Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

przestrzeganie diety

2 minuty temu

zalety diety pudełkowej

17 minut temu

skuteczna dieta

38 minut temu

produkty do domu online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gdzie kupić naturalne przetwory?

20 lip 2017 - 09:33:15

Hej, mam nadzieję że pomożecie ;)

Gdzie kupić naturalne przetwory?

20 lip 2017 - 09:57:47

najlepiej je zrobić samemu , czego konkretnie szukasz? w necie masz dużo eko sklepów albo możesz mies u siebie w mieści wystarczy użyć internetu i szukać

na olx na pewno coś znajdziesz od osób prywatnych u takich warto kupować



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-20 10:00 przez edekzkrainykredek2.

zweryfikowana
Posty: 137
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie kupić naturalne przetwory?

20 lip 2017 - 18:18:23

Pewnie, że najlepsze są te zrobione przez siebie. Właśnie w mojej okolicy są ogłoszenia na olx o przetwory swojskie także u starszych Pań trzeba pytać, Te bio sklepy to mało, że drobie to niekoniecznie naturalne jak u mamy - trzeba uważać...

Gdzie kupić naturalne przetwory?

21 lip 2017 - 00:24:01

Wydaje mi się,że w Chinach,czy Aliexepress to absolutnie nie kupisz.

Ja robię sama,ale...jeśli już,to szukałabym
również u lokalnych,starszych Pań.
Można też popytać sąsiadek-zawsze to "po znajomości" pewniej i szybciej.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-21 00:27 przez czarownicaao.

Gdzie kupić naturalne przetwory?

21 lip 2017 - 08:06:50

wiesz ja bym sie bała kupić od osób prywatnych na OLX

już z braku laku wolałabym zrobić sama , albo popytać sąsiadki a może one robią? sprzedałyby parę słoików. To by było bardziej pewne z jakiego żródła pochodzą.

niezweryfikowana
Posty: 57
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie kupić naturalne przetwory?

21 lip 2017 - 10:01:29

Powiem Wam, że mieszkając w mieście trudno jest znaleźć sąsiadkę, która robi przetwory :/ poza tym trochę głupio tak podejść i zapytać, bo nikogo się nie zna. Moja mama robi, ale w domu jestem 2 razy w roku, wezmę kilka słoików. Znalazłam też kilka sklepów, które sprzedają przetwory takie jak domowe, trochę mniej tradycyjne tylko. I to produkcja rodzinna, więc nie mają konserwantów itd.

Gdzie kupić naturalne przetwory?

21 lip 2017 - 10:24:17

Cytat
kamilakimadlo
Powiem Wam, że mieszkając w mieście trudno jest znaleźć sąsiadkę, która robi przetwory :/ poza tym trochę głupio tak podejść i zapytać, bo nikogo się nie zna. Moja mama robi, ale w domu jestem 2 razy w roku, wezmę kilka słoików. Znalazłam też kilka sklepów, które sprzedają przetwory takie jak domowe, trochę mniej tradycyjne tylko. I to produkcja rodzinna, więc nie mają konserwantów itd.

Przecież mama może Ci wysłać pocztą.tak

niezweryfikowana
Posty: 57
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie kupić naturalne przetwory?

21 lip 2017 - 10:25:38

Czasem chcę zmienić po prostu smak, a w domu tylko truskawkowe konfitury, porzeczkowe, malinowe ;) No i ogórków cały przekrój. Takich wymyślnych jak papryczki chili mama nie robi ;)

Gdzie kupić naturalne przetwory?

21 lip 2017 - 10:36:15

kamilakimadlo Nie tylko w mieście nie znajdziesz osób które zarobkowo robią takie przetwory, ciężka sprawa, jak się pytasz to każdy robi dla siebie:)wcześniej na lokalnych bazarkach lub zwyczajnie na ulicach można było spotkać takie handlujące osoby, jednak mają jedną lub kilka rzeczy i po zapasach:)

Zamawiałam wcześniej przez internet i robiłam zapasy w spiżarce lub jak trafiałam gdzieś na jakiś sklep z takim asortymentem to odrazu był większy zakup, teraz sama staram się coś tam naturalnego przetworzyć i zrobić własne zapasy. Szukaj w internecie inf, można znależć i zrobić porządne zaopatrzenie w naturalne jedzonko, szukałam to wiem:)

niezweryfikowana
Posty: 57
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie kupić naturalne przetwory?

21 lip 2017 - 11:14:19

Teraz jak ktoś robi coś smacznego to zazwyczaj i tak sprzedaje jako sklep, może ZUS dopadł gospodynie;) Samemu też można, tylko u mnie jest problem z czasem, dużo pracuję, a jak mam urlop to się pakuję i wyjeżdżam tak jak dzisiaj ;)

Gdzie kupić naturalne przetwory?

21 lip 2017 - 11:54:56

Cytat
kamilakimadlo
Teraz jak ktoś robi coś smacznego to zazwyczaj i tak sprzedaje jako sklep, może ZUS dopadł gospodynie;) Samemu też można, tylko u mnie jest problem z czasem, dużo pracuję, a jak mam urlop to się pakuję i wyjeżdżam tak jak dzisiaj ;)
Znam to, mam podobnie:)

Gdzie kupić naturalne przetwory?

17 sie 2017 - 11:11:27

wydaje mi się że najpewniejsze i najprościej będzie poprosić jakąś znajomą osobę- babcię, sąsiadkę, ciotkę..

Gdzie kupić naturalne przetwory?

18 lut 2021 - 13:16:53

mnie przetwory na zimę nauczyła robić babcia. Co roku mam pełną spiżarnię. Owoce w słoikach, kompoty, marynowane grzyby i ogórki kiszone.
W sezonie letnim potrawy przygotowujemy w letniej kuchni z kociołku żeliwnym o stąd: kociołek Zupy i dania jak leczo, bigos i gulasz to podstawa mojego menu. Zupa serowa i borowikowa przebijają wszystko. Szczerze polecam !!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dynia zupa jesień