Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 109
Ostrzeżenia: 6/5

Najlepsza pizza Grodzisk Mazowiecki

13 wrz 2016 - 08:23:47

Ktoś odwiedził w ostatnich miesiącach kilka okolicznych lokali i można nam podać, gdzie faktycznie było smacznie? Najlepiej ciasto cienkie, optymalnie pizza bez sosów, ale jeśli są dobre, to również ich bardzo chętnie spróbuję. Propozycje?

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

Najlepsza pizza Grodzisk Mazowiecki

13 wrz 2016 - 18:38:47

Najsmaczniej moim zdaniem jest w Gusto Dominium, ale to kwestia taka, jakie macie oczekiwania. Ciasto cienkie, dużo składników, same porządne produkty. Ogólnie wszystko bez problemów, piwo w dobrej cenie. Najlepiej idźcie w godzinach promocji i oceńcie. Do 13 w tygodniu mają pizzę za pół cenu - najlepiej wtedy.

niezweryfikowana
Posty: 109
Ostrzeżenia: 6/5

Najlepsza pizza Grodzisk Mazowiecki

14 wrz 2016 - 08:23:21

Gdzie dokładnie jest ten lokal? Bo nazwę znam, ale nie bardzo kojarzy mi się, gdzie faktycznie mają tą miejscówkę?

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

Najlepsza pizza Grodzisk Mazowiecki

15 wrz 2016 - 18:52:25

Taki naprawdę fajny lokalik na Grabowej. Poważniej nie kojarzysz gdzie on jest? Chyba jedna miejscówka z całą aranżacją we włoskich klimatach. Masz tam fototapety z Włoch, takie pocztówki w ramkach na ścianie. Jeśli byłaś w Italii, nawet w kurortach, to naprawdę wygląda to całkiem podobnie.

niezweryfikowana
Posty: 109
Ostrzeżenia: 6/5

Najlepsza pizza Grodzisk Mazowiecki

16 wrz 2016 - 08:22:23

Popatrzyłam po fotkach i już wiem. Dobra, spoko, zajrzymy tam w najbliższych dniach/tygodniach. A jeszcze jakieś sprawdzone miejsca? Jaką konkretnie pizzę u nich jadłaś? Tzn. jaka Ci najbardziej odpowiadała?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sniadanie w pracy