Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gdzie kupić naturalne przetwory?

20 lip 2017 - 09:33:15

Hej, mam nadzieję że pomożecie ;)

Gdzie kupić naturalne przetwory?

20 lip 2017 - 09:57:47

najlepiej je zrobić samemu , czego konkretnie szukasz? w necie masz dużo eko sklepów albo możesz mies u siebie w mieści wystarczy użyć internetu i szukać

na olx na pewno coś znajdziesz od osób prywatnych u takich warto kupować



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-20 10:00 przez edekzkrainykredek2.

zweryfikowana
Posty: 137
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie kupić naturalne przetwory?

20 lip 2017 - 18:18:23

Pewnie, że najlepsze są te zrobione przez siebie. Właśnie w mojej okolicy są ogłoszenia na olx o przetwory swojskie także u starszych Pań trzeba pytać, Te bio sklepy to mało, że drobie to niekoniecznie naturalne jak u mamy - trzeba uważać...

Gdzie kupić naturalne przetwory?

21 lip 2017 - 00:24:01

Wydaje mi się,że w Chinach,czy Aliexepress to absolutnie nie kupisz.

Ja robię sama,ale...jeśli już,to szukałabym
również u lokalnych,starszych Pań.
Można też popytać sąsiadek-zawsze to "po znajomości" pewniej i szybciej.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-21 00:27 przez czarownicaao.

Gdzie kupić naturalne przetwory?

21 lip 2017 - 08:06:50

wiesz ja bym sie bała kupić od osób prywatnych na OLX

już z braku laku wolałabym zrobić sama , albo popytać sąsiadki a może one robią? sprzedałyby parę słoików. To by było bardziej pewne z jakiego żródła pochodzą.

niezweryfikowana
Posty: 57
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie kupić naturalne przetwory?

21 lip 2017 - 10:01:29

Powiem Wam, że mieszkając w mieście trudno jest znaleźć sąsiadkę, która robi przetwory :/ poza tym trochę głupio tak podejść i zapytać, bo nikogo się nie zna. Moja mama robi, ale w domu jestem 2 razy w roku, wezmę kilka słoików. Znalazłam też kilka sklepów, które sprzedają przetwory takie jak domowe, trochę mniej tradycyjne tylko. I to produkcja rodzinna, więc nie mają konserwantów itd.

Gdzie kupić naturalne przetwory?

21 lip 2017 - 10:24:17

Cytat
kamilakimadlo
Powiem Wam, że mieszkając w mieście trudno jest znaleźć sąsiadkę, która robi przetwory :/ poza tym trochę głupio tak podejść i zapytać, bo nikogo się nie zna. Moja mama robi, ale w domu jestem 2 razy w roku, wezmę kilka słoików. Znalazłam też kilka sklepów, które sprzedają przetwory takie jak domowe, trochę mniej tradycyjne tylko. I to produkcja rodzinna, więc nie mają konserwantów itd.

Przecież mama może Ci wysłać pocztą.tak

niezweryfikowana
Posty: 57
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie kupić naturalne przetwory?

21 lip 2017 - 10:25:38

Czasem chcę zmienić po prostu smak, a w domu tylko truskawkowe konfitury, porzeczkowe, malinowe ;) No i ogórków cały przekrój. Takich wymyślnych jak papryczki chili mama nie robi ;)

Gdzie kupić naturalne przetwory?

21 lip 2017 - 10:36:15

kamilakimadlo Nie tylko w mieście nie znajdziesz osób które zarobkowo robią takie przetwory, ciężka sprawa, jak się pytasz to każdy robi dla siebie:)wcześniej na lokalnych bazarkach lub zwyczajnie na ulicach można było spotkać takie handlujące osoby, jednak mają jedną lub kilka rzeczy i po zapasach:)

Zamawiałam wcześniej przez internet i robiłam zapasy w spiżarce lub jak trafiałam gdzieś na jakiś sklep z takim asortymentem to odrazu był większy zakup, teraz sama staram się coś tam naturalnego przetworzyć i zrobić własne zapasy. Szukaj w internecie inf, można znależć i zrobić porządne zaopatrzenie w naturalne jedzonko, szukałam to wiem:)

niezweryfikowana
Posty: 57
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie kupić naturalne przetwory?

21 lip 2017 - 11:14:19

Teraz jak ktoś robi coś smacznego to zazwyczaj i tak sprzedaje jako sklep, może ZUS dopadł gospodynie;) Samemu też można, tylko u mnie jest problem z czasem, dużo pracuję, a jak mam urlop to się pakuję i wyjeżdżam tak jak dzisiaj ;)

Gdzie kupić naturalne przetwory?

21 lip 2017 - 11:54:56

Cytat
kamilakimadlo
Teraz jak ktoś robi coś smacznego to zazwyczaj i tak sprzedaje jako sklep, może ZUS dopadł gospodynie;) Samemu też można, tylko u mnie jest problem z czasem, dużo pracuję, a jak mam urlop to się pakuję i wyjeżdżam tak jak dzisiaj ;)
Znam to, mam podobnie:)

Gdzie kupić naturalne przetwory?

17 sie 2017 - 11:11:27

wydaje mi się że najpewniejsze i najprościej będzie poprosić jakąś znajomą osobę- babcię, sąsiadkę, ciotkę..

Gdzie kupić naturalne przetwory?

18 lut 2021 - 13:16:53

mnie przetwory na zimę nauczyła robić babcia. Co roku mam pełną spiżarnię. Owoce w słoikach, kompoty, marynowane grzyby i ogórki kiszone.
W sezonie letnim potrawy przygotowujemy w letniej kuchni z kociołku żeliwnym o stąd: kociołek Zupy i dania jak leczo, bigos i gulasz to podstawa mojego menu. Zupa serowa i borowikowa przebijają wszystko. Szczerze polecam !!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dynia zupa jesień