Obecnie rozmawiamy o:

lody do gastronomi

gorący temat

Otwarcie sklepu online

godzinę temu

FARBA A UTLENIACZ

dzisiaj o 7:11

Dom - remont i budowa

wczoraj o 17:50

róże mydlane

wczoraj o 16:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ciasta bez pieczenia

27 paź 2016 - 16:26:10

Witam wszystkich jestem tu już od jakiegoś czasu ale nigdy nie udzielałam się na forum ale przyszedł na to czas.w niedziele mam imprezę urodzinową i wiadomo muszę zrobić coś do kawy,jak nazłość zepsuł mi się piekarnik może wy macie jakieś dobre i niedrogie przepisy na ciasta bez pieczenia.Z góry dziękuje i pozdrawiam

ciasta bez pieczenia

28 paź 2016 - 00:36:33

I na takie przypadki właśnie mam zawsze w pogotowiu multicooker, kupiliśmy z chłopakiem Redmonda i jak zepsuł mi się piekarnik to w nim piekłam do czasu aż nie naprawiliśmy. Jeśli chcesz ciasta bez pieczenia to pierwsze co mi przychodzi na myśl to sernik na zimno, do niego tylko lodówka Ci się przyda, ewentualnie idź w inną stronę i zamiast klasycznego ciasta zrób jakieś desery jak pana cotta czy coś w tym stylu :)

zweryfikowana
Posty: 639
Ostrzeżenia: 1/5

ciasta bez pieczenia

13 gru 2016 - 20:58:02

Herbatniki, masa krówkowa z helio i przekładam. Czasem dodaje jeszcze masę budyniową i jest to nasze ciasto, na które mówimy krówka. Szybkie smaczne, nieraz uratowało mi życie podczas niespodziewanych wizyt znajomych.

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 1/5

ciasta bez pieczenia

19 gru 2016 - 21:42:55

Z taka gotową masą może być i z Helio bo akurat maja bardzo dobre i nie sztucznie słodkie masy, można zrobić fajny torcik orzechowy - przepis znalazłam na kanale na YT Bakaliowe klimaty, ale ogólnie gotowe blaty biszkoptowe przekłada sie masą orzechową, kremem ze śmietanki i mascarpone i ozdabia np. kruszonymi orzechami. Pychota i na szybko.

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 1/5

ciasta bez pieczenia

21 gru 2016 - 22:43:00

sernik na zimno :)

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 2/5

ciasta bez pieczenia

23 gru 2016 - 11:21:53

Sernik, ale też 3bit - krakersy, masa kajmakowa, krakersy, ubita śmietana, krakersy, polewa czekoladowa :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Muffiny