Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam;)
Tak jak w opisie prosiłabym o rady na temat maszynki do wyciskania ciasteczek i wyciskania kremów. Na pewno chodzi mi o metalową ale dobrej jakości, żeby nie rozleciała się w kawałki jak moja ostatnia plastikowa (TESCOMA) :/
Znalazłam na allegro kilka takich np. <moderacja, spam> i skąd moje pytanie, czy któraś z Was posiada tą maszynkę i mogłaby mi powiedzieć jak się sprawuje? dziękuje i pozdrawiam;)


(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-19 14:14 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 334
Ostrzeżenia: 1/5

Hej ja mam maszynkę plastikową, ale bardzo dobrą.
Kupiłam ją zachęcona tym filmikiem z you tuba i też polecam :)



Osoba która kręciła ten filmik ma w opisie przestrogę, gdzie nie kupować na allegro maszynek, zobacz koniecznie :)

ja wlasnie mialam plastikowa i zepsula sie (a bardzo dobra firma), kilka moich kolezanek ktore kupily tez ta sama maszynke skonczylo z takim samym efektem- maszynka po 3 razach rozleciala sie na kawalki ( mi pekno cos wlasnie plastikowego w srodku). zamowilam juz sobie nowa i ciekawa jestem jak sie sprawdzi :) cala metalowa taka jak wlasnie na obrazku wstawilam:)

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 1/5

także odradzam plastikowe maszynki. własnie kilka dni temu jak robiłam tort dla męza połamała się:( szukam nowej. Znalazłam taką w Duka <moderacja, spam>. Szpryca, do tego 13 końcówek do ciasteczek. Co o niej sadzicie? używa któraś z was taką?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-19 14:13 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Przyprawy i herbaty świata.