Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

transportery taśmowe

20 minut temu

sprawdzony stomatolog

24 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jedzenie w plenerze

20 sty 2017 - 09:32:14

Witajcie kochane.
Potrzebuje waszej pomocy.
W nastepnym tygodniu wyjeżdżam w góry. Będę 10 godzin dziennie spędzać na dworze (przy obecnych temperaturach). Chciałabym w ciagu dnia jeść ciepły posiłek, unikając tych z restauracji, bo najzdrowsze i najtańsze nie są. Macie jakieś pomysły jak podgrzewać posiłki (mam gniazdko), albo co z nimi robic zeby były ciepłe? Myślałam nad podgrzaniem rano w domu i włożeniu do termosu, ale nie wiem, czy nie "rozgotuje" się wtedy za bardzo.
Czekam na porady :)

Jedzenie w plenerze

20 sty 2017 - 12:25:26

Proponuję, właśnie termosy. Teraz właśnie będą idealne i powinny spełnić swe zadanie :) wiatrak

Jedzenie w plenerze

20 sty 2017 - 16:59:20

termos obiadowy to jedyne rozwiazanie poza tym on nie podgrzewa a utrzymuje temperature wiec spokojnei jedzenie sie nie ugotuje

Jedzenie w plenerze

20 sty 2017 - 17:07:28

Jezu, podziwiam, ja o tej porze roku nie spędzam na zewnątrz nawet minuty dłużej niż muszę, żeby załatwić niezbędne sprawy. Ale ja z tego słynę, że nie potrafię znieść zimna... No ale do rzeczy - do napojów faktycznie najlepsze termosy, a do jedzenia torby termoizolacyjne, moja mama zawsze w takich przynosi gotowe kurczaki z rożna i długo pozostają ciepłe, więc myślę że to dobra opcja.

Jedzenie w plenerze

14 wrz 2020 - 12:53:28

ja w czwartek jadę w góry i mam podobny problem. Może gotowe potrawy jak klopsiki, zupa fasolowa lub gołąbki. Wystarczy podgrzać i można konsumować.
Poza tematem. To powiem, że wieczorami będzie ogień w palenisku takim jak tutaj: palenisko Jadę z znajomymi więc wieczorami przy ogniu mile spędzimy czas.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

Jedzenie w plenerze

22 wrz 2020 - 13:04:31

Dzisiaj jak to piszę to u mnie jest raczej słonecznie. Tylko noce są jakieś takie zimne. A co do pleneru... Moim najlepszym pomysłem było zakupienie odpowiednich akcesorii do grillowania. https://www.cookking.pl/ Ma najlepsze kociołki żeliwne, paleniska ogrodowe i grille na świecie! Bardzo jestem zadowolony, ponieważ wraz z kolegami możemy wspólnie odpoczywać przy dobrym piwku, wraz z kolegami.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Płyny do mycia naczyń test