Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sniadanie w pracy

17 wrz 2016 - 13:35:32

Nie wiem czy byl juz taki watek.
Co na sniadanie zabieracie ze soba do pracy...szkoly?

niezweryfikowana
Posty: 91
Ostrzeżenia: 9/5

Sniadanie w pracy

19 wrz 2016 - 08:52:05

Ja z rana zwylke nie mam czasu na przygotowywanie sobie potraw tak więc pichcę sobie coś dzień wcześniej. Jest to albo sałatka na bazie ryżu albo jakieś kanapki. Zdarza mi się również zabierać do pracy makaron. W kanciapie mamy mikrofalę tak wiec jest możliwość podgrzania sobie czegoś do jedzenia. Od jakiegoś czasu nie kupuję gotowej wędliny bo trochę sie brzydzę ( nie wiem co w niej jest). Wolę sobie sama upiec.

Super jest pieczeń z indyka


Pieczesz udziec i masz mięsko do chleba na kilka nastepnych dni.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-02 17:03 przez moderator.

Sniadanie w pracy

19 wrz 2016 - 11:36:56

Ja do pracy często zabierałam owsiankę z owocami i ziarnami, którą robiłam wcześniej, sałatki, kanapki z bananem i cynamonem.
Ewentualnie ryż z warzywami i mięsem.
Wszystko robiłam dzień wcześniej lub rano ponieważ pracowałam po 11h.

Sniadanie w pracy

19 wrz 2016 - 15:15:10

a ja nic nie jem w pracy sniadanie jem w domu

Sniadanie w pracy

19 wrz 2016 - 19:12:35

śniadanko mniam pycha cheers będę tęsknić za latem



niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 5/5

Sniadanie w pracy

21 wrz 2016 - 10:19:36

Ja zawsze biorę drugie śniadanie i obiad do pracy. Jakbym nic nie jadła to po przyjściu z biura (ok. 18-stej) nałożyłabym sobie kopiec kreta a to na pewno nie byłoby zdrowe. Zazwyczaj na drugie śniadanie zabieram ze sobą jakąś dobrą bułkę razową i jabłko. A na obiad to tak różnie. Albo jakiś makaron z sosem lub ryż z warzywami ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-21 10:27 przez moderator.

Sniadanie w pracy

21 wrz 2016 - 10:23:54

różnie, najczęściej zabierałam serek wiejski i jakąś pełnoziarnistą bułkę albo serek wiejski i kanapka z warzywami+ owoc :)

zweryfikowana
Posty: 334
Ostrzeżenia: 1/5

Sniadanie w pracy

14 paź 2016 - 16:36:15

Na drugie śniadanie w pracy przygotowuję kanapki, twarożek z warzywami albo sałatkę. A jak mi zabraknie rano czasu, kupuje w sklepiku kaszkę manną albo mleczny ryż "słodka chwila".

Sniadanie w pracy

14 paź 2016 - 17:57:22

Koniecznie butelka wody mineralnej, jogurt naturalny + owoc do tego, kanapka z sałata, kurczakiem( z majonezem) kukurydza pomidorek. Oczywiscie zawsze starałam sie zmieniać sniadania na cos innego bo ileż mozna jedno i to samo jesc :) teraz jem w domku bo wolne!!! :D

zweryfikowana
Posty: 4.469
Ostrzeżenia: 1/5

Sniadanie w pracy

14 paź 2016 - 19:24:46

wow widzę że tu same zdrowo odżywiające się gratuluję a ja biorę drożdżówkę i snickersa mniam............

Sniadanie w pracy

14 paź 2016 - 20:30:16

mam na tyle wygodnie, że przynoszą nam do pracy kanapki, mamy do wyboru jogurty, desery, można samemu zrobić kanapki, są składniki, chleby tortille... ale zawsze domowe śniadanie najlepsze

Sniadanie w pracy

20 paź 2016 - 10:26:16

U mnie w pracy w sumie „klasycznie” bardzo dużo osób kupuje gotowce od cateringu który do nas regularnie przyjeżdża. Ja jakoś nie mogę się do tego przekonać i codziennie mam swój własny zestaw na śniadanie i obiad. Wbrew pozorom nie zabiera to wiele czasu szczególnie że mam multicookera teraz także kwestia chwili przed przed wieczornym serialem i problem z głowy ;)

niezweryfikowana
Posty: 341
Ostrzeżenia: 5/5

Sniadanie w pracy

17 lis 2016 - 12:37:19

Mi by było po prostu szkoda kasy na taki catering, szczególnie codziennie. W domu przygotowuje jedzenie na drugi dzień.

niezweryfikowana
Posty: 81
Ostrzeżenia: 1/5

Sniadanie w pracy

24 lis 2016 - 16:06:02

zazwyczaj kupuję jakąś kanapkę, a na lunch zabieram warzywka

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Sniadanie w pracy

06 lut 2017 - 14:05:04

Ja mam ten sam problem, że nigdy rano nie zdążę przygotować czegoś do pracy. Wieczorami nie zawsze mi się chce ;p Więc zazwyczaj wybieram coś co jest od razu gotowe do spożycia. Co nie znaczy, że nie staram się aby to było dla mnie zdrowe. Jem owoce i warzywa, owsianki, batony z musli, soki albo jakieś musy :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zdrowo we dwoje