Obecnie rozmawiamy o:

Rewelacyjne okna

gorący temat

wybór przedszkola

godzinę temu

najtańsza apteka

godzinę temu

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Przepis na rybę

07 paź 2015 - 10:37:58

Macie jakiś sprawdzony przepis na rybę? W piątek odwiedzają mnie znajomi, chciałam przygotować jakieś ciekawe danie, może z łososiem albo z jakąś inną smaczną rybą gotuje Problem w tym, że znam same oklepane przepisy na rybę a chciałam ich ugościć czymś wyjątkowym. Macie jakieś pomysły? :)

Przepis na rybę

07 paź 2015 - 10:50:08

ja uwielbiam spaghetti z łosoiem, szpinakiem, pomidorkami koktajlowymi i sosem śmietanowym serce

robi się szybko a smakuje wyśmienicie :)

Przepis na rybę

07 paź 2015 - 11:26:50

Lepiej podpowiedzcie gdzie kupić dobra rybę?

Przepis na rybę

07 paź 2015 - 18:09:09

dobre pytanie.
Nie jest to proste, spróbuj w normalnym sklepie rybnym ale nie w markecie.

Przepis na rybę

07 paź 2015 - 18:16:13

ja np uwielbiam dorsza kupuje u sprawdzonego sprzedawcy fileta doprawiam lekko sola i pieprzem w miedzy czasie kroje cebule w drobna kosteczke, na patelnie daje maslo nie margaryne, do tego cebulka jak sie lekko zeszkli dajemy rybke smazymy z obu stron moze nie jest to mega wyszukane ale meeeega pyszne

Przepis na rybę

07 paź 2015 - 18:31:29

Ja jem rybe tylko zrobiona na parze, albo z pieca. Uparowana tylko lekko osolic, masełko, masa koperku i cytryna. A z piekarnika- wtedy wyzej wymienione skladniki wsadzam w/na rybę i zawijam sreberkiem.
Ewentualnie makaron tagiatelle z lososiem uparowanym i oliwą z oliwek/innym dobrym olejem, trochę (zalezy od upodoban, ja daje duzo) czosnku. Ewentualnie warzywami (z pary). Albo pod pierzynką z sosu szpinakowego- szpinak, czosnek, feta, pieprz- przesmarzyc na patelni, dodac smietane, dusić jakis czas. Polac rybe, zapiec w piekarniku, mozna na wierzch posypac zoltym serem, albo mozarella.
Nie lubie ryb z za duza iloscia przypraw, czy skladnikow. Ucieka mi wtedy smak ryby.

Przepis na rybę

07 paź 2015 - 18:33:21

ja kupuję mintaja mrożonego ze skórą, niebo w gębie po usmażeniu.
możesz też kupić łososia i zrobić tak ugotować na delikatnym ogniu do tego wrzucić koperek świeży sól pieprz troszkę prawdziwej vegety.A na sam koniec doprawić delikatnie śmietanką.
Potem ugotować makaron wstążki i tą rybę położyć na ten makaron i osobno ten wywar z ryby podać na stół.
Pycha.

Przepis na rybę

07 paź 2015 - 20:27:45

rybka w foli aluminiowej odrobina pieprzu cytrynowego sol cytrynka masełko i zdrowo:)

Przepis na rybę

09 paź 2015 - 13:48:11

O! To już wiem co dziś na obiad :)

niezweryfikowana
Posty: 341
Ostrzeżenia: 5/5

Przepis na rybę

10 lis 2015 - 21:30:53

Ja ostatnio robiłam pulpeciki z dorsza z makaronem i sosem koperkowym. W sumie to mój debiut jeśli chodzi o rybne kotleciki mielone.

Przepis na rybę

11 lis 2015 - 00:21:05

Mi bardzo smakuje pstrąg pieczony http://bezmiksera.pl/pstrag-pieczony/ może Tobie też przypadnie do gustu?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ciasta przepisy zdjęcia