Obecnie rozmawiamy o:

grzejnik do łazienki

gorący temat

Opakowania

20 minut temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zdrowa żywnosć - gdzie kupić?

01 lip 2015 - 15:20:43

Gdzie kupujecie zdrową żywność, czy od kogoś znajomego (ze wsi) czy na bazarkach macie sprawdzonych dostawców, czy w sklepach ze zdrową żywnością. Chętnie bym kilka miejsc takich odwiedziła, bo z żywnością sklepowa nawet ta świeżą to jest rożnie czasami.A na wieś jeżdżę za rzadko aby na bieżąco mieć jedzenie ze sprawdzonych źródeł.

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 1/5

Zdrowa żywnosć - gdzie kupić?

02 lip 2015 - 15:18:22

Zamawiam sobie przez internet na <moderacja, spam>. Sklep sprawdzony, moja koleżanka z pracy też u nich kupuje. Teraz mówiłam sobie na spróbowanie jeszcze yerba mate, zobaczymy czy mi posmakuje :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-02 23:23 przez moderator.

Zdrowa żywnosć - gdzie kupić?

02 lip 2015 - 15:29:22

sprawdzam skład i tyle. Np polecam serek bieluch - bez żadnych udziwnień, gum guar i innych świństw

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 5/5

Zdrowa żywnosć - gdzie kupić?

07 lip 2015 - 11:42:55

U mnie w mieście jest sklep za zdrową żywnością i często tam robię zakupy. Zdarza się też zamówić coś na internecie np ostatnio zastanawiam się nad zakupem [Moderacja - niepłacona reklama] . Bardzo lubię wszelkiego rodzaju herbatki a zielona jest moim faworytem, poza tym jest bardzo zdrowa. Działy ze zdrową żywnością często też można znaleźć w większych sklepach spożywczych.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-08 11:34 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 267
Ostrzeżenia: 1/5

Zdrowa żywnosć - gdzie kupić?

07 lip 2015 - 12:00:13

Ja czytam skład po prsotu w zwykłych sklepach. Jeśli chodzi o warzywa to kupuję tylko w sezonie na bazarkach albo hoduję u siebie w ogródku :)Pomidorki z własnego ogórka są o niebo lepsze niż te kupione w sklepach! W zimie mam w kuchni na oknie doniczki z pietruszką, koperkiem, miętą i szczypiorem

Zdrowa żywnosć - gdzie kupić?

08 lip 2015 - 13:54:33

Dexa - w Warszawie jest cały Bio Bazar z eko produktami, nie tylko jedzeniem i warzywami, ale tych ostatnich jest najwięcej.
puchuskubatek - też go lubię, z łychą miodu gryczanego - pychota. :)

Zdrowa żywnosć - gdzie kupić?

22 lip 2015 - 17:02:30

Ja kupuje w sklepie internetowym www.zdrowazywnosc24.pl . Mają duży wybór produktów a nawet różne firmy jednego produktu wiec można sobie coś wybrać. Moge polecić bo sama się tam zaopatruje.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 5/5

Zdrowa żywnosć - gdzie kupić?

22 sie 2015 - 20:52:20

Zdrowa żywność nie ukrywajmy jest droższa niż normalna, ale z drugiej strony to pozwala swobodnie zamawiać ją przez internet bo nie podnosi koszt przesyłki jakoś drastycznie ceny produktów. Spory wybór tego typu produktów macie w sklepie w którym ja się zaaopatruje - http://zielonyspichlerz.pl/ na pewno trzeba poszukać swojego miejsca. Ja np. dużo bezglutenowych produktów kupuję, a jeszcze parę miesięcy temu nie było wcale łatwo ich dostać, a oni mają sporo.

Zdrowa żywnosć - gdzie kupić?

25 sie 2015 - 12:19:54

Cytat
FanFa
Zdrowa żywność nie ukrywajmy jest droższa niż normalna, ale z drugiej strony to pozwala swobodnie zamawiać ją przez internet bo nie podnosi koszt przesyłki jakoś drastycznie ceny produktów.
W małych miejscowościach to dobra opcja, choć tam też czesciej można kupić u rolnika po prostu ;) Od internetu zdecydowanie wolę bazarki i bioBazar wlasnie, gdzie z każdym sprzedawcą można porozmawiać. Np. dowiedizałam się, że Grecy jedzą olowki z pestkami, nawet w sałatkach. Ze względu na dziecko, kupuję jendak te drylowane do potraw, ale takie na przekąske przepyszne są pestkowe, naturalne takie. No i tam większosć produktów jest certyfikowana, wię cpewa, a nie jak jak jogurt w sklepie pseudo bio. Lubię tam w ogóle pojechac w sobotę rano i zjeść sniadani na trawie. Ok, dwa razy się tak udało, ale to fajne ;) Poza produktami, jest tam fajny klimat po prostu.

Zdrowa żywnosć - gdzie kupić?

25 sie 2015 - 12:25:38

zauważyłam że teraz w galeriach handlowych jest sporo sklepów sprzedających zdrową żywność/kosmetyki

Zdrowa żywnosć - gdzie kupić?

28 sie 2015 - 14:44:15

pewnie, najważniejsza jest świadomość :) przede wszystkim etykiety to podstawa, ale gorzej z tym przy warzywach i owocach, bo nie wiadomo skąd są. CZęsto ze skupów po prostu, taka jest prawda. ja tez na żelazną czasem zaglądam bo tak to sobie chociaż pogadam z dostawcami :)

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 6/5

Zdrowa żywnosć - gdzie kupić?

14 paź 2015 - 20:27:37

Cytat
okularnica83
zauważyłam że teraz w galeriach handlowych jest sporo sklepów sprzedających zdrową żywność/kosmetyki

A ceny patrzyłaś w tych galeriach? Wszystko x2 to raczej nie są sklepy skierowane, dla zwykłego Kowalskiego i taka niestety prawda. Już lepiej poszukać w sieci macie masę tego, sam jakiś czas temu zacząłem sporo zdrowej żywności kupować. Ostatnio przetwory z buraków często się u nas w menu pojawiają. Chociażby w Vitapol można dostać sporo tego. Najważniejsze to nie przesadzić z tą zdrową żywnością żeby się niezniechęcić, wprowadzać stopniowo i powoli.

Zdrowa żywnosć - gdzie kupić?

15 gru 2015 - 10:22:27

W galeriach jak dowożą ekożywnośc, to chyba tylko jakoś suszoną, albo przetwory itd. Raczej eko rolnik się tam nie wystawia. :) Przez neta tak samo, dlatego jak dla mnie, to wciąż BioBazary mają przewagę - oprócz oliw, orzechów itd. są warzywa, owoce, nabiał - to czego przez neta zamówić się nie da.

Zdrowa żywnosć - gdzie kupić?

22 gru 2015 - 08:38:08

Według mnie najlepszym rozwiązaniem będzie zdrowa żywność sklep internetowy - polecam sama kupuję od dawna i naprawdę nie mam na co narzekać , przesyłka w ciągu 1-2 dni u mnie czego chcieć węcej :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-22 08:38 przez mebelon.

Zdrowa żywnosć - gdzie kupić?

01 sty 2016 - 22:21:32

Kupuje tylko w sklepach ekologicznych w pobliżu mojego domu, bo ekologicznych online nie znam, czasem też w marketach. Np w almie jest stoisko, tak samo w carrefourze i tesco.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Catering - Warszawa i okolice - co polecacie?