie czy warto kupić?

19 gru 2017 - 11:41:10

Cytat
nbbo
Pytanie głównie do dziewczyn które dużo gotują, pieką: thermomix opinie czy warto kupić? temat powraca do mnie od dobrych paru lat. Głównie przed świętami:) macie thermomixa? a może któryś z tych podóbek: lidlomix lub biedronkomix? polecacie?
jak masz kupować kup oryginalny, przyjaciele dostali jako prezent slubny, bardzo sobie chwalą :) uzywają cały czas i ciagle testują nowe przepisy ostatnio robiła bulion suszony :)

thermomix opinie czy warto kupić?

19 gru 2017 - 11:45:14

mam kolezanke która ma termomixa i mówi ze to ułatwienie jak chesz cos zrobic na szybko ale nic nie zastapi normalnego gotowania. my kupilismy multikookera i jest spoko do mies genialny natomiast do ciast taki sredni.

thermomix opinie czy warto kupić?

19 lip 2018 - 18:00:01

Dużo osób sobie chwali. Moi rodzice dostali w prezencie i mama jest szczęśliwa, chętnie tez bym przygarnęła thermomixa, ale droooogi

thermomix opinie czy warto kupić?

19 lip 2018 - 19:25:22

ja mam wersje z Lidla czy Aldiego i jest bomba, a kosztuje 5x mniej

thermomix opinie czy warto kupić?

06 sie 2018 - 19:05:34

Też słyszałam opinie że te z lidka są spoko i nie ma co przepłacać.

thermomix opinie czy warto kupić?

09 paź 2018 - 08:28:20

A co to w ogóle jest za produkt?

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

thermomix opinie czy warto kupić?

09 paź 2018 - 10:16:13

spokojnie można kupić podóbkę

niezweryfikowana
Posty: 82
Ostrzeżenia: 15/5

thermomix opinie czy warto kupić?

18 gru 2018 - 08:57:38

Czytałam sobie tym urządzeniu i nawet zastanawiałam się aby sobie go kupić.... Postanowiłam jednak sobie odpuścić z uwagi na jego wysoką cenę.... Nie stać by mnie troche było na taki sprzet i jednak znam wiele innych lepszych sposobów wydania kasy....

Za to kupiłam sobie urządzenie do gotowania sous vide.Dzieki temu można przygotować bardzo zdrowe długo gotowane mięsko.... Proficook




Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-02-26 21:17 przez moderator.

thermomix opinie czy warto kupić?

04 sty 2019 - 13:02:53

Thermomix świetna sprawa, ale jedynie oryginał. Ponoć w tym ,,podróbkach'' bardzo szybko tępią się noże i później ciężko z dostępnością jakichkolwiek części. Moja koleżanka ma i zawsze wyczaruje w nim coś wspaniałego! Też już na niego zbieram :)

thermomix opinie czy warto kupić?

04 sty 2019 - 15:19:07

Ja kupiłam i myślałam, że będę używała cały czas... jednak w międzyczasie przyszła mi zajawka na takie prawdziwe gotowanie i w sumie rzadko go wyciągam... Zastanawiam się czy nie sprzedać, bo sporo miejsca na blacie zajmuje :P

niezweryfikowana
Posty: 259
Ostrzeżenia: 3/5

thermomix opinie czy warto kupić?

12 maj 2019 - 13:37:12

Moim zdaniem tak, ja używam naprawdę non stop go praktycznie. Ale mozna iśc przecież na prezentacje i zobaczyć jak ten sprzęt działa i wtedy dopiero zdecydować. Ja tak w Kielcach byłam u takiej Pani Justyny Ciesiun :) tam zobaczyłam jakie są funkcje, możliwości i dopiero decydowałam

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 1/5

thermomix opinie czy warto kupić?

30 maj 2019 - 09:18:42

Ja kiedyś miałam taki z lidla czy jakiegoś takiego marketu i niewiele używałam. Na początku dość sporo, ale po pewnym czasie schowałam do szafy i leżał tam rok nieużywany, więc oddałam przyjaciółce, bo ona chciała kupić

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 4/5

thermomix opinie czy warto kupić?

17 lip 2019 - 14:50:59

A przepisy, które są tam wgrane są ok,ekonomiczne? Co robicie gdy macie więcej gości?

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 3/5

thermomix opinie czy warto kupić?

17 lip 2019 - 22:56:51

Ściema i tyle, zamowicie to samo z chin za polowe ceny

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Fast food dla dziecka