Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

20 sekund temu

sklep detailingowy

24 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 229
Ostrzeżenia: 2/5

Zdrowa żywnosć - gdzie kupić?

11 gru 2017 - 13:33:42

U mnie w mieście jest sporo sklepów ze zdrową żywnością. A do tego zamawiam jeszcze w internecie.

Zdrowa żywnosć - gdzie kupić?

27 lut 2018 - 11:57:34

Latem głównie na lokalnych bazarach. Zimą na targach zdrowej żywności, które też często się odbywają, ale przede wszystkim internetowo. Mam swój ulubiony sklep online TOBIO. pl i tu się zaopatruję.

Zdrowa żywnosć - gdzie kupić?

15 mar 2018 - 15:41:01

Hejka :)
Zastanawiam się właśnie nad wyborem jakiejś ciekawej knajpy z sushi działającej na terenie Katowic... Czy dalibyście może radę mi coś polecić w tym zakresie temtycznym? Ogólnie rzecz biorąc, na niemalże każdym kroku jest sporo tego rodzaju knajp i dość ciężko jest się na coś sensownego zdecydować... Znajomi dość często polecali mi na przykład tę restaurację <moderacja> Czy Waszym zdaniem jest to warte uwagi? Szczególnie kusi mnie Oshizushi oraz Gunkan maki... Wyglądają niezwykle apetycznie, a poza tym po prostu uwielbiam ryby, więc kuchnia japońska wydaje się być w sam raz dla mnie :)

Ogólnie rzecz biorąc, to co sądzicie o kuchni japońskiej? Gustujecie w tego typu strawie, czy wolicie może coś bardziej klasycznego, naszego? Z góry wielkie dzięki za sprawdzone porady w tym obszarze tematycznym :) Z całą pewnością przydadzą mi się one ;)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-03-20 20:30 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 54
Ostrzeżenia: 5/5

Zdrowa żywnosć - gdzie kupić?

12 kwi 2018 - 14:12:13

Jest sporo sklepów internetowych czy stacjonarnych ze zdrową żywnością ale ceny nie są zbyt niskie. Lepiej jest jednak moim zdaniem kupować stacjonarnie. Odpada wtedy koszt wysyłki ( szczególnie jeśli chcemy kupić coś drobnego)
Polecam również zorientować się czy w marketach w okolicy nie ma działu z żywnością bio. Takie warzywa i owoce pochodzą z ekologicznych upraw i będziecie mieli pewnosć,ze nie były pryskane szkodliwymi środkami. Taka opcja jest na przykład w sklepach <moderacja> Netto.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-05-21 19:46 przez moderator.

Zdrowa żywnosć - gdzie kupić?

12 kwi 2018 - 19:03:29

Cytat
wazerb
Jest sporo sklepów internetowych czy stacjonarnych ze zdrową żywnością ale ceny nie są zbyt niskie. Lepiej jest jednak moim zdaniem kupować stacjonarnie. Odpada wtedy koszt wysyłki ( szczególnie jeśli chcemy kupić coś drobnego)
Polecam również zorientować się czy w marketach w okolicy nie ma działu z żywnością bio. Takie warzywa i owoce pochodzą z ekologicznych upraw i będziecie mieli pewnosć,ze nie były pryskane szkodliwymi środkami. Taka opcja jest na przykład w sklepach Netto.

ostatnio był u mnie dostawca który opowiadał ze właśnie teraz taka moda na bio itp że jego brat wziął sie za własnie takie uprawy i faktycznie dobrze mu idzie ie pryskane itp , ale wyobraź sobie jego bio uprawa znajduje sie tuż obok ruchliwej a4 więc jak człowiek sam sobie nie wyhoduje to nie bedzie miał 100% pewności:) a na działach eko bio warto czytać etykiety bo często maja syf, nawet ostatnio był o tym program tv

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 3/5

Zdrowa żywnosć - gdzie kupić?

18 maj 2018 - 07:19:43

Wierzycie w zdrową żywność Ja jeszcze nie dawno tak ale jak nastąpił wysyp żywności bio w marketach to przestałam. Jedynie mając kogoś na wsi kto jeszcze coś uprawia można pokusić się o to stwierdzenie.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 3/5

Zdrowa żywnosć - gdzie kupić?

21 maj 2018 - 12:38:14

Najlepiej jest kupować na targowiskach gdzie towar wystawiają bezpośrednio rolnicy, możemy wtedy dostać od nich informacje jak np. warzywa były hodowane

Zdrowa żywnosć - gdzie kupić?

24 lip 2018 - 09:56:02

w duzych miastach sa tzw. inicjatywy jak np. w warszawie lokalny rolnik i tam otrzymasz produkty ekologiczne od ciast po warzywa. W stolicy mogę polecić gospodarstwo rolne Majlert mają produkty wysokiej jakosci i prosto z pola więc świeże

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 7/5

Zdrowa żywnosć - gdzie kupić?

16 sty 2019 - 16:09:59

Czesc ! Chciałbym Wam polecić strone https://duka.com/pl/agd/blendery. Znajdziecie na niej różnego rodzaju asortyment, wyposażenie do kuchnii w naprawde przystępnych cenach. Zwróćcie szczególną uwage na promocje, które naprawde robią wrazenie.

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Zdrowa żywnosć - gdzie kupić?

12 lut 2019 - 23:10:12

Ostatnio za zdrową żywność wzięły się znane i lubiane markety, a nawet dyskonty spożywcze. Wybór jest ogromny i generalnie każdy market chce być bio i fit. Niestety, nie łatwo jest trafić na produkty wysokiej jakości w dobrej cenie. Spory postęp w tej dziedzinie wykonał ostatnio carrefour, jednak automatycznie również podskoczyły ceny. Dobrym wyborem może okazać się Kaufland, który ma na ogół spory wybór wysokiej jakości produktów typu bio i innych produktów spożywczych. Tu możecie znaleźć aktualną ofertę: <moderacja> Jedyny problem w przypadku tego marketu, to fakt, że produkty wyższej jakości znajdują się na ogół tuż obok chemicznego badziewia...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-02-14 08:27 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 7/5

Zdrowa żywnosć - gdzie kupić?

26 lut 2019 - 19:11:52

Jeśli szukacie sklepu gdzie można zakupić żywność bez glutenu to polecam serdecznie zajrzeć na stronę est to fajna strona gdzie wszystkie produkty spożywcze są bez glutenu możecie kupić pieczywo miody i wiele innych produktów. Polecam serdecznie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-02-26 21:23 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

Zdrowa żywnosć - gdzie kupić?

27 lut 2019 - 14:59:22

Według mnie warto się rozejrzeć czy w pobliżu naszego miejsca zamieszkania nie ma jakiegoś sklepu ze zdrową żywnością.

Zdrowa żywnosć - gdzie kupić?

15 maj 2020 - 12:07:53

Najlepiej isc na takie prawdziwe targowisko gdzie ludzie sprzedaja produkty z wlasnej hodowli :D

Zdrowa żywnosć - gdzie kupić?

26 maj 2020 - 11:58:01

Polecam https://galeriaherbat.pl/ szybka wysyłka, produkty dobrej jakości i przede wszystkim już dłuższy czas są na rynku.

Zdrowa żywnosć - gdzie kupić?

16 lis 2020 - 19:35:49

Przy okazji tematu herbat to ja od siebie polecam ofertę https://krukam.pl/pol_m_Herbaty-ziola-151.html wydaje mi się, że w tej cenie i tak dobrej jakości herbatę warto zamówić.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Malakser czy robot planetarny?