Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zdrowa żywnosć - gdzie kupić?

14 sty 2016 - 11:48:21

Co jak co, ale jakoś eko jedzenie kupowane przez internet do mnie nie przemawia ;) wolę pooglądać dokładnie, sprawdzić, kupić świeże a nie w folii no i podpytać o kwestie, które mnie interesują. A biobazar chyba się spodobał, bo wiem, ze w Gdańsku otworzyli następny, znajomi z trójmiasta się cieszą ;) Ja ostatnio rzeczy do jedzenia takie nietypowe staram się robić samemu, kiedyś więcej kupowałam, np. hummus, a to się tak prosto robi i wiem co jest w środku ;)

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 4/5

Zdrowa żywnosć - gdzie kupić?

18 sty 2016 - 16:25:46

Tak, ja też lubię lokalne ekobazarki, ale na nich niestety nie wszystko się kupi, tak jak na przykład świeże ryby. <moderacja>reklama



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-14 11:50 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 3/5

Zdrowa żywnosć - gdzie kupić?

19 sty 2016 - 15:07:48

A myślicie, że takie sushi można zaliczyć do zdrowego jedzenia? Teoretycznie skład ma bardzo fajny, ale ja już jestem nadmiernie przewrażliwiona chyba i dlatego tak na wszystko zwracam uwagę ;)

[moderacja - link/reklama]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-20 08:31 przez moderator.

Zdrowa żywnosć - gdzie kupić?

19 sty 2016 - 15:16:50

jest cos takiego jak poratl lokalny rolnik i tam mozna dostac produkty dobrej jakosci. jesli cvhodzi o nabiał to moge polecic twaróg, smietane ,ze strzałkowa maja genialne wyroby

Zdrowa żywnosć - gdzie kupić?

19 sty 2016 - 15:17:25

właściwie ciężko mi przełknąć słowo zdrowa żywność.
Tak naprawdę zdrowej nie mamy ale jeśli już to chyba tylko na ryneczku .

Zdrowa żywnosć - gdzie kupić?

19 sty 2016 - 15:41:18

Cytat
banach
właściwie ciężko mi przełknąć słowo zdrowa żywność.
Tak naprawdę zdrowej nie mamy ale jeśli już to chyba tylko na ryneczku .
chyba o żadnej tak nie powiemy dopóki nie ma 100% gwarancji o pochodzeniu.

Zdrowa żywnosć - gdzie kupić?

20 sty 2016 - 07:31:46

Cytat
Koliberek132
Cytat
banach
właściwie ciężko mi przełknąć słowo zdrowa żywność.
Tak naprawdę zdrowej nie mamy ale jeśli już to chyba tylko na ryneczku .
chyba o żadnej tak nie powiemy dopóki nie ma 100% gwarancji o pochodzeniu.
nigdy nie bedziesz miec 100% gwarancji bo nawet nasiona sa modyfikowane GMO wiec takie niestety mamy czasy :(

Zdrowa żywnosć - gdzie kupić?

20 sty 2016 - 14:24:28

Proszę o informację czy znacie jakiś najlepszy produkt na wzdęcia i odchudzanie ?

Zdrowa żywnosć - gdzie kupić?

26 sty 2016 - 15:49:02

Ja warzywa kupuje u znajomego gospodarza. Wiem że jest zdrowe, bo nie używa chemii.

Zdrowa żywnosć - gdzie kupić?

27 sty 2016 - 04:59:35

Ja tam w zdrową żywność nie wierze. Zawsze jakaś chemia się w nich znajdzie.

Zdrowa żywnosć - gdzie kupić?

12 lut 2016 - 12:39:05

Bez przesady. Można znaleźć żywność ekologiczną, która spełnia wymogi, jest kontrolowana itd. Wystarczy podejść na wspomniany BioBazar. Żywność z certyfikatem musi spełniać wymogi, bo jak nie przejdzie kontroli, to rolnikowi pada taki biznes.

Lepiej uważać juz na te warzywa po znajomości, bo to prawda, że pryska się wszędzie. Pamiętam, że nawet jak mój tato prowadził mały ogródek, to niektóre rzeczy pryskał - ziemniaki na 100% czymś na stonkę. Oprócz tego jednak przeważały naturalne nawozy - kompost no i plewiliśmy sporo, więc nie było na pewno środków na chwasty. :)

Zdrowa żywnosć - gdzie kupić?

01 mar 2016 - 14:46:55

Ja zamawiam wszytskie produkty których potrzebuje na zdrowazywnosc24.pl, mają tam ogromny wybór wszytskiego i soki i cukier i pieczywo i mnóstwo innych rzeczy, wejdźcie sobie i zobaczcie, bo każdy poszukuje czegoś innego.

Zdrowa żywnosć - gdzie kupić?

01 mar 2016 - 14:54:46

teraz w wielu sklepach np eko, rossman itp są działy z ekologiczną/ zdrową żywnością. Mam tez sasiadkę, starszą Panią która ma swoją działkę za miastem i od niej zamawiam warzywa i zioła:)

Zdrowa żywnosć - gdzie kupić?

14 mar 2016 - 16:08:09

Cytat
Marlenek
Bez przesady. Można znaleźć żywność ekologiczną, która spełnia wymogi, jest kontrolowana itd. Wystarczy podejść na wspomniany BioBazar. Żywność z certyfikatem musi spełniać wymogi, bo jak nie przejdzie kontroli, to rolnikowi pada taki biznes.

Lepiej uważać juz na te warzywa po znajomości, bo to prawda, że pryska się wszędzie. Pamiętam, że nawet jak mój tato prowadził mały ogródek, to niektóre rzeczy pryskał - ziemniaki na 100% czymś na stonkę. Oprócz tego jednak przeważały naturalne nawozy - kompost no i plewiliśmy sporo, więc nie było na pewno środków na chwasty. :)

Pewnie, własnie m,.in dlatego ja bywam na biobazarze, ostatnio niemal co weekend, lubię tez atmosferę która tam panuje, naprawdę bardzo rodzinnie.

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 1/5

Zdrowa żywnosć - gdzie kupić?

17 mar 2016 - 12:53:55

Bardzo dobry sklep ze zdrową żywnością to <moderacja>link Ja tylko tam zawsze zamawiam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-19 10:01 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

herbata potrzebna pomoc