Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dania wigilijne

18 gru 2015 - 14:52:31

Już za kilka dni wigilia, jakich dań nie możecie się doczekać na świątecznym stole? Ja uwielbiam uszka i pierogi z kapustą serce za to nigdy nie zdobędę się na odwagę żeby spróbować kompotu z suszu, sam zapach mnie odstrasza :P
jakie dania wigilijne są na waszych stołach? :)

Dania wigilijne

18 gru 2015 - 15:05:49

ja też uwielbiam uszka! serce
i też nie tknęłabym kompotu z suszu i kutii ale to dlatego że nie znoszę maku i bakalii ;)

Dania wigilijne

18 gru 2015 - 15:36:11

U mnie za dzieciaka trzeba bylo sprobowac wszystkich potraw, zeby moc otworzyc prezenty. Zostalo mi to do dzisiaj. Kompot z suszu uwazam za nie do wypicia. Dlatego mocze lyzeczke i oblizuje, takie oszustwo od kiedy pamietam, ale sprobowane jest? Jest. Czekam w sumie tylko na barszcz z uszkami i babcine pierogi. I moze na rybe, jesli bedzie jakas na parze, albo z pieca. No i piernik!

Dania wigilijne

22 gru 2015 - 16:16:54

@Asztarte piernik! serce narobiłaś mi ochoty!! gotuje

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 3/5

Dania wigilijne

22 gru 2015 - 16:26:38

Ja w sumie czekam na wszystko :D W Wigilii kocham najbardziej właśnie jedzenie :D I chociaż w tym roku za bardzo nie mam czasu na przygotowywanie wszystkiego samodzielnie, teściowa i <moderacja> ratuje mi cztery litery :P Sama zabieram się za paszteciki z kapustą i grzybami, pierniczki i rybki :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-23 11:10 przez moderator.

Dania wigilijne

22 gru 2015 - 16:34:42

@mamanaetacie paszteciki z kapustą i grzybami, pychota! chcę to!

Dania wigilijne

01 sty 2016 - 22:13:18

Uwielbiam pierogi - czy to gotowane czy pieczone. Poza tym nie wyobrażam sobie Wigilii bez karpia i śledzi czy pieczonych ziemniaków.

Dania wigilijne

01 sty 2016 - 23:34:54

Ja w wigilie czekam najbardziej na karpia.Moge jeść go praktycznie przez całe święta :)Lubię także kutie oraz moczkę.

niezweryfikowana
Posty: 51
Ostrzeżenia: 2/5

Dania wigilijne

25 lis 2017 - 18:05:04

O tak, karp u mnie tez nr jeden no i zupa grzybowa i kapusta z grzybami bo grzyby uwielbiam. A karp z białym winkiem pycha. Jak sie cieszę że to już zaraz!

zweryfikowana
Posty: 334
Ostrzeżenia: 1/5

Dania wigilijne

14 gru 2017 - 11:20:17

Ja za karpiem nie przepadam, nie potrafię go przyrządzić, za to bardzo lubię śledzie w sosie śmietanowym :D . Uwielbiam też barszcz z uszkami, pierniki, seromakowiec, pierogi i sałatkę jarzynową. Kocham święta :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pierogi wigilijne