Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 5/5

Robot kuchenny

15 lip 2015 - 12:21:16

Często korzystam z robota kuchennego bo mam spore kombo. A jak jest z wami ? Używacie, pomagacie sobie tak w kuchni, a może wasze roboty stoja na specjalne okazje? Jakie polecacie a jakich odradzacie. Na co zwracacie uwagę?


Robot kuchenny

15 lip 2015 - 14:32:52

Ja mogępolecić tylko jeden idealny do wszystkiego Termomix. Mam go od wielu lat, nigdy nie naprawiałam go, nigdy też mnie nie zawiódł. Robi zupy, ciasta, lody, drinki, gotuje na parze, podgrzewa. Uwielbiam go.

zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Robot kuchenny

15 lip 2015 - 20:45:57

Świetny ten ze zdjęcia, ile kosztuje? Nie dość, że wyglada na funkcjonalny to jeszcze jest ozdobą kuchni :)

Robot kuchenny

26 lip 2015 - 21:02:23

Ten ze zdjęcia to koszt w granicach 1600-1700 złotych. Jak ktoś dużo gotuje to warto zainwestować w takie cudeńko. Z rodzeństwem chcemy mamie kupić na urodziny bo jej stary się już do niczego nie nadaje a tym to nawet makaron można zrobić.

Robot kuchenny

21 gru 2015 - 21:47:35

Moje drogie, a ma któraś z Was robota kuchennego Amici? Dokładnie rk5011? Ile wat to takie minimum przy tym urządzeniu? ten ma 1000 w, wystarczy?

Robot kuchenny

01 sty 2016 - 22:14:03

Marzy mi się KitchenAid lub thermomix - jeśli masz sporo miejsca to warto zainwestować. A jak nie to lepiej zakupić coś mniejszego.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Robot kuchenny

18 lip 2016 - 19:17:15

A wiecie może czym kierować się przy wyborze robota kuchennego? Jakieś porady znalazłam tutaj ale może dałybyście radę mi jeszcze coś polecić <moderacja>spam



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-30 19:59 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

Robot kuchenny

27 kwi 2017 - 13:09:45

Wiesz co, no chyba ilością funkcji i ceną najprościej. Nie ma też sensu kupowanie robota o totalnie nieznanej marce, żeby się potem psuł. Ze swojego doświadczenia mogę polecić ten, którego sama używam, czyli Thermomaster HA 800 (tym bardziej, że ich cena bardzo spadła). Zrobisz nim praktycznie wszystko - od krojenia, miksowania itd po gotowanie na parze. Ja już nawet nie wiem w której szafce mam garnki :D

Robot kuchenny

13 paź 2017 - 14:40:35

nie używam robotów ,kiedyś nasze pra babcie gotowały i nie maiły takich wynalazków ale za to dziś w sklepach .....pogaduszki




Robot kuchenny

20 lis 2017 - 12:31:42

Niektóre są naprawdę fajne, naprawdę pomocne itp. Niestety większość robotów wielofunkcyjnych zajmuje mnóstwo miejsca, którego na przykład mi brakuje w kuchni.

Thermomix i niektóre jego ,,podróbki'' są rewelacyjne. Sąsiadka dostała od rodziców na prezent: urodzinowo, imieninowo, gwiazdkowy robota Thomsona, kosztował wtedy niecałe 3 tys.

http://www.electro.pl/roboty-kuchenne/robot-gotujacy-thomson-thfp07884,id-650598

jak nigdy nie widziałam, żeby gotowała tak teraz codziennie wrzuca na fb jakieś jedzenie ;)) Thermo super ale cena nie do przyjęcia jak dla mnie.

Robot kuchenny

20 lis 2017 - 14:17:08

Polecam Thermomix. Fakt, że to spory wydatek, ale z uwagi na jego wielofunkcyjność naprawdę warto.

Robot kuchenny

03 lis 2020 - 10:15:16

mój robot stoi bezczynnie. Ostatnio zaczęłam gotować w letniej kuchni w kociołku węgierskim takim jak ten kociołek węgierski Upichciłam ulubioną zupę małżonka, którą jest borowikowa. Letnia kuchnia to świetna sprawa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaką patelnię kupić