Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 341
Ostrzeżenia: 5/5

Dobre, proste, tanie obiady?

05 paź 2016 - 13:25:46

U mnie takim szybkim obiadkiem jest makaron z jakimś pesto. Albo spaghetti aglio e olio.

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 6/5

Dobre, proste, tanie obiady?

07 gru 2016 - 21:47:21

W sumie tutaj masz sporo racji, że mrożonki są bardzo dobre, z drugiej strony tego typu mrożonki można sobie przygotować samemu i się cieszyć przez długi okres z tego bez konieczności kombinowania jakiegoś mocne. Sami tak robimy teraz kupiliśmy jeszzcz garnek do indukcji w kształcie brytfanki coś takiego i zobaczymy będziemy kombinować, indukcja bo jest szybciej. Dlatego zmieniliśmy płytę.

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 2/5

Dobre, proste, tanie obiady?

23 gru 2016 - 11:23:01

Szybki obiad to ryż, piers z kurczaka, papryka, pieczarki, kukurydza i zółty ser, no i przyprawy

Dobre, proste, tanie obiady?

28 gru 2016 - 18:46:41

Ja polecam naleśniki ze szpinakiem do tego farsz z cebuli, pieczarek i ewentualnie piersi z kurczaka - mniam. Tanie obiady wynikają nie tylko z użytych składników ale także z tego w czym gotujemy - czy mamy dobre garnki które się dobrze i szybko nagrzewają i długo tracą ciepło tak aby potrawy były dłużej ciepłe. Ja mam garnki Ambition i sobie chwalę i polecam innym



niezweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 7/5

Dobre, proste, tanie obiady?

28 gru 2016 - 21:50:15

Ja uwielbiam gulasz z pręgi wołowej

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Dobre, proste, tanie obiady?

29 gru 2016 - 14:37:24

ostatnio hitem u mnie jest krem z brokuł ;) kupuje gotową "zupe borkułową(chodzi o to że tu mam już pokrojone trochę marchewki ziemniaka itd)" dodaje do tego dodatkowo dwie paczki brokuł wszystko gotuje z ilością wody jak najmniejszą byle zakrywało warzywa, jak się pogotuje z 15 min to blenderem, można dodać śmietany / grzanek. Pycha


--
grafika komputerowa studia

Dobre, proste, tanie obiady?

29 gru 2016 - 18:42:58

najlepsze jedzenie to własne pieczenie.
Warzywa mięso sery pomidory itd z dodatkiem ciasta typu pizza albo ugotowany makaron i podpieczony w piekarniku.
Wszelkie mrożonki na patelnie , a teraz po świętach warto pobiegać albo połazić sobie i odpoczać od żarcia.
Za parę dni mamy Nowy Rok i znów kalorie kalorie :D

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 5/5

Dobre, proste, tanie obiady?

08 sty 2017 - 21:15:00

Jakbyś dodał jeszcze w tytule szybkie to bym odesłał do Profi, ich zupy owocowe są naprawdę bardzo dobre, wychowałem się na ich pasztetach, ale teraz poszli dalej i bardzo dobrze bo to naprawdę smakuje.

Dobre, proste, tanie obiady?

25 sty 2022 - 22:55:58

Na dobry tani obiad polecam Bubbles Warszawa - lunch 3-składniowe za 29,90 zł ! Co dzień coś innego, co dzień w wersji wege i nie :) Warto sprawdzać wcześniej ich relacje- wszystko fajnie opisują - polecam bo chodzę tam w przerwach z pracy i wiem co mówię :)

Dobre, proste, tanie obiady?

03 lut 2022 - 16:31:39

Ja polecam po prostu grubo ciosane domowe frytki z ziemniaków xD Chyba najtańsza opcja na smaczne jedzenie do syta.

Dobre, proste, tanie obiady?

16 mar 2022 - 17:52:58

Dla mnie się spodobała restauracja Bubbles mają smaczne jedzenie i do tego super klimat. Jeśli jesteście z Mokotowa bądź ogólnie z Warszawy, to zachęcam was do odwiedzenia. U nich jest dostępna kuchnia Polska, wszystko świeże.

Dobre, proste, tanie obiady?

23 cze 2022 - 18:08:00

Lubię gotować, ale preferuję szybkie dania, bo nie mam czasu, a do wyżywienia 5-osobowa rodzina :D Często goszcza u nas na stole zupy krem. Gotuje zupe na bulionie z dodatkiem np. brokułów, czy kalafiorów. A potem to blenduję i powstaje zupa krem. Szybki i pyszny obiad. Pomaga mi w tym blender marki Siemens https://www.siemens-home.bsh-group.com/pl/urzadzenia/drobny-sprzet-kuchenny, codziennie jest w użytkowaniu :D
Często robie teraz tez lody z truskawek, czy wiśni. Blenduje owoce z dodatkiem jogurtu, wlewam do foremek i gotowe po zamrożeniu. Nie trzeba kupować chemicznych lodów w sklepie. Jakbym miała odpowiedzieć na pytanie jaki sprzęt wybrałabym z kuchni, to byłby blender ;) Czasami tez blender pakuje do torby, jak jedziemy gdzieś na wakacje z dostępną kuchnią dla gości.

niezweryfikowana
Posty: 124
Ostrzeżenia: 5/5

Dobre, proste, tanie obiady?

08 gru 2022 - 12:00:22

W Semoli w Warszawie codziennie zjesz dwudaniowy obiad z deserem https://www.semola.pl/ Obiady tanie, ale pyszne, zdrowe, porcje są duże.

niezweryfikowana
Posty: 852
Ostrzeżenia: 9/5

Dobre, proste, tanie obiady?

24 sie 2023 - 10:29:43

U mnie kiedy nie mam czasu na skomplikowany obiad

chłodnik z ziemniaczkami
ziemniaczki plus jajko
spaghetti
ewentualnie zupa na kurczaku (dzięki temu mam obiadek na 2-3 dni)

https://ecotaste.pl/kurczak-z-wolnego-wybiegu-dlaczego-warto-wybierac-eko-zywnosc/

Stawiam głownie na żywność eko, kurczaka kupuję jedynie z wolnego wybiegu :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Myślałyście kiedyś o otwarciu gastronomii?