Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dzbanek filtrujący wodę ???

30 lis 2014 - 17:58:39

Jaki dzbanek wybrać by jego eksploatacja była jak najtańsza, oczywiście w stosunku do jakości i ilości litrów wody, na jaką starcza filtr. Cena samego dzbanka nie ma dla mnie tak dużego znaczenia;) jak jego eksploatacja czyli wymienne filtry.
Czy faktycznie warto wydać pieniążki na zakup

Dzbanek filtrujący wodę ???

30 lis 2014 - 18:08:05

Ja mam i polecam :) z firmy Dafi, cena filtru to jakieś 12 zł :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-30 18:09 przez madzialukasik.

Dzbanek filtrujący wodę ???

30 lis 2014 - 18:11:01

U nas jest dzbanek Brita, z wkładem Brita maxtra. Sam dzbanek kosztuje niewiele, 1 filtr starcza na 4 tygodnie, kosztuje ok. 20 zł w zależności od sklepu czy jakiejś promocji. Ja jestem bardzo zadowolona, używam tej wody nawet do prasowania i w końcu skończył się problem z kamieniem w żelazku.

Dzbanek filtrujący wodę ???

30 lis 2014 - 18:14:37

ja mam dzbanek brity - używam filrów evolve aqua optima - są w podobnej cenie co brita, ale jak dla mnie lepiej filtruja

Dzbanek filtrujący wodę ???

30 lis 2014 - 18:48:22

czy faktycznie jest jakaś różnica miedzy wodą filtrowaną a niefiltrowaną ...oraz pomiędzy filtrami które się wymienia ?

niezweryfikowana
Posty: 62
Ostrzeżenia: 5/5

Dzbanek filtrujący wodę ???

27 paź 2015 - 18:26:33

Dzbanek filtrujący to super sprawa. Ja taki mam w domu no i spokojnie piję przefiltrowaną wodę no i oczywiście wykorzystuję ją do dzbanka, aby nie robił się w nim kamień. Jeżeli nie wiecie na jaki dzbanek postawić to tutaj http://www.morele.net/wiadomosc/jak-wybrac-dzbanek-filtrujacy/695/ może znajdziecie odpowiedź

Dzbanek filtrujący wodę ???

27 paź 2015 - 18:52:25

Ja też polecam dzbanek Brita Maxtra,filtr wystarcza na długo,róznica jest olbrzymia w smaku,przestałam kupować wodę w zgrzewkach tylko pije tą z dzbanka.Używam jej także do żelazka i...zapomniałam o odkamienianiu.Polecam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Orzechy laskowe