Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

47 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 2/5

jaki ekspres do kawy

29 sty 2016 - 20:32:48

O, jak dobrze, że trafiłam na ten wątek. też jestem na etapie wyboru ekspresiku. Póki co mąż każe mi zerkać na te ekspresy do kawy. je jednak wolę poszukać opinii. Macie jakieś doświadczenia z tą konkretną firmą.

Przepraszam jeśli już były tego typu informacje,póki co niezbyt sprawnie poruszam się po tym forum :)

jaki ekspres do kawy

29 sty 2016 - 20:54:26

Ja mam BOSHA taki porządny bo jak już kupować to coś co posłuży i szczerze polecam.

jaki ekspres do kawy

27 sty 2021 - 15:16:52

jeśli kupować, to zawsze coś naprawdę solidnego, zwłaszcza jeśli to ma być ciśnieniowy, mnie się też marzy jakiś ekspres do kawy, automatyczny właśnie. Powoli się już łamię i chyba zmierzam do zakupu

niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

jaki ekspres do kawy

10 lis 2021 - 12:45:25

Hej,
Poszukuję ekspresu do kawy, bardzo jest dla mnie wazne, zeby był MAŁY, z wlotem na kawę ziarnistą (ewentualnie mieloną, ale nie kapsułki) i mogł robić cappuccino, czyli ze spieniarką ;) ma ktos moze jakies takie cudo i mógłby polecić?:)

Dodam, że spodobał mi się taki ekspres przelewowy na filtry papierowe w sklepie Quba Caffe

Może ktoś ma podobny i napisze czy dobrze mu się sprawdza?

jaki ekspres do kawy

27 lis 2021 - 19:07:27

W firmie, w której pracuje mamy DeLonghi Dinamica Plus i bardzo dobra wychodzi z niego kawa. Łatwy w obsłudze. Codziennie robimy w nim chyba z 60 kaw i nadal działa od roku. Taki sam mam zamiar kupić sobie do domu.

jaki ekspres do kawy

08 gru 2021 - 14:23:07

Sam wybór dobrego ekspresu do kawy jest ważną decyzją i ja również jakiś czas temu szukałam dla siebie właściwego urządzenia. Zdecydowałam się na zakup ekspresu do kawy w kapsułkach więc wiem, że wybrałam mądrze. Nawet niedawno dokupiłam kilka fajnych akcesoriów z https://www.nespresso.com/pl/pl/order/accessories/vertuo więc na ten moment mam już chyba wszsytko.

jaki ekspres do kawy

25 sty 2022 - 09:58:15

Mój ekspres do kawy miał jakąś awarię. Nie byłam w stanie poradzić sobie z nią sama. W sieci znalazłam serwis https://klinikaekspresow.pl/naprawa-ekspresow-wroclaw i postanowiłam się do nich zgłosić. To był strzał w 10! Szybko naprawili sprzęt i mogłam się cieszyć kawą :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak zrobić grzańca