Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

14 minut temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 229
Ostrzeżenia: 2/5

Zdrowa żywnosć - gdzie kupić?

11 gru 2017 - 13:33:42

U mnie w mieście jest sporo sklepów ze zdrową żywnością. A do tego zamawiam jeszcze w internecie.

Zdrowa żywnosć - gdzie kupić?

27 lut 2018 - 11:57:34

Latem głównie na lokalnych bazarach. Zimą na targach zdrowej żywności, które też często się odbywają, ale przede wszystkim internetowo. Mam swój ulubiony sklep online TOBIO. pl i tu się zaopatruję.

Zdrowa żywnosć - gdzie kupić?

15 mar 2018 - 15:41:01

Hejka :)
Zastanawiam się właśnie nad wyborem jakiejś ciekawej knajpy z sushi działającej na terenie Katowic... Czy dalibyście może radę mi coś polecić w tym zakresie temtycznym? Ogólnie rzecz biorąc, na niemalże każdym kroku jest sporo tego rodzaju knajp i dość ciężko jest się na coś sensownego zdecydować... Znajomi dość często polecali mi na przykład tę restaurację <moderacja> Czy Waszym zdaniem jest to warte uwagi? Szczególnie kusi mnie Oshizushi oraz Gunkan maki... Wyglądają niezwykle apetycznie, a poza tym po prostu uwielbiam ryby, więc kuchnia japońska wydaje się być w sam raz dla mnie :)

Ogólnie rzecz biorąc, to co sądzicie o kuchni japońskiej? Gustujecie w tego typu strawie, czy wolicie może coś bardziej klasycznego, naszego? Z góry wielkie dzięki za sprawdzone porady w tym obszarze tematycznym :) Z całą pewnością przydadzą mi się one ;)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-03-20 20:30 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 54
Ostrzeżenia: 5/5

Zdrowa żywnosć - gdzie kupić?

12 kwi 2018 - 14:12:13

Jest sporo sklepów internetowych czy stacjonarnych ze zdrową żywnością ale ceny nie są zbyt niskie. Lepiej jest jednak moim zdaniem kupować stacjonarnie. Odpada wtedy koszt wysyłki ( szczególnie jeśli chcemy kupić coś drobnego)
Polecam również zorientować się czy w marketach w okolicy nie ma działu z żywnością bio. Takie warzywa i owoce pochodzą z ekologicznych upraw i będziecie mieli pewnosć,ze nie były pryskane szkodliwymi środkami. Taka opcja jest na przykład w sklepach <moderacja> Netto.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-05-21 19:46 przez moderator.

Zdrowa żywnosć - gdzie kupić?

12 kwi 2018 - 19:03:29

Cytat
wazerb
Jest sporo sklepów internetowych czy stacjonarnych ze zdrową żywnością ale ceny nie są zbyt niskie. Lepiej jest jednak moim zdaniem kupować stacjonarnie. Odpada wtedy koszt wysyłki ( szczególnie jeśli chcemy kupić coś drobnego)
Polecam również zorientować się czy w marketach w okolicy nie ma działu z żywnością bio. Takie warzywa i owoce pochodzą z ekologicznych upraw i będziecie mieli pewnosć,ze nie były pryskane szkodliwymi środkami. Taka opcja jest na przykład w sklepach Netto.

ostatnio był u mnie dostawca który opowiadał ze właśnie teraz taka moda na bio itp że jego brat wziął sie za własnie takie uprawy i faktycznie dobrze mu idzie ie pryskane itp , ale wyobraź sobie jego bio uprawa znajduje sie tuż obok ruchliwej a4 więc jak człowiek sam sobie nie wyhoduje to nie bedzie miał 100% pewności:) a na działach eko bio warto czytać etykiety bo często maja syf, nawet ostatnio był o tym program tv

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 3/5

Zdrowa żywnosć - gdzie kupić?

18 maj 2018 - 07:19:43

Wierzycie w zdrową żywność Ja jeszcze nie dawno tak ale jak nastąpił wysyp żywności bio w marketach to przestałam. Jedynie mając kogoś na wsi kto jeszcze coś uprawia można pokusić się o to stwierdzenie.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 3/5

Zdrowa żywnosć - gdzie kupić?

21 maj 2018 - 12:38:14

Najlepiej jest kupować na targowiskach gdzie towar wystawiają bezpośrednio rolnicy, możemy wtedy dostać od nich informacje jak np. warzywa były hodowane

Zdrowa żywnosć - gdzie kupić?

24 lip 2018 - 09:56:02

w duzych miastach sa tzw. inicjatywy jak np. w warszawie lokalny rolnik i tam otrzymasz produkty ekologiczne od ciast po warzywa. W stolicy mogę polecić gospodarstwo rolne Majlert mają produkty wysokiej jakosci i prosto z pola więc świeże

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 7/5

Zdrowa żywnosć - gdzie kupić?

16 sty 2019 - 16:09:59

Czesc ! Chciałbym Wam polecić strone https://duka.com/pl/agd/blendery. Znajdziecie na niej różnego rodzaju asortyment, wyposażenie do kuchnii w naprawde przystępnych cenach. Zwróćcie szczególną uwage na promocje, które naprawde robią wrazenie.

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Zdrowa żywnosć - gdzie kupić?

12 lut 2019 - 23:10:12

Ostatnio za zdrową żywność wzięły się znane i lubiane markety, a nawet dyskonty spożywcze. Wybór jest ogromny i generalnie każdy market chce być bio i fit. Niestety, nie łatwo jest trafić na produkty wysokiej jakości w dobrej cenie. Spory postęp w tej dziedzinie wykonał ostatnio carrefour, jednak automatycznie również podskoczyły ceny. Dobrym wyborem może okazać się Kaufland, który ma na ogół spory wybór wysokiej jakości produktów typu bio i innych produktów spożywczych. Tu możecie znaleźć aktualną ofertę: <moderacja> Jedyny problem w przypadku tego marketu, to fakt, że produkty wyższej jakości znajdują się na ogół tuż obok chemicznego badziewia...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-02-14 08:27 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 7/5

Zdrowa żywnosć - gdzie kupić?

26 lut 2019 - 19:11:52

Jeśli szukacie sklepu gdzie można zakupić żywność bez glutenu to polecam serdecznie zajrzeć na stronę est to fajna strona gdzie wszystkie produkty spożywcze są bez glutenu możecie kupić pieczywo miody i wiele innych produktów. Polecam serdecznie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-02-26 21:23 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

Zdrowa żywnosć - gdzie kupić?

27 lut 2019 - 14:59:22

Według mnie warto się rozejrzeć czy w pobliżu naszego miejsca zamieszkania nie ma jakiegoś sklepu ze zdrową żywnością.

Zdrowa żywnosć - gdzie kupić?

15 maj 2020 - 12:07:53

Najlepiej isc na takie prawdziwe targowisko gdzie ludzie sprzedaja produkty z wlasnej hodowli :D

Zdrowa żywnosć - gdzie kupić?

26 maj 2020 - 11:58:01

Polecam https://galeriaherbat.pl/ szybka wysyłka, produkty dobrej jakości i przede wszystkim już dłuższy czas są na rynku.

Zdrowa żywnosć - gdzie kupić?

16 lis 2020 - 19:35:49

Przy okazji tematu herbat to ja od siebie polecam ofertę https://krukam.pl/pol_m_Herbaty-ziola-151.html wydaje mi się, że w tej cenie i tak dobrej jakości herbatę warto zamówić.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Malakser czy robot planetarny?