Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 2/5

Jaki ekspres do kawy?

19 lip 2016 - 16:30:21

Kawa z ekspresu jest najlepszym i najkorzystniej wpływającym na organizm sposobem na przyrządzenie smacznej i zdrowej małej czarnej. Jak twierdzą sami miłośnicy tego napoju, różnica między kawą z ekspresu ciśnieniowego a zwykłą parzoną jest wręcz nieporównywalna. Parzona w ekspresie ma głębszy smak i bardziej intensywny aromat. Dlatego też postanowiłam kupić sobie ekspres. Chcę kupić w internecie bo jest taniej: http://www.redcoon.pl/c08060000-Ekspresy-i-kawy ale jaki tak naprawdę wybrac i czym mam sie kierować?

Jaki ekspres do kawy?

27 lip 2016 - 14:21:49

Kieruj się przede wszystkim potrzebami. Często gościsz w domu koleżanki, które częstujesz kawą? Weź taki z dużym dzbankiem :) Wstajesz rano do pracy i chciałbyś od razu mieć gotową, pachnącą i gorącą kawę? Musi mieć programowanie godziny, na którą nastawisz jego samoczynne uruchomienie. Osobiście wygodniej żyje mi się z ekspresem obsługującym filtry, do których sypię mieloną kawę niż takim na kapsułki. Poza tym zapach zmielonych ziaren po otwarciu opakowania jest niezwykły, nie rezygnuj z tego :D Poza tym, o ile nie jesteś baristą to wystarczy Ci najzwyklejszy ekspres do kawy, będzie bardzo smaczna i z pewnością mocniejsza od tej przygotowanej bez ekspresu, czas parzenia jest nieistotny, gdyż tak naprawdę jest zależny od sposobu, czy też stylu parzenia, a jest ich bardzo wiele.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 2/5

Jaki ekspres do kawy?

08 mar 2017 - 10:16:05

A ja nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że ekspres to jedyny sposób na uzyskanie smacznej kawy. Na pewno najszybszy, ale istnieje wiele sposobów na inne parzenie kawy, możesz je poznać tutaj: cafe-mama.pl/jak-parzyc-kawe-inaczej/. Kawa przygotowywana w ten sposób jest równie smaczna i aromatyczna jak ta z ekspresu, a niektórzy nawet mówią, że dużo lepsza. Może warto je wypróbować?

Jaki ekspres do kawy?

30 mar 2017 - 18:46:10

Zależy jakiego ekspresu do kawy szukasz ? Kapsułkowego, ciśnieniowego ? Jeżeli chodzi o kapsułkowy to polecam zajrzeć na https://love4coffee.pl/jaki-ekspres-na-kapsulki-wybrac/ znajdziesz tam wszystko czego potrzebujesz wiedzieć o ekspresach do kawy.

Jaki ekspres do kawy?

30 mar 2017 - 18:50:37

Popieram, zależy od tego czy wolisz jakieś ciśnieniowe, kapsulkowe czy zwykle przelewowe. Rozpatrz jak często go używasz i jakie są koszty jego utrzymania

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

Jaki ekspres do kawy?

29 wrz 2017 - 14:33:51

Jaki ekspres do kawy kupić? Jaki jest najlepszy? profesjonalny poradnik :)
https://www.al.to/poradniki/4954-jaki-ekspres-do-kawy-kupic-jaki-jest-najlepszy.html

Jaki ekspres do kawy?

29 wrz 2017 - 16:10:47

to zależy czego oczekujesz .
dobra kawa , z pianka czy ze śmietanką?
SA takie i takie , ja mam na dwie filiżanki ciśnieniowy cena jaka była około 500zł kupowałam jakieś 4 lata temu . ale szczerze prawie wogóle nie używam bo po prostu jestem za wygodna , wsypywać kawę zakręcać w automacie potem to myć . Za dużo roboty.

zweryfikowana
Administrator

Jaki ekspres do kawy?

30 wrz 2017 - 10:46:26

Nespresso

test

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-30 13:25 przez kuster.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak zrobić czekoladę?