Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 1/5

jaki ekspres do kawy

04 cze 2015 - 22:43:28

Cześć dziewczyny! Możecie napisać mi jakiego ekspresu do kawy używacie? Ja do tej pory zagotowywałam kawę w imbryczku, ale mam teraz zastrzyk gotówki i myślę, że mogę sobie pozwolić na coś lepszego ;) Myślałam o takim zwykłym ekspresie: http://www.conrad.pl/?websale8=conrad&pi=809035&channel=conrad-pl&queryFromSuggest=1&refKey=_Bb97fwNn Ale nie jestem pewna. Czego używacie?

jaki ekspres do kawy

07 cze 2015 - 13:12:00

Wygląda super. Ja używam delonghi i czytałam dużo dobrych opinii o tej firmie.

jaki ekspres do kawy

08 cze 2015 - 23:40:04

Jak masz zastrzyk gotówki to nie kupuj ekspresu przelewowego, taki samo urządzenie możesz mieć sto razy taniej. Zainwestuj już tą kasę w coś fajniejszego, co będzie długo służyło. Może jakiś ekspres automatyczny ale taki ktory będzie mielił kawę, nie ten na kapsułki, bo to się w ogóle cenowo nie opłaca.

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

jaki ekspres do kawy

15 cze 2015 - 17:07:35

Treść posta została usunięta automatycznie

niezweryfikowana
Posty: 52
Ostrzeżenia: 5/5

jaki ekspres do kawy

24 lip 2015 - 09:23:51

Rzeczywiście bardzo dobrze wygląda - mi się podoba :) Aczkolwiek ja preferuje ekspres w zabudowie. Bardzo mi się podoba taka opcja, szczególnie po przeczytaniu różnych informacji tego typu: [moderacja - link] Może Tobie również przypadnie do gustu takie rozwiązanie :) Szczególnie jeśli masz możliwość zmian :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-06 12:46 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 46
Ostrzeżenia: 4/5

jaki ekspres do kawy

28 sie 2015 - 15:49:43

Kupiłam kiedys ekspres na kapsułki, masz rację. W ogóle się nie opłaca. W pracy mam taki, co na bieżąco mieli kawę, ale cóż, to już są koszty :) Chociaż nie powiem, aromat jest. Na szczęście jako że jestem zwolenniczką kawy o intensywnym zapachu (tak, kocham zapach, który sam w sobie stawia na nogi :) ), lubię parzyć kawę w imbryczkach albo w takich tygielkach jak te . Smak jest doskonały, ale ten aromat w całym domu :)

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

jaki ekspres do kawy

30 sie 2015 - 21:57:14

aby mieć sprzęt taki w miarę, to worek kasy trzeba mieć, ja na avans.pl kupowałam zelmera i jakoś żyje i kawe pije ;d bez smakowej różnicy jak z lepszych ekspresów

zweryfikowana
Posty: 1.465
Ostrzeżenia: 1/5

jaki ekspres do kawy

02 wrz 2015 - 17:45:25

na pewno nie kupiłabym na kapsułki, bo wyjdziesz jak Zabłocki na mydle ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-02 17:45 przez ellan.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

jaki ekspres do kawy

13 wrz 2015 - 22:12:59

Jeśli chcesz mieć frajdę z robienia kawy to tylko ciśnieniowy kolbowy. Tu masz fajną listę i porady specjalistyzłycolor=#FF0000]<moderacja spam>[/color]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-16 19:02 przez moderator.

jaki ekspres do kawy

18 wrz 2015 - 18:42:14

Mnie się bardzo podoba ekspres do kawy z Duka- lattissima. Pyszna kawka z niego :) nachwalić się nie mogę, ma go moja siostra w sumie od niedawna ale kawa rewelacja więc sami też planujemy zakup (www.dukapolska.com )

jaki ekspres do kawy

24 wrz 2015 - 18:43:44

a ja mam pytanie, czy do 100 zł uda mi się kupic jakiś znośny expres?

jaki ekspres do kawy

30 wrz 2015 - 22:41:42

Ja od pól roku mam ekspres od G.Clooneya, tak na kapsułki, ale to była świadoma decyzja. Kawa wychodzi jak z kawiarni, a koszt wychodzi dużoo mniejszy. Zresztą można kupić kapsułki wielokrotnego użytku, do uzupełniania kawą. Wybór ułatwiają tego typu art. ekspres do kawyAle zdecydować musisz sama, bo potem wiele osób jęczy, że kapsułki kosztują. Te dolcze gusto są na prawdę drogie bo ponad 20 zeta za 8 kaw i mleko w proszku ;)

niezweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 6/5

jaki ekspres do kawy

16 paź 2015 - 12:30:00

My jakiś czas temu z mężęm kupiliśmy sobie ekspres do domu. Uwielbiam kawę. Praktycznie nie wyobrażam sobie ranka bez filiżanki aromatycznej kawy tak więc była to dla nas bardzo dobra inwestycja. Postawiliśmy na wygodny ekspres kolbowy.Cena moze nie była taka niska bo kupiliśmy sobie profesjonalny sprzęt ( kosztował nas 2500 zł) ale kawa jest świetna !
Praktycznie taka jak w restauracji.

Wcześniej mielismy ekspres na kapsułki ale nie byłam z niego zadowolona.

niezweryfikowana
Posty: 62
Ostrzeżenia: 5/5

jaki ekspres do kawy

16 lis 2015 - 19:22:58

Lepszy zwykły ekspres do kawy niż ten na kapsułki który pochłania dużo pieniędzy bo jednak takie kapsułki dość drogo wychodzą. Warto kupować takie które mają pojemnik na kawę którą przed parzeniem mielą kawę lub taki do którego wsypuje się świeżomieloną kawę lub zwykłą kawę.Ja do ekspresu lubię kupowac tego typu http://www.konesso.pl/pol_m_Kawa-i-akcesoria_Kawa-ziarnista_Lavazza-149.html kawę bo jest o wiele smaczniejsza

jaki ekspres do kawy

27 lis 2015 - 12:18:36

Ja mogę Wam polecić ekspress ciśnieniowy do kawy od Amici. Dokładnie chodzi mi o ekspres CT3011. Bardzo dobry, znacznie tańszy z mocą 1400W. Dobra cena i dobra jakość.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak zrobić krówki